ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

30 років ЗСУ
2.jpg

Студент Академії, співак Дмитро Коломієць і гурт «Білі куполи» узяли участь в урочистому заході,...

Середа, 08 грудня 2021
Що відбудеться у день 30-и річчя Збройних сил України
2.jpg

Збройні Сили — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української д...

Неділя, 05 грудня 2021
Міжнародна конференція «Інформатика, управління та штучний інтелект»
photo_2021-12-02_11-00-14.jpg

Кафедра комп’ютеризованих мехатронних систем, інструментів і технологій стала співорганізатором ...

П'ятниця, 03 грудня 2021
Бронзова нагорода з пауерліфтингу
1.jpg

З 19 по 20 листопада у м. Коломия відбулися змагання Кубку України з пауерліфтингу серед жінок, ...

Четвер, 02 грудня 2021

Друге місце на форумі студентських лідерів

14.jpg

Команда студентського самоврядування Донбаської державної машинобудівної Академії посіла друге місце на форумі студентських лідерів Донецької області «Веселка». У заході, що проходив 16–18 листопада у Святогірську, узяли участь студенти з Краматорська, Костянтинівки, Маріуполя, Слов’янська, Дружківки, Покровська, Бахмута й Бердянська.

Студентське самоврядування – це форма самоорганізації студентів, механізм представництва й відстоювання своїх прав, можливість самореалізації. Саме студентське самоврядування покликане захищати права студентів і бути їхнім представником в адміністраціях вузів. Тож, на форумі студенти зібралися з метою обміну досвідом у сфері студентського самоврядування, презентації своїх проєктів, а також участі в різних майстер-класах і конкурсній програмі.

У рамках форуму студенти зустрілися із заступницею голови Донецької облдержадміністрації Юлією Костюніною, радницею голови облдержадміністрації Тамарою Лук’янчук, директоркою Департаменту освіти й науки облдержадміністрації Тетяною Сідашевою та начальницею Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації Лілією Золкіною. Гостям учасники форуму представили ініціативи та проєкти студентських самоврядувань, які були вже реалізовані й ще в планах на майбутнє. До речі, наша команда презентувала Фестиваль «Ніч науки», який успішно проходить у нашому виші.

Протягом трьох днів 8 команд брали участь у конкурсній програмі, де набирали бали за презентацію своєї команди, в інтелектуально-розважальній грі Quiz Time, квесті до Дня студента, гумористичному конкурсі «Велика різниця» і у фото-полюванні. У результаті 1-е місце посіла команда студентського самоврядування Маріупольського державного університету. 2-е місце разом із командою нашої Академії розділила команда Краматорського фахового коледжу технологій та дизайну. 3-є місце – у студентського самоврядування Донецького національного медичного університету.

Організаторами форуму виступили Управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації та Молодіжна рада при Донецькій облдержадміністрації.


18.jpg 11.jpg 17.jpg 15.jpg 16.jpg 13.jpg