ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

ДДМА посіла друге місце у змаганнях з настільного тенісу
b_300_0_16777215_00_http___s018.radikal.ru_i510_1703_5b_06fac953b92d.jpg

У ДДМА 22 березня відбувся Чемпіонат Донецької області з настільного тенісу – II етап XIII літнь...

23.03.2017
«ЧТО? ГДЕ? КОГДА?» Заключительный этап синхронного чемпионата Украины
b_300_0_16777215_00_http___s05.radikal.ru_i178_1703_90_87420b7ba047.jpg

18 марта состоялся третий, заключительный этап международного интеллектуального турнира – синхро...

23.03.2017
Дні науки в ДДМА у 2017 році
b_300_0_16777215_00_http___s020.radikal.ru_i700_1703_7d_9d6e99788857.jpg

З метою підвищення ефективності наукової діяльності в Академії, вдосконалення її організації, п...

23.03.2017
"Антитела" провели творческую встречу с молодежью Краматорска в Академии
img1.jpg

В ДГМА состоялась творческая встреча лидера группы «Антитіла» Тараса Тополи со студентами и моло...

20.03.2017
«Шаг в будущее Донетчины»
man1.jpg

4 марта в ДГМА состоялась юбилейная XX региональная конференция Малой академии наук по научно-пр...

17.03.2017

Малая наука – будущее большой науки

man4.jpg

8 апреля в ДГМА прошла ежегодная региональная конференция Малой академии наук. В ней приняли участие учащиеся 8–11 классов из Краматорска, Славянска, Константиновки, Торецка (бывш. Дзержинск), Красноармейска и др. Школьниками представлены научные доклады по восьми направлениям: машиностроение, математика, физика и астрономия, химия и экология, электромеханические системы автоматизации, оборудование и технология сварочного производства, компьютерные технологии и интеллектуальные системы, менеджмент и экономика. Конкурсные работы оценивались по нескольким критериям, среди которых – сложность, научность, полнота раскрытия темы, актуальность и элементы творчества, аргументированность выводов.

Победители региональной конференции МАН смогут опубликовать свои работы в Студенческом вестнике ДГМА. Хочется искренне поздравить ребят, занявших призовые места, и пожелать дальнейших успехов и вдохновения. Надеемся, что эти первые шаги в науку обязательно найдут продолжение в более серьезных научных исследованиях.

man2.jpg man3.jpg

Результати регіонального конкурсу МАН

Секція «Машинобудування»

  • І місце – Ричагова Валерія, м. Слов’янськ, ЗОШ № 1;
  • ІІ місце – Нікіта Іван, ЗОШ № 19;
  • ІІІ місце – Кас’янюк Андрій, ЗОШ № 12.

Секція «Математика»

  • І місце – Шумська Валерія, ЗОШ № 25;
  • ІІ місце – Анікєєв Дмитро, ЗОШ № 25;
  • ІІІ місце – Зайцева Оксана, м. Красноармійськ, НВК; Бондаренко Андрій, ЗОШ № 8.

Секція «Фізика та астрономія»

  • І місце – Єрьомкін Олексій, ЗОШ № 35;
  • ІІ місце – Подолянський Олександр, ЗОШ № 35;
  • ІІІ місце – Ласкіна Софія, м. Костянтинівка, НВК; Аксьонов Андрій, м. Костянтинівка, НВК.

Секція «Комп’ютерні технології та інтелектуальні системи»

  • І місце – Куткова Ксенія, ЗОШ № 11;
  • ІІ місце – Афанасьєв Іван, м. Димитров, ЗОШ № 9; Олексієнко Валерія, м. Димитров, НВК;
  • ІІІ місце – Нефьодов Євген, Дружківський ліцей.

Секція «Електромеханічні системи автоматизації»

  • І місце – Дождікова Дар’я, ЗОШ № 26;
  • ІІ місце – Кобзін Віталій, ЗОШ № 26; Замай Катерина, м. Торецьк, ЗОШ № 10; Рашевська Дар’я, ЗОШ № 26;
  • ІІІ місце – Осипов Олексій, м. Торецьк, ЗОШ № 10; Мироненко Кирило, м. Торецьк, ЗОШ № 10; Ульянкін Дмитро, ЗОШ № 26.

Секція «Обладнання та технологія зварювального виробництва»

  • І місце – Рикунов Руслан, ЗОШ № 12;
  • ІІ місце – Бугай Володимир, м. Лиман, гімназія,
  • ІІІ місце – Рубайло Юлія, ЗОШ № 12

Секція «Хімія та екологія»

  • І місце – Слуцька Маргарита, ЗОШ № 10; Олійник Валерія, ЗОШ № 30; Прокопенков Владислав, м. Димитров, гімназія;
  • ІІ місце – Гончаренко Вероніка, ЗОШ № 30; Камчатна Валерія, м. Димитров, НВК; Сергієнко Катерина, м. Костянтинівка, ЗОШ № 16; Соколова Ольга, м. Красноармійск, НВК;
  • ІІІ місце – Сагай Єлизавета, ЗОШ № 4; Едігер Ганна, м. Торецьк, ЗОШ № 10; Клімова Дар’я, м. Костянтинівка, ЗОШ № 3; Воротинцев Артем, м. Красноармійск, НВК.

Секція «Менеджмент та економіка»

  • І місце – Чигреєва Дар’я, ЗОШ № 3;
  • ІІ місце – Довгополий Ігор, ЗОШ № 3;
  • ІІІ місце – Бабенко Вячеслав, ЗОШ № 3; Масляник Олена, ЗОШ № 8.