ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

МОН вкотре доручає вишам виконувати мовне законодавство
1.jpg

Міністерство освіти і науки просить керівників закладів вищої та фахової передвищої освіти вжити...

Середа, 31 травня 2023
Афера тисячоліття. Як москалі стали росіянами
00.jpg

…і чому Папа Римський вірить у міф про «братні народи»

Вівторок, 30 травня 2023
Засідання вченої ради
1.jpg

На травневому засіданні Вченої ради ДДМА вирішені важливі питання внутрішнього життя Академії. З...

Понеділок, 29 травня 2023
До уваги абітурієнтів!
2.jpg

Основна сесія НМТ цього року розпочнеться 5 червня і триватиме до 23 червня. З міркувань безпеки...

П'ятниця, 26 травня 2023
Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами жителів Донеччини
1.jpg

50-річний десантник Вадим Моруженко загинув 23 березня 2022 року у боях за місто Лисичанськ.

Середа, 24 травня 2023

Надихаємося з піснею «Мантри джерел»

img_11.jpg

У нашій Академії навчаються й працюють дуже талановиті, творчі студенти й викладачі. І ось у період пандемії, коли Академія перейшла на дистанційний режим роботи й ніякі культурні заходи не відбуваються, у доцентки кафедри АВП Асі Лютої вийшов кліп на нову пісню «Мантри джерел».

Як розповіла сама співачка, це особлива для неї пісня, у яку вона вклала всю душу й усю свою любов до лісу. Ася зауважила, що саме завдяки її мамі, яка навчила любити й відчувати цей світ, насолоджуватися кожною миттю і йти до своїх цілей, народився цей твір. До речі, мама співачки – Маргарита Афанасьєва – також викладає в нашій Академії багато років.

Ася розповіла, що до створення цієї роботи пройдено довгий шлях – від зародження ідеї до повної реалізації. Текст пісні й музика авторські. Зведення та мастеринг інструментів теж виконала співачка. А ось партії піаніно для цієї пісні записали музиканти Руслан Попруженко й Андрій Сівак.

Кліп на пісню відзняв наш випускник Сергій Денисюк, що професійно займається відеозйомкою і в студентські роки був редактором телебачення ДДМА «Академія TV». Тому не дивно, що робота вийшла дуже гарною, емоційною.

«У відео мені хотілося показати красу моїх улюблених місць Донеччини, тому я запросила для зйомок кліпу професіонала, людину, яка відчуває унікальність моменту і вміє у своєму кадрі показати любов до життя, – захопливо ділиться Ася. – Сергій зробив все, як я хотіла, швидко й оперативно. Ми встигли зловити кожен промінчик заходу сонця! Він вдихнув душу в кожен кадр!»

Як розповів Сергій, музичний кліп, як жанр, він знімав уперше: «Ідея в цілому – ліс, мавка, вінок тощо – належить Асі. Я режисирував, у принципі, не так уже й багато – більше виступив у якості оператора-постановника, ну а потім – монтажера. Сподобалося те, наскільки сама Ася перейнялася цією піснею, її зв'язок із лісом на 100 % відчувався на знімальному майданчику. Я її кілька разів просив ходити босоніж доріжками із шишками і ялинками, а це не дуже приємно, але вона справлялася без проблем. Знімали кліп ми у Святогірських лісах, закінчили зйомки – на Донці на заході сонця».

Також Сергій зауважив, що йому взагалі цікава лісова тема, подорожі та все, що пов'язане з природою, тому працював над цим проєктом із задоволенням. «Я дуже сподіваюся, що надалі ми будемо продовжувати створювати нові кліпи з Асею», – підсумував він.

Тож приємного перегляду!

Вікторія Лебединська