ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

На оплату праці працівників освіти отримано грантові кошти
2.jpg

Від Сполучених Штатів Америки до державного бюджету України надійшли грантові кошти в розмірі 1,...

П'ятниця, 02 червня 2023
МОН вкотре доручає вишам виконувати мовне законодавство
1.jpg

Міністерство освіти і науки просить керівників закладів вищої та фахової передвищої освіти вжити...

Середа, 31 травня 2023
Афера тисячоліття. Як москалі стали росіянами
00.jpg

…і чому Папа Римський вірить у міф про «братні народи»

Вівторок, 30 травня 2023
Засідання вченої ради
1.jpg

На травневому засіданні Вченої ради ДДМА вирішені важливі питання внутрішнього життя Академії. З...

Понеділок, 29 травня 2023
До уваги абітурієнтів!
2.jpg

Основна сесія НМТ цього року розпочнеться 5 червня і триватиме до 23 червня. З міркувань безпеки...

П'ятниця, 26 травня 2023

Відбувся завершальний цикл тренінгів для першої групи інноваторів стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ»

9.JPG

Як ви, певно, пам’ятаєте, Донбаська державна машинобудівна академія бере активну участь у проєкті «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Перша група інноваторів Донбаської державної машинобудівної академії зараз активно працює над своїми стартап-проєктами. Команди кафедр відпрацьовують свої інноваційні ідеї з метою втілити їх у реальний бізнес за допомогою тренерів Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та менторів стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ».

Нещодавно відбувся останній цикл тренінгів для першої групи, який провів тренер міжнародного класу Ігор Пеер. Ігор є радником Міністерства економіки та промисловості Ізраїлю зі стартап-проєктів MAOF, членом правління Ізраїльської бізнес-асоціації, засновником та директором бізнес-інкубатора BeNextIT (Ізраїль) та співзасновником інноваційної екосистеми eAZI Start (Азербайджан), а також автором книги StartUp Mastery.

23–24 березня інноватори ДДМА «із перших вуст» познайомилися з концепцією PreStart Marketing Ігоря Пеера і дізналися, чому саме такий підхід є оптимальним для стартапів. Тренінг був надзвичайно практичним: стартапери відпрацьовували основні методи престарт-маркетингу в командах, одразу застосовуючи цей інструментарій до своїх стартап-ідей. Крім того, команди отримали від Ігоря цінні поради щодо можливих шляхів комерціалізації інноваційних розробок на перших етапах їх втілення в практику.


4.JPG 7.JPG 3.JPG

Двомісячний курс, що складався із чотирьох дводенних інтенсивів, завершено. Утім, робота тільки починається: командам необхідно завершити маркетингові дослідження, перевірити основні гіпотези базової бізнес-моделі, підготувати пакет презентаційних матеріалів свого проєкту для участі в регіональному конкурсі стартапів, створити повноцінний медіа-ресурс на платформі Blogger. А також зареєструватися на конкурсі Sikorsky Challenge 2021: тренери Інноваційного холдингу високо оцінили проєкти, над якими ведеться робота, та запросили учнів стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ» увзяти участь у ювілейному Х Фестивалі інноваційних проєктів Sikorsky Challenge, що відбудеться в серпні 2021 р.

Якщо ви ще не встигли долучитися до стартап-руху ДДМА, саме час зареєструватися в складі другої групи учнів стартап-школи, що починає роботу вже 7–8 квітня 2021 р. Реєстрацію відкрито за посиланням.

А ми бажаємо стартап-командам ДДМА сил і наснаги на захопливому шляху підготовки та реалізації своїх стартап-проєктів!

 

Наталя Михайличенко

 

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами ґранту, наданого Інноваційному холдингу Sikorsky Challenge у рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.


5.JPG 8.JPG 6.JPG