ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Студентське самоврядування ДДМА взяло участь в обласному проєкті «Ми є. Були. І будем ми!»
2.jpg

Могутнім відгомоном сивої давнини лунають слова великого українського письменника Івана Павлович...

Середа, 21 лютого 2024
Залишаємося гідними своїх Героїв!
1.png

День Героїв Небесної Сотні відзначають щорічно 20 лютого на знак пам’яті про громадян, які...

Вівторок, 20 лютого 2024
Двигуни безпілотників стануть надійнішими
2.jpg

У 2023 році від Донбаської державної машинобудівної академії в щорічному конкурсі фундаментальни...

Вівторок, 20 лютого 2024
19 лютого – День Державного Герба України
1.jpg

Сьогодні відзначається День Державного Герба України. Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада Укр...

Понеділок, 19 лютого 2024
Золота нагорода на міжнародних змаганнях з тхеквондо
2.jpg

Міжнародні рейтингові змагання з тхеквондо (ВТФ) «Austrian Open 2024» відбулися 3–4 лютого в міс...

П'ятниця, 16 лютого 2024

У ДДМА відбувся Ректорський прийом для кращих випускників

rek_main.jpg

23 листопада в ДДМА відбувся урочистий Ректорський прийом, куди була запрошена студентська еліта Академії. Це – унікальний захід, який проводиться тільки в ДДМА. Уже 18 років поспіль ректор ДДМА запрошує найкращих випускників, які не тільки добре вчилися, а й прославили Академію в науці, мистецтві та спорті. Традиційно, ректор ДДМА професор Віктор Ковальов вручив випускникам пам'ятні медалі, виготовлені в ливарній лабораторії Академії.

Ректорський прийом – це можливість ще раз згадати успіхи студентів, поговорити з ректором та іншими керівниками Академії. Викласти свою думку з питань організації навчання в ДДМА, маючи за плечима п'ятирічний досвід.

rek_5.jpg

Кожного учасника прийому представляв ведучий свята. Тут були й переможці міжнародних олімпіад, і спортсмени, і активні учасники громадської діяльності та художньої самодіяльності, які представляли Академію на різних конкурсах і фестивалях.

На адресу студентів прозвучали привітальні слова особисто від ректора ДДМА Віктора Ковальова, а також від деканів рідних факультетів та інших гостей: представників управління у справах сім’ї та молоді Донецької ОДА – начальника управління Лілії Золкіної та головних спеціалістів Каріни Шевченко та Олексія Назарова, начальника відділу з виховної роботи зі студентами Яни Антоненко, голови профспілкового комітету Анатолія Кошового, першого проректора Анатолія Фесенко, проректора з наукової роботи Михайла Турчаніна. Вони висловили подяку випускникам за відмінні результати в навчанні, побажали кожному знайти своє місце в житті та йти вперед, до нових вершин.

rek_2.jpg

Декан факультету автоматизації машинобудування та інформаційних технологій Сергій Подлєсний відзначив: «Ви всі продемонстрували, що вмієте працювати, а найголовніше – правильно визначати цілі, правильно розставляти пріоритети, акценти, планувати свою роботу, свій час та домагатися досягнення цих цілей. Хочеться побажати вам двох речей: щоб вас завжди супроводжувала вдача й щоб ви раділи кожному моменту життя».

Декан факультету машинобудування Валерій Кассов запевнив: «Куди не кинь оком, промисловість потребує й потребуватиме машинобудівників, тому ви завжди знайдете застосування у своєму житті. Але, щоб обійняти високу посаду, вчитися потрібно продовжувати весь час. Студентський період у житті цікавий, але не найголовніший. Ви взяли хороший старт, але попереду вас чекають сім'ї, діти, кар'єрний ріст, і хочеться побажати вам великих успіхів, щоб усе було на “п'ятірку”».

Декан факультету інтегрованих технологій і обладнання Олександр Гринь зауважив: «Я вже не вперше на ректорському прийомі, і кожен раз мене вражає ваша креативність. Ви молодці, ви звикли із самого дитинства бути кращими. Я думаю, що ці навички – бути кращими – у вас залишаться і в майбутньому і це дозволить вам досягати певних успіхів. Хочеться, щоб ви не забували ані школу, яку закінчили, ані кафедру, на якій вас навчили вашій спеціальності: приходьте, ми будемо вам раді. Усього вам найкращого, і нехай удача супроводжує вас завжди».

rek_4.jpg

Голова профспілкового комітету ДДМА Анатолій Кошовий сказав: «Хочу побажати вам щастя, багато здоров’я. Цю складову нашу ніколи й ні за що не купиш. Вона не купується. Її тільки сам підтримуєш, сам здобуваєш. Я хочу побажати, щоб ви ніколи не забували свою alma mater, що б не сталося в житті».

У відповідь із вуст студентів звучали слова вдячності ректорату й викладачам за передані знання, душевність і розуміння.

Безсумнівно, досягнення випускників 2018 року для всіх студентів є прикладом у навчанні й житті в Академії. Ви – наша гордість!