ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Уряд запроваджує більш жорсткі обмежувальні заходи
img_urad.jpg

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд запроваджує більш жорсткі обмежуваль...

П'ятниця, 03 квітня 2020
Розклад сесії
img_rozk.jpg

З 07.04.2020 по 17.04.2020 р. відбудеться перенесена через введення карантину заліково-екзаменац...

П'ятниця, 03 квітня 2020
Уряд посилить карантинні заходи
img_1.jpg

Під час карантину, який триватиме до 24 квітня 2020 р. на всій території України, серед внесених...

Четвер, 02 квітня 2020
Як доїхати на роботу тим, хто працює (Оновлено 03.03.2020)
bus.jpg

Як повідомляє краматорське самоврядування, у місті повністю готова до введення в дію система пер...

Четвер, 02 квітня 2020
«Що? Де? Коли?»: Сьомий етап міжнародного турніру
img_de.jpg

Карантин не завадив нашим знавцям узяти участь у черговому етапі міжнародного молодіжного чемпіо...

Середа, 01 квітня 2020

Наші футболісти вибороли 3-є місце

img_8.jpg

22 лютого на базі спорткомплексу ПАТ «Грета» (м. Дружківка) відбувся XIX традиційний регіональний турнір з футзалу, присвячений випускникам ДТ ДДМА та пам’яті керівника фізичного виховання ДМТ Л.І. Кожухівського.

У змаганнях узяли участь шість збірних команд: ДДМА, МК ДДМА, ДТ ДДМА, ДЖКК (м. Дружківка), КІТ та КСТ (м. Костянтинівка).

У підсумку місця розподілилися наступним чином: I місце – КІТ (м. Костянтинівка); II місце – ДЖКК (м. Дружківка); III місце – ДДМА.

Команда-переможець нагороджена перехідним кубком, медалями й дипломами. Команди-призери – медалями й дипломами.

У складі нашої команди виступали: Михайло Голубєв (ФКС-19-1), Денис Грузін (ФК-19т), Микита Непочатов (ФКС-18-1), Максим Сливка (ЕСА-19-1), Єгор Калюжний (КН-19-2), Сергій Аренічев (ПМ-19-2т), Климентій Бородін (ПМ-19-1).

Вітаємо наших спортсменів – призерів змагань.