ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

ДДМА – 70! Віхи історії. Частина друга
001.jpg

З кожним днем наближається чудове свято – цього навчального року ДДМА відзначає свій 70-річний ю...

Середа, 25 січня 2023
Наша спортсменка – чемпіонка України зі штовхання ядра
1.jpg

Ще одну медаль здобула наша спортсменка Марія Ларіна, студентка 2-го курсу спеціальності «Фізичн...

Вівторок, 24 січня 2023
Україна соборна. Разом до Перемоги!
1.jpg

22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагомістю події української історії: проголошення незале...

Неділя, 22 січня 2023
На пікап для ЗСУ
2.jpg

Мінометна батарея 93 ОМБр "Холодний Яр", у якій наразі служить випускник ДДМА, збирає кошти на п...

Неділя, 22 січня 2023
У МОН представили модель вступу 2023 до закладів вищої освіти
1.jpg

У МОН 20 січня спільно з Комітетом ВРУ з питань освіти, науки та інновацій і УЦОЯО презентували ...

Субота, 21 січня 2023

У ДДМА відбувся Ректорський прийом для кращих випускників

rek_main.jpg

23 листопада в ДДМА відбувся урочистий Ректорський прийом, куди була запрошена студентська еліта Академії. Це – унікальний захід, який проводиться тільки в ДДМА. Уже 18 років поспіль ректор ДДМА запрошує найкращих випускників, які не тільки добре вчилися, а й прославили Академію в науці, мистецтві та спорті. Традиційно, ректор ДДМА професор Віктор Ковальов вручив випускникам пам'ятні медалі, виготовлені в ливарній лабораторії Академії.

Ректорський прийом – це можливість ще раз згадати успіхи студентів, поговорити з ректором та іншими керівниками Академії. Викласти свою думку з питань організації навчання в ДДМА, маючи за плечима п'ятирічний досвід.

rek_5.jpg

Кожного учасника прийому представляв ведучий свята. Тут були й переможці міжнародних олімпіад, і спортсмени, і активні учасники громадської діяльності та художньої самодіяльності, які представляли Академію на різних конкурсах і фестивалях.

На адресу студентів прозвучали привітальні слова особисто від ректора ДДМА Віктора Ковальова, а також від деканів рідних факультетів та інших гостей: представників управління у справах сім’ї та молоді Донецької ОДА – начальника управління Лілії Золкіної та головних спеціалістів Каріни Шевченко та Олексія Назарова, начальника відділу з виховної роботи зі студентами Яни Антоненко, голови профспілкового комітету Анатолія Кошового, першого проректора Анатолія Фесенко, проректора з наукової роботи Михайла Турчаніна. Вони висловили подяку випускникам за відмінні результати в навчанні, побажали кожному знайти своє місце в житті та йти вперед, до нових вершин.

rek_2.jpg

Декан факультету автоматизації машинобудування та інформаційних технологій Сергій Подлєсний відзначив: «Ви всі продемонстрували, що вмієте працювати, а найголовніше – правильно визначати цілі, правильно розставляти пріоритети, акценти, планувати свою роботу, свій час та домагатися досягнення цих цілей. Хочеться побажати вам двох речей: щоб вас завжди супроводжувала вдача й щоб ви раділи кожному моменту життя».

Декан факультету машинобудування Валерій Кассов запевнив: «Куди не кинь оком, промисловість потребує й потребуватиме машинобудівників, тому ви завжди знайдете застосування у своєму житті. Але, щоб обійняти високу посаду, вчитися потрібно продовжувати весь час. Студентський період у житті цікавий, але не найголовніший. Ви взяли хороший старт, але попереду вас чекають сім'ї, діти, кар'єрний ріст, і хочеться побажати вам великих успіхів, щоб усе було на “п'ятірку”».

Декан факультету інтегрованих технологій і обладнання Олександр Гринь зауважив: «Я вже не вперше на ректорському прийомі, і кожен раз мене вражає ваша креативність. Ви молодці, ви звикли із самого дитинства бути кращими. Я думаю, що ці навички – бути кращими – у вас залишаться і в майбутньому і це дозволить вам досягати певних успіхів. Хочеться, щоб ви не забували ані школу, яку закінчили, ані кафедру, на якій вас навчили вашій спеціальності: приходьте, ми будемо вам раді. Усього вам найкращого, і нехай удача супроводжує вас завжди».

rek_4.jpg

Голова профспілкового комітету ДДМА Анатолій Кошовий сказав: «Хочу побажати вам щастя, багато здоров’я. Цю складову нашу ніколи й ні за що не купиш. Вона не купується. Її тільки сам підтримуєш, сам здобуваєш. Я хочу побажати, щоб ви ніколи не забували свою alma mater, що б не сталося в житті».

У відповідь із вуст студентів звучали слова вдячності ректорату й викладачам за передані знання, душевність і розуміння.

Безсумнівно, досягнення випускників 2018 року для всіх студентів є прикладом у навчанні й житті в Академії. Ви – наша гордість!