ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Спортклуб ДГМА

Загальна інформація

Адресa: м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, 6-й корпус аудиторія 6213;

тел. 41-68-95

Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сорокін Юрій Сергійович

голова спортклубу

ст.викладач кафедри ФВ

Черненко Сергій Олександрович

заст. голови спортклубу

кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач кафедри ФВ

Склад спортради
  • Єрмоленко О.В. викладач, відповідальний за спортивно-масову роботу на ФАМіТ
  • Єрмоленко М.В. викладач, відповідальний за спортивно-масову роботу на ФМ
  • Мудрян В. Л. викладач, відповідальний за спортивно-масову роботу на ФЕМ
  • Черненко С. О. викладач, відповідальний за спортивно-масову роботу на ФІТО і у гуртожитку №1
  • Брюханова Т. С. викладач, відповідальний за спортивно-масову роботу у гуртожитку №2
  • Лосік В. Г. викладач, відповідальний за спортивно-масову роботу у гуртожитку №3
  • Гущин О.В. відповідальний за спортивно-масову роботу в профбюро ФІТО
  • Хорошайло В. А. відповідальний за спортивно-масову роботу в профбюро ФМ
  • Залятов А.Ф. відповідальний за спортивно-масову роботу в профбюро ФАМіТ

Фізорги факультетів

  • Юрченко Р. гр. ІТ 12-1 голова спортактиву ФАМіТ;
  • Ромашкевич Д. гр. ПТМ 13-1 голова спортактиву ФМ;
  • Бочаров В. гр. МН 13-1 голова спортактиву ФЕМ;
  • Малиновський О. гр. ОТП 12-1м голова спортактиву ФІТО.

Фізорги гуртожитків

  • Рубан О. гр. Мн 12-1 голова спортактиву гуртожитку №1;
  • Зубарєв О. гр. ЛВ 12-1 голова спортактиву гуртожитку №2;
  • Тимко О. гр. Маш 14-1 голова спортактиву гуртожитку №3.
  • У Донбаській державній машинобудівній академії проводяться наступні заходи:
    • XXIII Спартакіада ДДМА серед збірних команд факультетів;
    • XV Спартакіада ДДМА серед збірних команд гуртожитків;
    • XIV Спартакіада «Здоров'я» серед викладачів та співробітників ДДМА;
    • Спартакіада Кубку Декана серед збірних команд 1-го курсу;

    Відкрита першість ДГМА з:

    • футболу;
    • гандболу;
    • настільного тенісу;
    • жиму штанги лежачи;
    • пауерліфтингу;
    • баскетболу;
    • бадмінтону;
    • волейболу;
    • спортивно-художнього конкурсу «Вперед, гуртожиток!»
    Групи спортивного вдосконалення, секції ДДМА

    Група спортивного вдосконалення з:

    • баскетболу;
    • футболу;
    • гандболу;
    • пауерліфтингу;
    • настільного тенісу;
    • бадмінтону;
    • шахів;
    • легкої атлетики;
    • важкої атлетики;
    • волейболу.

    Секція скелелазіння.

    Платні фізкультурно-оздоровчі групи:
    • з фітнесу
    • з міні-футболу.

    Розклад навчально-тренувальних та оздоровчих занять з фізичного виховання на 2016-2017 навчальний рік
    № п/п Вид спорту Час проведення Місце проведення Тренер-викладач
    1 Бадмінтон Середа 15:00-16:30
    П’ятниця 13:30 – 15:00
    спортивна зала №1 Черненко С.О.
    2 Баскетбол Середа 15:00-16:30
    П’ятниця 13:30 – 15:00
    спортивна зала №2 Сорокін Ю.С.
    3 Настільний теніс Вівторок 16:30-18:00
    Четвер 16:30 – 18:00
    спортивна зала №1 Долинний Ю.О.
    4 Пауерліфтинг Понеділок 16:30-18:00
    Середа 15:00-16:30
    спортивна зала №3 Мудрян В.Л.
    5 Пауерліфтинг Вівторок 16:30-18:00
    Четвер 16:30-18:00
    спортивна зала №3 Брюханова Т.С.
    6 Гандбол (чоловіки) Вівторок 16:30-18:00
    Четвер 16:30-18:00
    ФОК Єрмоленко М.В
    7 Легка атлетика Середа 16:30-18:00
    П’ятниця 13:30 – 15:00
    ФОК, стадіон ТимошенкоВ.В.
    8 Шахи Вівторок 16:30-18:00
    Четвер 15:00 – 16:30
    ауд. 2306 Тимошенко В.В.
    9 Міні-футбол Понеділок 17:00-18:30
    Середа 17:00-18:30
    ФОК Єрмоленко О.В.
    10 Важка атлетика Понеділок, середа, пятниця 16:30-18:00
    Вівторок, четвер 15:00-16:30
    спортивна зала №6 Санніков О.Г.
    11 Скелелазіння Вівторок 17:00-18:30
    Четвер 17:00-18:30
    Скеледром Стрельніков Р.М.
    12 Волейбол Вівторок 16:30-18:00
    Четвер 16:30-18:00
    спортивна зала №2 Будяк Л.М.
    13 Фітнес (абон.) Понеділок 16:00-17:00
    Середа 16:00-17:00
    Фітнес-центр Єрмоленко М.В.
    14 Фітнес (абон.) Вівторок 15:00-16:00
    Четвер 15:00-16:00
    Фітнес-центр Лосік В.Г.
    15 Фітнес (абон.) Вівторок 16:00-17:00
    Четвер 16:00-17:00
    Фітнес-центр Мудрян В.Л.
    16 Фітнес (абон.) Вівторок 17:00-18:00
    Четвер 17:00-18:00
    Фітнес-центр Мудрян В.Л.
    17 Фітнес (абон.) Вівторок 18:00-19:00
    Четвер 18:00-19:00
    Фітнес-центр Брюханова Т.С.
    18 Міні-футбол (абон) Вівторок 18:00-19:00
    Четвер 18:00-19:00
    ФОК Єрмоленко О.В.