ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

На засіданні вченої ради ДДМА
1.jpg

На лютневому засіданні вченої ради ДДМА, окрім питань діяльності Академії, було проведене випробо...

П'ятниця, 01 березня 2024
Вітаємо ювілярів!
1.jpg

Ректорат, профком і медіагрупа «Академія» щиро вітають ювілярів січня і лютого 2024 року:

Четвер, 29 лютого 2024
Названо спеціальності, на які буде збережено держзамовлення
2.jpg

Після ухвалення законодавчих змін, якими передбачено реформа системи бюджетного фінансування здо...

Середа, 28 лютого 2024
ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ВИПУСКНИКІВ АКАДЕМІЇ, ЯКІ ПОЛЯГЛИ ЗА УКРАЇНУ
1.jpg

Виконуючи військовий обов’язок із захисту Батьківщини, загинув випускник ДДМА Олег Проць.

Вівторок, 27 лютого 2024
10-а річниця від початку російсько-української війни
1.jpg

10 років тому, у лютому 2014 року, російська федерація розв’язала війну проти України. Вор...

Субота, 24 лютого 2024

У Краматорську за участі ДДМА почалося формування інноваційного кластеру

2.jpg

В Академії відбулась визначна подія – підписання меморандуму про взаємопорозуміння та наміри щодо створення та підтримки Інноваційного кластеру м. Краматорськ. Меморандум було підписано 9 лютого виконавчим комітетом Краматорської міської ради в особі міського голови Краматорська Олександра Гончаренка, ТОВ «Інноваційний холдинг “Сікорські Челендж”» в особі директора Олексія Струцинського та Донбаською державною машинобудівною академією в особі ректора Віктора Ковальова.

Ректор ДДМА Віктор Ковальов привітав усіх присутніх, підкресливши, що розвиток інноватики є одним із головних векторів розвитку Академії: спрямування її наукового потенціалу на розв’язання актуальних проблем міста має створити плідну синергетичну взаємодію академічного так публічного секторів.

Мер міста Олександр Гончаренко виступив зі змістовною промовою, у якій підкреслив значущість інноваційного розвитку для міста та регіону, оскільки саме інновації можуть забезпечити зміцнення місцевого бізнесу, створення робочих місць та скорочення відтоку з Краматорська талановитої та ініціативної молоді.

Олексій Струцинський в яскравій та лаконічній презентації представив мережу інноваційних кластерів, утворених під егідою Sikorsky Challenge по всій Україні, модель інноваційного кластеру міста, що вже продемонструвала свою успішність у 12 українських містах, а також розповів про проєкт «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Метою Інноваційного кластеру м. Краматорськ є розвиток інноваційного середовища, що буде сприяти створенню у місті якомога більшої кількості інноваційних мікро- та малих підприємств, які базуються на стартап-ідеях та науково-технічних розробках; розв’язанню проблем міста завдяки залученню креативних науковців, інженерів, підприємців, студентів, школярів щодо впровадження нових технологій і послуг; залученню інвестицій, грантів і спонсорської допомоги на локальному, національному рівні з урахуванням уже існуючих та нових міжнародних зв'язків.

Наступним кроком має стати утворення координаційної ради Інноваційного кластеру м. Краматорськ, формування його організаційної структури, розробка плану дій та його реалізація.


Наталя Михайличенко

4.jpg 1.jpg 3.jpg