ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

В Академії відбулася міжнародна науково-технічна конференція «Інформатика, управління та штучний інтелект»
1.jpg

ДДМА (кафедра КМСІТ) спільно з НТУ «ХПІ» традиційно стала організатором XI Міжнародної науково-т...

Вівторок, 21 травня 2024
Студраду ДДМА нагородили грамотою за участь у національній руханці до Міжнародного дня вишиванки
1.jpg

У день, коли світ відзначає красу і самобутність української вишиванки, Українська федерація &la...

Понеділок, 20 травня 2024
Наука – дорога в майбутнє
1.jpg

Наука – найважливіший чинник технічного і соціально-культурного прогресу. Особливо у воєнні часи...

Субота, 18 травня 2024
ВІТАЄМО НАУКОВЦІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ НАУКИ В УКРАЇНІ!
5.jpg

Шановні колеги, науковці, від щирого серця вітаємо вас із професійним святом – Днем науки ...

Субота, 18 травня 2024
Бронзовий призер Європи з тхеквандо
1.jpg

Чемпіонат Європи з тхеквондо (ВТФ) відбувся 9–12 травня в Белграді (Сербія). На цих змаганнях сп...

П'ятниця, 17 травня 2024

Команда ДДМА посіла друге місце в змаганнях із настільного тенісу

0.JPG

На спортивній базі ДДМА відбулися змагання II етапу XVI літньої Універсіади України в Донецькій області з настільного тенісу. У змаганнях, що проходили 16–17 березня, узяли участь три збірні команди ЗВО: ДДМА, ДНМУ, ДонНАБА.

У підсумку в загально-командному заліку місця розподілилися наступним чином:

I місце – ДНМУ,
II місце – ДДМА,
III місце – ДонНАБА.

У особистому заліку серед чоловіків:
I місце – Артем Ковальов (ДДМА, ст. гр. ФКС-19-1т),
II місце – Євген Поліванов (ДНМУ, ст. гр. 2 «МС»),
III місце – Владислав Яковенко (ДДМА, ст. гр. ФКС-19-2т).

Серед жінок:
I місце – Яна Черенкова (ДНМУ, ст. гр. 2«МС»),
II місце – Катерина Гайнуліна (ДДМА, ст. гр. ФКС-20-1),
III місце – Мілла Сазонова (ДДМА, ст. гр. ОО-19-1).

У парному розряді серед чоловіків і жінок:
I місце – ДНМУ,
II місце – ДДМА,
III місце – ДонНАБА.


7.JPG 2.JPG 3.JPG
4.JPG 5.JPG 6.JPG
12.JPG 8.JPG 9.JPG
10.JPG 11.JPG 1.JPG