ENG
 • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

 • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

 • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

 • Важлива не кількість знань, а якість їх.

 • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

 • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

 • Бич людини - це уявлюване знання.

 • Знання - сила.

 • Знання - знаряддя, а не ціль.

 • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Дoнбаська державна машинобудівна академія

Центр дистанційної і заочної освіти

Центр дистанційної і заочної освіти (Центр ДЗО) Донбаської державної машинобудівної академії здійснює підготовку фахівців з вищою освітою за ступенями «бакалавр» та «магістр» за заочною (заочно-дистанційною) формою. Навчальний процес проводиться безпосередньо в базовому навчальному закладі в м. Краматорську, а також у локальних центрах дистанційної і заочної освіти (ЛЦ ДЗО) в містах Дружківці, Костянтинівці та Добропіллі.

В Центрі навчається майже 1500 студентів за 12 спеціальностями технічного та економічного напрямків.

Переваги навчання в Центрі ДЗО за заочною (заочно-дистанційною) формою:

 1. Можливість ефективно поєднувати трудову діяльність з якісним навчанням за заочно-дистанційною формою за обраною спеціальністю.
 2. Створення для студентів привабливих і зручних в організаційному плані умов навчального процесу, а саме:
  • можливість навчання в межах свого населеного пункту з мінімальною кількістю обов’язкових відвідувань академії;
  • можливість навчання з будь-якого місця, де є мережа Інтернет;
  • можливість навчання в будь-який зручний час (веб-ресурси для дистанційного вивчення навчальних дисциплін є відкритими для доступу цілодобово);
  • можливість оперативного отримання консультацій з боку провідних викладачів академії;
 3. Для студентів, які здатні організувати своє самостійне навчання за заочно-дистанційною формою - це можливість звести навчальний процес до відвідування академії лише один раз наприкінці навчального року, для складання підсумкової екзаменаційної сесії.
 4. У разі навчання на базі локальних центрів дистанційної освіти (в містах Дружківка, Костянтинівка, Добропілля та ін.) студенти можуть самостійно вивчати матеріал навчальних дисциплін з використанням елементів дистанційного навчання та (або) відвідувати настановні сесії на базі академії, згідно із затвердженим розкладом. Складання екзаменаційних сесій організовується на базі локальних центрів згідно із затвердженим в академії розкладом, за участю виїзних комісій з числа професорсько-викладацького складу академії або окремих викладачів, які викладають відповідні дисципліни.

Оголошення

4 жовтня 2018

До уваги всіх студентів заочної форми навчання 1-го курсу, які вивчають в 1-му семестрі дисципліну фізика! 13.10.2018 (в суботу) о 9:00 в ауд. 1301 (1 корпус, 3-й поверх, кафедра фізики) відбудеться відпрацювання лабораторних робіт. Всім студентам, які досі не виконали лабораторний практикум з фізики – явка обов’язкова!

Детальніше..
10 вересня 2018

До уваги магістрів зарахування 2018 року (групи 18-1зм)! Протягом настановної сесії осіннього семестру Вам необхідно звернутись в ЦДЗО (ауд. 2332) для отримання логінів та паролів для доступу в систему дистанційного навчання: http://moodle.dgma.donetsk.ua

Детальніше..
3 липня 2018

Про початок настановної сесії першого навчального семестру 2018-19 навч.року. Для бакалаврів всіх курсів заочно-дистанційної форми навчання, в тому числі бакалаврів 1-го курсу зарахування 2018р. - з 27.08.2018р. з 9:00; Для магістрів 2-го курсу заочно-дистанційної форми навчання (групи 17-1зм, 17-2зм) - з 27.08.2018р. з 9:00;

Детальніше..
3 липня 2018

До уваги осіб, які мають незакінчену вищу освіту! Якщо Ви раніше навчались у ДДМА або в інших вузах та були відраховані не отримавши диплом про вищу освіту, запрошуємо Вас на поновлення на навчання у ДДМА за заочно-дистанційною формою за відповідними спеціальностями.

Детальніше..

Платформа дістанційної освіти Moodle встановлена на сервері, який отримано в рамках програми Tempus "DESIRE"