ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

На оплату праці працівників освіти отримано грантові кошти
2.jpg

Від Сполучених Штатів Америки до державного бюджету України надійшли грантові кошти в розмірі 1,...

П'ятниця, 02 червня 2023
МОН вкотре доручає вишам виконувати мовне законодавство
1.jpg

Міністерство освіти і науки просить керівників закладів вищої та фахової передвищої освіти вжити...

Середа, 31 травня 2023
Афера тисячоліття. Як москалі стали росіянами
00.jpg

…і чому Папа Римський вірить у міф про «братні народи»

Вівторок, 30 травня 2023
Засідання вченої ради
1.jpg

На травневому засіданні Вченої ради ДДМА вирішені важливі питання внутрішнього життя Академії. З...

Понеділок, 29 травня 2023
До уваги абітурієнтів!
2.jpg

Основна сесія НМТ цього року розпочнеться 5 червня і триватиме до 23 червня. З міркувань безпеки...

П'ятниця, 26 травня 2023

В Академії відбувся вебінар по використанню CAE-систем для підготовки фахівців медичного напрямку за програмою ERASMUS+ «BOIART»

bioart2.png

На кафедрі КІТ ДДМА у дистанційному режимі пройшов вебінар з використання CAE-систем DS ABAQUS та QForm для підготовки фахівців медичного напрямку. Захід відбувся 30 квітня. Ліцензійне програмне забезпечення компанії Dassault Systemes – SIMULIA Academic Research Suite, що є світовим лідером з моделювання фізичних процесів, придбано на фінансування за проєктом Erasmus+ BIOART. Окрім того, у 2017 році кафедра КІТ безкоштовно отримала ліцензію на спеціалізовану САЕ-систему QForm (10 робочих місць).

У вебінарі взяли участь 7 учасників з кафедр «Комп’ютерні інформаційні технології» і «Комп’ютеризовані дизайн і моделювання процесів і машин».

Під час проведення вебінару було зроблено 5 докладів. Старший викладач каф. КІТ, канд. техн. наук Міхєєнко Д.Ю виступив з докладом «Введення у ABAQUS. Рішення пружного завдання». Було продемонстровано методику рішення задач моделювання конструкцій з пружною поведінкою матеріалу.

Програмний продукт SIMULIA Academic Research Suite може бути використаний для моделювання конструкцій імплантів, медичного інструменту та устаткування.

Доцент каф. КІТ, д-р техн. наук Грибков Е.П. представив доклад «Моделювання властивостей матеріалів у середовищі Abaqus CAE». У ході докладу були показані різні підходи для задання властивостей матеріалу з нагрівом та без нього. Доповідач відповів на запитання, пов’язані з використанням програмного забезпечення MS Excel при обміну даними для задання властивостей матеріалів CAE-системі Abaqus.

Старший викладач каф. КІТ, канд. техн. наук Алтухов О.В. у своєму докладі «Рішення задач пластичного деформування у CAE–системі ABAQUS» розглянув способи рішення задач пластичного деформування та приклади для плоскої, вісісиметричної та об’ємної моделей.

img_bioart_3.jpg

Доклад на тему «Знайомство з CAE–системою QForm 3D/2D для використання у рамках учбового процесу підготовки бакалаврів та магістрів» зробив асистент каф. КІТ Коваленко А.К. з демонстрацією покрокового створення моделі розрахунку осаджування циліндричної заготівки.

img_bioart_4.jpg

Завідувач кафедри КІТ д-р техн. наук, професор Тарасов О.Ф. виступив з докладом на тему «Моделювання у QForm 3D процесу деформування заготівок різним інструментом».

Також було проведено обговорення використання розглянутих програмних продуктів у навчальному процесі та дипломному проектуванні у рамках проєкту BIOART.