ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

МОН вкотре доручає вишам виконувати мовне законодавство
1.jpg

Міністерство освіти і науки просить керівників закладів вищої та фахової передвищої освіти вжити...

Середа, 31 травня 2023
Афера тисячоліття. Як москалі стали росіянами
00.jpg

…і чому Папа Римський вірить у міф про «братні народи»

Вівторок, 30 травня 2023
Засідання вченої ради
1.jpg

На травневому засіданні Вченої ради ДДМА вирішені важливі питання внутрішнього життя Академії. З...

Понеділок, 29 травня 2023
До уваги абітурієнтів!
2.jpg

Основна сесія НМТ цього року розпочнеться 5 червня і триватиме до 23 червня. З міркувань безпеки...

П'ятниця, 26 травня 2023
Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами жителів Донеччини
1.jpg

50-річний десантник Вадим Моруженко загинув 23 березня 2022 року у боях за місто Лисичанськ.

Середа, 24 травня 2023

Happy Birthday «MashFak»!

img_1.jpg

29 січня Факультет машинобудування святкував свій День народження. На честь свята в актовому залі ДДМА відбувся святковий концерт за участі студентів, працівників вишу та гостей. Щорічно на факультеті здобувають знання студенти п’яти випускаючих катедр та однієї загальноосвітньої. Підйомні крани, металорізальні верстати, прокатні стани, автоматизовані системи управління – лише дрібний перелік того, розробкою чого займаються на машфаку. Але не тільки профнавички знаходять тут студенти, а й дружні колективи, багатий досвід та незабутні враження про чудові студентські роки. Доказом цього слугував святковий концерт.

Відкрив захід зразковий колектив танцю «Експрес» із ЦКД ім. Л.Бикова. Своїм актуальним танком «В очікуванні свята» вони трішки розпалили втомлену робочим днем публіку. По завершенню вистави настала основна частина дійства – виступи ректора Віктора Ковальова, декана Валерія Кассова та зам. декана Олега Приходько з привітальними словами та нагородами з нагоди свята. Їхні виступи були розбавлені хореографічними та вокальними номерами. Тут глядачів розважили постановою Colors of life гуртка Soul of Dance від ПКіТ НКМЗ. Але й академічна молодь уміє танцювати, що й було доведено запальним флешмобом у виконанні студентів.

За традицією, з нагоди Дня факультету урочисто нагороджені студенти, викладачі й співробітники факультету, що досягли висот у різних сферах академічного життя.

Оскільки очі глядачів насолодилися номерами, то прийшла черга й вухам почути прекрасне. Тож своїм вокалом вражали студентка групи ПТМ-17 Поліна Демідова та доцент катедри АВП Анастасія Люта. Анастасія виконала актуальну антитерористичну пісню Zombie рок-гурту The Cranberries. Поліна ж заспівала гімн факультету-іменинника та пісню «Калина» поп-виконавиці Альоші. Доволі пронизливий кавер на пісню «Гореть» рок-гурту Lumen подарував присутнім дует із чоловічого та жіночого вокалів від талановитих «машфаківців».

Прийшла пора повернутися до офіційної частини, що й організувала голова ради з виховної роботи Яна Антоненко. Після того як відбулося нагородження найкращих студентів, на сцену вийшли дітлахи арт-студії «Курінчата». Своїми фолк-номерами «Гоп черевички, підмалюю личко...» та «Перлина-Україна» юні таланти внесли національних барв у концерт.

Загалом концерт видався енергійним та яскравим. Запам’яталися й захоплюючі танці й мелодичні пісні, а найголовніше, що такий технічний виш, як ДДМА, у черговий раз проявляє свою сильну творчу сторону. І хоча в цьому вигляді факультет існує всього вісім років, слушну думку довів до присутніх ректор Віктор Ковальов – що існує він набагато більше, просто під різними назвами. І за більш як 67 років цьому формуванню є чим пишатися – провідним науковцями, викладачами, інженерами, директорами та просто цікавими й талановитими людьми. Бажаємо факультету машинобудування ДДМА не змарнувати свій потенціал і щорічно досягати нових і нових висот.img_4.jpg img_3.jpg img_2.jpg img_7.jpg img_6.jpg img_5.jpg