машинобудівна академія

Останні новини

Студент ДДМА – чемпіон України з боксу

Детальніше...

З 27 по 31 жовтня в Києві відбулися змагання чемпіонату України з боксу серед студентів. У боротьбі за нагороди взяли участь 129 спортсменів із 18 областей нашої країни.

Перемога в змаганнях зі спортивного орієнтування

Детальніше... Детальніше...

З 22 по 25 жовтня в Черкасах відбулися змагання чемпіонату України зі спортивного орієнтування (рогейн, 6 годин), у яких узяла участь студентка нашої Академії, кандидат у майстри спорту Аліна Єфіменкова (ФКС-20-1). Слід відзначити, що за Донецьку область виступали 12 спортсменів і Аліна, показавши найкращий результат, посіла 1-е місце й здобула звання чемпіонки України в групі Ж23 (молодь). Завдяки вдалому виступу нашої збірної команди, Донеччина посіла перший рядок серед 17 регіонів. Цей національний чемпіонат був одним з етапів Кубку України, де за підсумками 2021 року Аліна посідає почесне 2-е місце у своїй категорії.

Перемога в конкурсі – знак якості випускника

Не секрет, що спеціаліст остаточно легується під час дипломування. Адже за ці кілька місяців уся сума знань, яку студент отримав за час навчання, знаходить свої усталені «полички» у свідомості фахівця. А захист диплому виявляє якраз наповнення «поличок» і вміння їх використовувати в роботі.

«Золоті» брати-тхеквондисти

Дві золоті медалі завоювали брати Гарбари, Андрій і Артем, на чемпіонаті України серед ДЮСШ в олімпійських категоріях. Змагання відбулися 29–31 жовтня в Києві.

Нові перемоги наших важкоатлетів!

З 23 по 25 вересня у м. Бахмут відбувся чемпіонат Донецької області з важкої атлетики серед молоді до 23 років, у якому взяли участь спортсмени нашої Академії.