2 жовтня 1990 року розпочалася Студентська революція на граніті.

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

У першу неділю жовтня в Україні традиційно відзначають своє професійне свято працівники освіти.

Ще одна перемога в нашої шахістки

З 28 по 29 вересня у Шаховому клубі ім. Олександра Момота проходив турнір, присвячений пам'яті відомого краматорського тренера із шахів Сергія Полянцева.

У змаганнях взяли участь 41 шахіст з Краматорська, Слов'янська, Гірника, Костянтинівки, Добропілля і Лиману.

Переможницею серед жінок стала студентка спеціальності «Фізичне виховання та спорт», майстерка спорту міжнародного класу Олена Мартинкова.

«ЩО? ДЕ? КОЛИ?»: ЧЕМПІОНАТ ПЕРШОГО КУРСУ ДДМА

2 жовтня в Донбаській державній машинобудівній академії в 20-й раз відбувся черговий чемпіонат з гри «Що? Де? Коли?» серед студентів першого курсу, який зібрав 15 команд з усіх чотирьох факультетів Академії.

«Срібло» на чемпіонаті із самбо

З 27 по 29 вересня в місті Чорноморськ (Одеська область) пройшов чемпіонат України із самбо, у якому взяв участь студент нашої Академії Сергій Сагайдаков (група ФКС-19-2). У ваговій категорії до 62 кг наш спортсмен посів друге місце.

Сергій займається самбо протягом дванадцяти років. Він є майстром спорту України та вже чотири рази ставав переможцем всеукраїнських змагань, а в 2017 році Сергій посів п’яте місце на чемпіонаті Європи.

У планах на майбутнє самбіста – здобути звання майстра спорту міжнародного класу.