ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

«Хаб інноваційних технологій»: проєкт стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ» представлено громадській раді Краматорська «Комісія з освіти»
4.jpg

Учасники першої групи стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ» почали втілювати свої...

П'ятниця, 14 травня 2021
Вітаємо із захистом!
2.jpg

Вітаємо старшого викладача кафедри ПТМ Єрмакову Світлану Олександрівну з успішним захистом дисер...

П'ятниця, 14 травня 2021
Вітаємо із захистом!
1.jpg

Вітаємо доцента кафедри математики та моделювання Грудкіну Наталію Сергіївну з успішним захистом...

П'ятниця, 14 травня 2021
«Стабільність – ознака Майстерності»
2.jpg

Експерти Scopus оприлюднили рейтинг університетів України в 2021 році. Кількість українських ЗВО...

Четвер, 13 травня 2021
До 150-річчя від дня народження Василя Стефаника
3.jpg

14 травня 2021 року Україна відзначатиме пам'ятну дату – 150-річчя від дня народження українсько...

Середа, 12 травня 2021

Олімпійські цінності роблять переможцем

glav.jpg

Студенти спеціальності «Фізична культура і спорт» зустрілися з представниками олімпійського комітету в рамках Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу для дітей і молоді #OlympicLab. 27 листопада до Академії завітали відповідальний секретар – виконавчий директор громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області» Дмитро Подопригора, майстерка спорту України з легкої атлетики, бронзова призерка I Юнацьких Олімпійських ігор Ганна Олександрова, начальник Донецького обласного відділення комітету з організаційного виховання і спорту МОН України Ігор Нестеренко і провідна спеціалістка обласного центру фізкультурно-оздоровчої роботи, представниця регіонального відділення НОК Олена Балабанова. Ініціатором і засновником заходу є Громадська організація «Національний олімпійський комітет України».

Метою заходу є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, а також розвиток олімпійського руху в Україні через напрямки заходу, які, у свою чергу, покликанні залучати якомога більше дітей до здорового способу життя та сприяння соціалізації дітей-переселенців на новому місці.

Тож на зустрічі, яка проходила у вигляді вікторини, з нашими студентами обговорювали олімпійські та людські цінності та дивилися мотиваційні відеоролики, у яких демонструвалися основні цінності олімпійського руху, такі як дружба, завзятість, натхнення, досконалість тощо.

Серед наших студентів-спортсменів багато учасників обласних, всеукраїнських і міжнародних змагань, тому багато питань було, звісно ж, до Ганни Олександрової. Вони цікавилися, що надихає дівчину на постійну працю, скільки часу тренується та про що мріє українська спортсменка і, звісно, про участь в Олімпійських іграх. Ганна відкрито спілкувалася з авдиторією. Легкоатлетка розповіла, що надихала її на постійну роботу бронзова призерка Олімпійських ігор Ольга Солодуха – саме вона була живим прикладом, її досягнення мотивували рухатися уперед. Ганна також зауважила, що тренер – це особлива людина для спортсмена, це друг, психолог, духовний наставник і рушійна сила. «Це важливо зрозуміти, бо ви всі після закінчення навчання будете тренерами, це велика відповідальність», – звернулася до авдиторії спортсменка.

Також Ганна поділилася своїми мріями – завести сім’ю і виховати, як тренер, переможця Олімпійських ігор. До речі, наступного року вона збирається вступати до нашої Академії на спеціальність «Фізична культура і спорт».

Наприкінці зустрічі найактивніші студенти отримали футболки і м’ячі з олімпійською символікою і на згадку зробили спільне фото.

img_1.jpg img_2.jpg img_3.jpg img_4.jpg img_5.jpg img_6.jpg