ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Головне – не мовчати!
3.jpg

Нерідко ми вважаємо, що насильство нас не стосується. Крики у квартирі сусідів серед ночі, чиясь...

П'ятниця, 08 грудня 2023
Студентська наука: хоч і важко, але треба працювати
1.jpg

Хтось може і підраховує курчат восени, а от в Академії звикли це робити наприкінці року. Тим пач...

П'ятниця, 08 грудня 2023
ПОЕЗІЯ ВІЧНА
4.jpg

7 грудня в нашої любої подруги й колеги, талановитої поетеси, журналістки, заступниці редактора ...

Четвер, 07 грудня 2023
«Бронза» на Кубку України з греко-римської боротьби
2.jpg

Кубок України з греко-римської боротьби серед юніорів 2004-2006 р.н. відбувся 24–26 листопада в ...

Четвер, 07 грудня 2023
Із Днем Збройних сил України!
2.jpg

Зупинити навалу «другої армії світу» – завдання, із яким не впоралася б жодна європейська армія,...

Середа, 06 грудня 2023

Академія привітала своїх першокурсників!

1.jpg

1 вересня наші першокурсники пройшли посвячення у студенти Донбаської державної машинобудівної академії! Через війну захід проходив дистанційно.

За традицією, посвята почалася з Гімну України і Гімну ДДМА. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто поклав своє життя у повномасштабній війні росії проти України.

З початком незабутньої студентської пори наших першачків привітав ректор Академії, доктор технічних наук, професор Віктор Ковальов. Він побажав першокурсникам успіхів у навчанні, наснаги, самореалізації, а також закликав підтримувати Збройні сили України, завдяки яким ми маємо змогу жити і навчатися у вільній країні.

Яке ж воно – справжнє студентське життя – студенти-новачки побачили у відеотурі по ДДМА, що підготувала медіагрупа «Академія». А далі – знайомство з ректоратом та деканами факультетів.

Через російську агресію наші студенти і викладачі розкидані по всій Україні. І з різних куточків нашої країни члени студентського самоврядування ДДМА привітали першачків з початком найцікавішого періоду їхнього життя, з надією, що після перемоги України ми зможемо навчатися в наших корпусах у Краматорську.

Творчі номери додали шарму цьому заходу. Студент Дмитро Коломієць, переможець Відкритого обласного фестивалю-конкурсу української пісні серед студентської молоді, заспівав пісню «Серцем до України». Подумки повернулися до рідного міста з кліпом нашої талановитої викладачки, доцентки кафедри АВП Асі Лютої на її авторську композицію «Краматорськ – це Україна!».

Наприкінці заходу ведучий – голова Ради студентського самоврядування Костянтин Чоста від усього колективу ДДМА промовив напутні слова нашим новим студентам.

Дорогі першокурсники! Бажаємо вам відкриттів у захоплюючій подорожі країною знань, знайти нових друзів, отримати перший професійний досвід і осягнути секрети майбутньої професії. Будьте наполегливими і не втрачайте можливостей, будьте сильними і цілеспрямованими. Бажаємо вам натхнення та сил, що будуть необхідними у здобутті освіти! Бажаємо реалізувати весь свій потенціал, здобути багато нових умінь та навичок, бажаємо яскравих студентських років! Творіть і споглядайте. Це ваш час можливостей! А всім нам і нашій вільній, сильній, незалежній Україні бажаємо нашої перемоги, чистого неба, миру і щасливого, квітучого майбуття!