ENG
 • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

 • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

 • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

 • Важлива не кількість знань, а якість їх.

 • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

 • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

 • Бич людини - це уявлюване знання.

 • Знання - сила.

 • Знання - знаряддя, а не ціль.

 • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Абітурієнту

Заочні підготовчі курси

Загальні відомості та правила навчання

Заочні підготовчі курси здійснюють підготовку слухачів до вступу у Донбаську державну машинобудівну академію (ДДМА).

Підготовка слухачів проводиться з математики та фізики.

Програма спрямована на інтенсивну підготовку випускників загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів, училищ та ВНЗ I-II рівня акредитації до зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти до вступу у Донбаську державну машинобудівну академію.

Запис на заочні підготовчі курси починається з 1 вересня і продовжується до 31 січня. Навчання кожного слухача починається в індивідуальному порядку з моменту зарахування, але не пізніше 1 лютого.

Вартість заочних підготовчих курсів 150грн. за один предмет.

Слухачі курсів забезпечуються довідковими матеріалами, завданнями для самоперевірки і контролю знань. Основна форма навчання на заочних курсах - самостійна робота слухачів і виконання ними контрольних завдань, розбір типових прикладів, задач і вправ з математики та фізики. Контрольні роботи та завдання після перевірки і рецензування висилаються за місцем проживання слухачів курсів.

Робочі плани вивчення дисциплін розраховані на виконання 5 контрольних завдань з кожної дисципліни.

Слухачі, які успішно закінчили підготовчі курси, отримують додатково 20 балів до загального рейтингу при вступі до ДДМА і зараховуються на технічні спеціальності на бюджет денного відділення, крім спеціальностей економічного напрямку і менеджменту.

Порядок зарахування:

 1. Заповнити заяву. Бланк заяви знаходиться у формі (заява).
 2. Заповнити Договір (у двох екземплярах) про навчання на заочних платних підготовчих курсах. Бланк Договору на одну дисципліну знаходиться у формі (договір 1), на дві дисципліни у формі (договір 2). Замовником виступають батьки, або будь-які повнолітні фізичні чи юридичні особи.
 3. Внести плату за навчання на курсах на розрахунковий рахунок ДДМА через будь-яке відділення банку. Бланк квитанції знаходиться у формі (квитанція).

Реквізити:

Отримувач: ДДМА. Поточний рахунок: № 31257272210024. Код отримувача: 02070789.

Банк отримувача ГУДКУ у Донецькій обл. УДК у м. Краматорськ. Код банку отримувача: 834016

Призначення платежу: за навчання по виду 2.

Оформлені документи: заява, Договір (у 2-х екз.), копія квитанції про оплату, копії першої сторінки паспорта або свідоцтва про народження можна привезти особисто або направити листом поштою за адресою: ДДМА, підготовчі курси, вул. Академічна, 72, м. Краматорськ, Донецька обл., 84313.

Слухач вважається зарахованим на заочні підготовчі курси в день підтвердження оплати за навчання і йому висилається комплект, що включає учбово-методичну літературу, контрольні завдання з предметів, довідкові матеріали та один екземпляр оформленого Договору.

Вимоги до оформлення файлів для пересилання по електронній пошті: у назві листа (теми) вказується прізвище, ім'я, по батькові слухача, назва дисципліни і номер варіанта; назву прикріпленого файлу із матеріалами давати по повній назві дисципліни і виду роботи. Наприклад: назва листа (тема) Іванов Іван Іванович, математика, № варіанта 4; назва файлу Математика_кр_Іванов_І_І.

Докладну інформацію можна одержати за адресою:

м. Краматорськ, б-р Машинобудівників, 39, 2-й корпус, каб. 2214, 2216.

Довідки за телефоном: (0626) 41-69-38; м/т (066)-051-74-89

E -mail: pk@dgma.donetsk.ua

Наша адреса в Internet: http://www.dgma.donetsk.ua