ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Зміни в розкладі занять
2.png

Увага! Розклад занять для студентів денної форми навчання оновлено!

Неділя, 02 жовтня 2022
З днем працівника освіти!
1.jpg

Шановні освітяни! Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві й знаход...

Субота, 01 жовтня 2022
Конференція трудового колективу поновила склад Вченої ради
gerb.jpg

Робота під час війни передбачає зміну або поновлення в складах керівних і дорадчих органах Акаде...

П'ятниця, 30 вересня 2022
Ще одна медаль у скарбничці нашого тхеквондиста Артема Гарбара
1.jpg

З 27 по 29 вересня в столиці Албанії місті Тірана проходить чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ, U-...

Середа, 28 вересня 2022
Вітаємо Сергія Ковалевського з ювілеєм!
1.jpg

27 вересня виповнилося 70 років доктору технічних наук, професору, завідувачу кафедри інноваційн...

Вівторок, 27 вересня 2022

У Краматорську за участі ДДМА почалося формування інноваційного кластеру

2.jpg

В Академії відбулась визначна подія – підписання меморандуму про взаємопорозуміння та наміри щодо створення та підтримки Інноваційного кластеру м. Краматорськ. Меморандум було підписано 9 лютого виконавчим комітетом Краматорської міської ради в особі міського голови Краматорська Олександра Гончаренка, ТОВ «Інноваційний холдинг “Сікорські Челендж”» в особі директора Олексія Струцинського та Донбаською державною машинобудівною академією в особі ректора Віктора Ковальова.

Ректор ДДМА Віктор Ковальов привітав усіх присутніх, підкресливши, що розвиток інноватики є одним із головних векторів розвитку Академії: спрямування її наукового потенціалу на розв’язання актуальних проблем міста має створити плідну синергетичну взаємодію академічного так публічного секторів.

Мер міста Олександр Гончаренко виступив зі змістовною промовою, у якій підкреслив значущість інноваційного розвитку для міста та регіону, оскільки саме інновації можуть забезпечити зміцнення місцевого бізнесу, створення робочих місць та скорочення відтоку з Краматорська талановитої та ініціативної молоді.

Олексій Струцинський в яскравій та лаконічній презентації представив мережу інноваційних кластерів, утворених під егідою Sikorsky Challenge по всій Україні, модель інноваційного кластеру міста, що вже продемонструвала свою успішність у 12 українських містах, а також розповів про проєкт «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Метою Інноваційного кластеру м. Краматорськ є розвиток інноваційного середовища, що буде сприяти створенню у місті якомога більшої кількості інноваційних мікро- та малих підприємств, які базуються на стартап-ідеях та науково-технічних розробках; розв’язанню проблем міста завдяки залученню креативних науковців, інженерів, підприємців, студентів, школярів щодо впровадження нових технологій і послуг; залученню інвестицій, грантів і спонсорської допомоги на локальному, національному рівні з урахуванням уже існуючих та нових міжнародних зв'язків.

Наступним кроком має стати утворення координаційної ради Інноваційного кластеру м. Краматорськ, формування його організаційної структури, розробка плану дій та його реалізація.


Наталя Михайличенко

4.jpg 1.jpg 3.jpg