ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Десять років російсько-українській війні в Краматорську
2.jpg

Цього дня 10 років тому почалася відкрита окупація Краматорська. Ще до того, у лютому, а надто в...

П'ятниця, 12 квітня 2024
Перше і друге місця посіли наші студенти в обласному чемпіонаті
1.jpg

ІІ обласний етап чемпіонату Донецької області зі згинання та розгинання рук в упорі лежачи серед...

П'ятниця, 12 квітня 2024
Гарні результати в конкурсі наукових досліджень студентів «Інформаційні технології в науці та виробництві»
1.jpg

Три студенти спеціальностей «Системний аналіз» та «Інформаційні системи та технології» пройшли в...

Четвер, 11 квітня 2024
У ДДМА пройде науково-технічна конференція науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти
2.jpg

XLV науково-технічна конференція науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти Донб...

Середа, 10 квітня 2024
В Академії відбулися зустрічі щодо вступної кампанії 2024 року
1.jpg

Три зустрічі «Вступна кампанія 2024 в Україні: зміни, деталі, роз’яснення» провела Приймальна ко...

Вівторок, 09 квітня 2024

Наші футболісти вибороли 3-є місце

img_8.jpg

22 лютого на базі спорткомплексу ПАТ «Грета» (м. Дружківка) відбувся XIX традиційний регіональний турнір з футзалу, присвячений випускникам ДТ ДДМА та пам’яті керівника фізичного виховання ДМТ Л.І. Кожухівського.

У змаганнях узяли участь шість збірних команд: ДДМА, МК ДДМА, ДТ ДДМА, ДЖКК (м. Дружківка), КІТ та КСТ (м. Костянтинівка).

У підсумку місця розподілилися наступним чином: I місце – КІТ (м. Костянтинівка); II місце – ДЖКК (м. Дружківка); III місце – ДДМА.

Команда-переможець нагороджена перехідним кубком, медалями й дипломами. Команди-призери – медалями й дипломами.

У складі нашої команди виступали: Михайло Голубєв (ФКС-19-1), Денис Грузін (ФК-19т), Микита Непочатов (ФКС-18-1), Максим Сливка (ЕСА-19-1), Єгор Калюжний (КН-19-2), Сергій Аренічев (ПМ-19-2т), Климентій Бородін (ПМ-19-1).

Вітаємо наших спортсменів – призерів змагань.