ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Останні новини

Силачи Академии завоевали «золото» на двух чемпионатах области

Детальніше...

Сборная команда ДГМА удачно выступила на двух областных соревнованиях области: чемпионате Донецкой области по классическому пауэрлифтингу среди студентов вузов III–IV уровней аккредитации и чемпионате Донецкой области по жиму лежа среди студентов вузов III–IV уровней аккредитации. Оба чемпионата проходили на базе нашей Академии с 18 по 22 мая. В соревнованиях также приняли участие студенты ДонНМУ и ДГПУ.

В Академії стартує міжнародна конференція з важкого машинобудування

Детальніше...

В ДДМА з 30 травня по 1 червня проходить XV Міжнародна науково-технічна конференція «Важке машинобудування. Проблеми та перспективи розвитку». У конференції беруть участь науковці та представники підприємств зі всієї України, а також з Німеччини, Австрії, Болгарії та Словаччини.

У ДДМА відбулося засідання Ради ДНЦ і Ради ректорів ВНЗ

Детальніше...

19 травня в музеї ДДМА в рамках XI Всеукраїнського фестивалю науки відбулося урочисте спільне засідання Ради Донецького наукового центру НАН і МОН України (ДНЦ) та Ради ректорів вищих навчальних закладів (ВНЗ) Донецької та Луганської областей, приурочене до Дня науки. У засіданні взяли участь заступник директора департаменту освіти та науки Донецької обласної військово-цивільної адміністрації (ДОВЦА) Олена Макаренко, начальник відділу освіти департаменту освіти та науки ДОВЦА Валентин Тарасов, секретар Краматорської міської ради Денис Ошурко, заступник голови Луганської обласної науково-координаційної ради ДНЦ Інна Заблодська, голова Донецького територіального відділу Національного центру «Мала академія наук України» (МАН) Оксана Євдокімова, відомі вчені та ректори ВНЗ Донецької та Луганської областей, Києва, Дніпра та Вінниці.

Серебряная медаль на Кубке мира по кикбоксингу

Детальніше...

Еще одну видную награду завоевала наша выпускница Наталья Мартюхина, мастер спорта международного класса, номер один сборной Украины по кикбоксингу.

18–21 мая в Будапеште (Венгрия) на Кубке мира по кикбоксингу по версии WAKO Наталья представляла Украину и наш вуз. В весовой категории до 60 кг Наталия провела три боя: выиграв у спортсменок из Польши и Австрии, уступила по очкам спортсменке из Словакии, и тем самым завоевала серебряную медаль.

Скелелази ДДМА одержали перемогу на Чемпіонаті Донецької області

Детальніше...

21 травня на скеледромі ДДМА пройшов Чемпіонат Донецької області зі скелелазіння II етапу XIII Літньої Універсіади України серед студентів ВНЗ ІІІ–IV рівнів акредитації. Участь узяли п'ять вишів Краматорська: КЕГІ, ДІТМ, ДДМА, ДонНАБА, ДонНМУ. Студенти виступили як у загальнокомандних, так і в особистих заліках серед дівчат та юнаків. Змагання проходили на швидкість у кілька етапів. Чемпіонат пройшов у позитивній і комфортній обстановці, учасники показали себе відповідальними та цілеспрямованими.