ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Участь студентів та викладачів КІТ ДДМА в літній школі за проєктом Erasmus+ BioArt
27.jpg

З 30 серпня по 6 вересня студенти третього курсу кафедри КІТ Микита Маліновський, Владислав Алту...

Четвер, 23 вересня 2021
В Академії проходить міжнародна конференція з ливарного виробництва
img_1.jpg

В Академії почала роботу VIIІ Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективні технології, ...

Четвер, 23 вересня 2021
ОБЛАСНА ОЛІМПІАДА З ПРОГРАМУВАННЯ
0-Общее фото.jpg

(усі призові місця – у ДДМА)

Середа, 22 вересня 2021
Викладачка ДДМА очолила раду молодих учених при ДонОДА
3.jpg

На засіданні ради молодих учених при Донецькій обласній державній адміністрації другого скликанн...

Середа, 22 вересня 2021
Академія переходить в дистанційний режим роботи
1.jpg

В Академії запроваджується з 23.09.2021 р. організація освітнього процесу в дистанційному режимі...

Середа, 22 вересня 2021

«ЩО? ДЕ? КОЛИ?»: ПІДСУМКИ «МОЛОДІЖНОЇ ЛІГИ»

1.jpg

(Третій чемпіонський сезон «Древніх греків» і неймовірний ривок першокурсників-менеджерів)

Хоча офіційні підсумки останнього, «літнього» етапу «Ліги старту» («Епізод XXVII») будуть підведені ще не скоро, ми вже можемо оголосити імена чемпіонів і призерів нашої «Молодіжної ліги».

Спочатку трішки статистики. За сезон було зіграно 10 етапів, поставлено 360 запитань, на які отримано 929 правильних відповідей. Максимальний показник відповідей на етапі – 28 («Древні греки», квітень), середні – від 8 (січень) до 18 (квітень). Усього в іграх брали участь 13 команд (як і в попередньому сезоні!) – із ДДМА, краматорської школи-ліцею № 8 і декількох шкіл міста Дружківки. Найбільше учасників (10 команд) було на жовтневому етапі, найменше (5) – на заключному червневому. Зі студентів ДДМА більшість представляли факультет ФАМІТ (спеціальності «Системний аналіз», «Інформаційні системи й технології», «Комп'ютерні науки»), потім ФЕМ («Менеджмент») і ФМ. З трьох краматорських шкіл-учасниць минулого сезону залишилася, на жаль, тільки одна (ШЛ № 8), представлена спочатку трьома командами (після лютневого етапу брали участь тільки «Повелителі часу»). Збірна дружківських шкіл «Человеки» (тренер – Іван Шишкін), навпаки, пропустила перші чотири етапи, але в підсумку посіла досить високе місце.

Чемпіоном третій сезон поспіль стала команда «Древні греки». Ось «золоті» прізвища (у списку всі студенти, хто хоча б один раз у сезоні зіграв у складі команди):

  1. Софія Баган, СА-19м
  2. Олена Балаболко, КН-19мн
  3. Андрій Капелещук, СА-18-1
  4. Артем Тищенко, КН-18-1
  5. Михайло Лобанов, АПП-20-1
  6. Едуард Ергерт, ІСТ-18-1
  7. Олександр Сокольський, СА-20м

У впертій боротьбі на останньому етапі «Дилема» (МН-20-1) відтіснила з другого місця «Еволюцію» (СА-20м): помітна перемога першокурсників над магістрантами!

Краща шкільна команда – дружківські «Человеки» – посіла 4-е місце таблиці (команди, що йдуть далі в списку, не брали участі в останньому етапі), і цей сезон обіцяє бути вельми цікавим.

 

Далі представлена вся таблиця результатів «Молодіжної ліги» сезону 2020–21 рр. (видалені команди «Мафія» та «ВЯБР», які відіграли по одному етапу й «влилися» в інші команди – «Метка» і «СА-ІСТ-19» відповідно):

Місце – Команда –  Капітани –  Звідки – Бали

1 – Древні греки – Софія Баган, Андрій Капелещук, Олена Балаболко – ДДМА – 210

2 – Дилема – Ярослава Полянська, Ілля Коржов – ДДМА – 95

3 – Еволюція  – Олександр Сокольський – ДДМА – 93

4 – Человеки – Іван Матченко, Єгор Кашлев – Дружківка – 86

5 – СА-ІСТ-19 – Олексій Закабула – ДДМА – 84

6 – Воронка ентропії – Аліна Григор'єва – ДДМА – 83

7 – Повелителі часу – Анастасія Никонова – ШЛ № 8 – 80

8 – Метка – Олексій Ковальов, Анастасія Котенко – ДДМА – 74

9 – Кактуси – Олександр Дмитренко – ШЛ № 8 – 52

10 – Блискучий дует – Юлія Костильова – ДДМА –27

11 – Лютики – Євген Мінаков – ШЛ № 8 – 9

Для кожної команди враховувалися тільки 9 із 10 кращих показників (утім, тільки чемпіони зіграли абсолютно всі етапи).

До зустрічі в новому сезоні!

Олександр Мельников