ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Зміни в розкладі занять
2.png

Увага! Розклад занять для студентів денної форми навчання оновлено!

Неділя, 02 жовтня 2022
З днем працівника освіти!
1.jpg

Шановні освітяни! Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві й знаход...

Субота, 01 жовтня 2022
Конференція трудового колективу поновила склад Вченої ради
gerb.jpg

Робота під час війни передбачає зміну або поновлення в складах керівних і дорадчих органах Акаде...

П'ятниця, 30 вересня 2022
Ще одна медаль у скарбничці нашого тхеквондиста Артема Гарбара
1.jpg

З 27 по 29 вересня в столиці Албанії місті Тірана проходить чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ, U-...

Середа, 28 вересня 2022
Вітаємо Сергія Ковалевського з ювілеєм!
1.jpg

27 вересня виповнилося 70 років доктору технічних наук, професору, завідувачу кафедри інноваційн...

Вівторок, 27 вересня 2022

Відбувся завершальний цикл тренінгів для першої групи інноваторів стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ»

9.JPG

Як ви, певно, пам’ятаєте, Донбаська державна машинобудівна академія бере активну участь у проєкті «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Перша група інноваторів Донбаської державної машинобудівної академії зараз активно працює над своїми стартап-проєктами. Команди кафедр відпрацьовують свої інноваційні ідеї з метою втілити їх у реальний бізнес за допомогою тренерів Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та менторів стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ».

Нещодавно відбувся останній цикл тренінгів для першої групи, який провів тренер міжнародного класу Ігор Пеер. Ігор є радником Міністерства економіки та промисловості Ізраїлю зі стартап-проєктів MAOF, членом правління Ізраїльської бізнес-асоціації, засновником та директором бізнес-інкубатора BeNextIT (Ізраїль) та співзасновником інноваційної екосистеми eAZI Start (Азербайджан), а також автором книги StartUp Mastery.

23–24 березня інноватори ДДМА «із перших вуст» познайомилися з концепцією PreStart Marketing Ігоря Пеера і дізналися, чому саме такий підхід є оптимальним для стартапів. Тренінг був надзвичайно практичним: стартапери відпрацьовували основні методи престарт-маркетингу в командах, одразу застосовуючи цей інструментарій до своїх стартап-ідей. Крім того, команди отримали від Ігоря цінні поради щодо можливих шляхів комерціалізації інноваційних розробок на перших етапах їх втілення в практику.


4.JPG 7.JPG 3.JPG

Двомісячний курс, що складався із чотирьох дводенних інтенсивів, завершено. Утім, робота тільки починається: командам необхідно завершити маркетингові дослідження, перевірити основні гіпотези базової бізнес-моделі, підготувати пакет презентаційних матеріалів свого проєкту для участі в регіональному конкурсі стартапів, створити повноцінний медіа-ресурс на платформі Blogger. А також зареєструватися на конкурсі Sikorsky Challenge 2021: тренери Інноваційного холдингу високо оцінили проєкти, над якими ведеться робота, та запросили учнів стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ» увзяти участь у ювілейному Х Фестивалі інноваційних проєктів Sikorsky Challenge, що відбудеться в серпні 2021 р.

Якщо ви ще не встигли долучитися до стартап-руху ДДМА, саме час зареєструватися в складі другої групи учнів стартап-школи, що починає роботу вже 7–8 квітня 2021 р. Реєстрацію відкрито за посиланням.

А ми бажаємо стартап-командам ДДМА сил і наснаги на захопливому шляху підготовки та реалізації своїх стартап-проєктів!

 

Наталя Михайличенко

 

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами ґранту, наданого Інноваційному холдингу Sikorsky Challenge у рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.


5.JPG 8.JPG 6.JPG