ENG
 • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

 • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

 • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

 • Важлива не кількість знань, а якість їх.

 • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

 • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

 • Бич людини - це уявлюване знання.

 • Знання - сила.

 • Знання - знаряддя, а не ціль.

 • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Центр дистанційної і заочної освіти (Центр ДЗО) Донбаської державної машинобудівної академії здійснює підготовку фахівців з вищою освітою за ступенем «бакалавр», освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» та ступенем «магістр» за заочною (заочно-дистанційною) формою. Навчальний процес проводиться безпосередньо в базовому навчальному закладі в м. Краматорську, а також у локальних центрах дистанційної і заочної освіти (ЛЦ ДЗО) в містах Дружківці, Костянтинівці та Добропіллі.

В Центрі навчається майже 1500 студентів за 12 спеціальностями технічного та економічного напрямків.

Переваги навчання в Центрі ДЗО за заочною (заочно-дистанційною) формою:

 1. Можливість ефективно поєднувати трудову діяльність з якісним навчанням за заочно-дистанційною формою за обраною спеціальністю.
 2. Створення для студентів привабливих і зручних в організаційному плані умов навчального процесу, а саме:
  • можливість навчання в межах свого населеного пункту з мінімальною кількістю обов’язкових відвідувань академії;
  • можливість навчання з будь-якого місця, де є мережа Інтернет;
  • можливість навчання в будь-який зручний час (веб-ресурси для дистанційного вивчення навчальних дисциплін є відкритими для доступу цілодобово);
  • можливість оперативного отримання консультацій з боку провідних викладачів академії;
 3. Для студентів, які здатні організувати своє самостійне навчання за заочно-дистанційною формою - це можливість звести навчальний процес до відвідування академії лише один раз наприкінці навчального року, для складання підсумкової екзаменаційної сесії.
 4. У разі навчання на базі локальних центрів дистанційної освіти (в містах Дружківка, Костянтинівка, Добропілля та ін.) студенти можуть самостійно вивчати матеріал навчальних дисциплін з використанням елементів дистанційного навчання та (або) відвідувати настановні сесії на базі академії, згідно із затвердженим розкладом. Складання екзаменаційних сесій організовується на базі локальних центрів згідно із затвердженим в академії розкладом, за участю виїзних комісій з числа професорсько-викладацького складу академії або окремих викладачів, які викладають відповідні дисципліни.

ОГОЛОШЕННЯ

21 листопада 2016 року

До уваги студентів нижченаведених академічних груп заочної форми, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» та будуть захищати дипломні роботи (проекти) в грудні 2016 року:

1) ЕП-11-1з; ЕП-11-2з;

2) ОА-11-1з; ОА-11-2з;

3) Ф-11-1з; Ф-11-2з;

4) Мн-11-1з; Мн-11-2з;

5) ЕСА-11-2з;

6) ІТ-11-2з

Вам необхідно терміново (не пізніше 5.12.2016 р.) звернутись в Центр Дистанційної і заочної освіти (ауд. 2332) для звіряння особистих данних, необхідних для заказу документів про вищу освіту (при собі потрібно мати паспорт та довідку про ідентифікаційний номер).


14 листопада 2016 року

Про подальший розклад навчальних занять протягом триместру, консультацій та екзаменаційної сесії:

1. Залишки навчальних занять з дисциплін поточного навчального триместру будуть проведені, згідно за розкладом, у найближчі суботи (19, 26 листопада 2016 року).

2. Консультації з навчальних дисциплін перед зимовою екзаменаційною сесією будуть проведені, згідно за розкладом, по суботах (03, 10 грудня 2016 року).

3. Орієнтовний початок зимової екзаменаційної сесії 17…19 грудня 2016 року.


30 вересня 2016 року

Шановні викладачі академії! З 6 жовтня 2016 р. розпочинаються навчальні курси «Методика розробки дистанційних навчальних курсів в системі Moodle DDMA». Початок занять о 15:00, місце проведення: обчислювальний центр ДДМА, 2 корпус. Список викладачів кафедр, призначених слухачами курсів та графік занять додаються.


28 вересня 2016 року

Шановні студенти! На сайті розміщені індивідуальні навчальні плани на 2016-17 навч. рік для академічних груп заочної форми навчання.


5 вересня 2016 року

Додані списки академічних груп студентів заочної форми навчання нового зарахування (спеціалісти, магістри)


1 вересня 2016 року

Доданий розклад настановної сесії для спеціалістів та магістрів нового зарахування.

Початок настановної сесії з 5.09.2016.


30 серпня 2016 року

Додані списки академічних груп студентів заочної форми навчання нового зарахування (І та III курси).


30 серпня 2016 року

До уваги студентів нового зарахування! Логіни та паролі доступу до навчально-методичних матеріалів за своєю спеціальністю можна отримати в Центрі ДЗО (на стенді об’яв) або безпосередньо у свого викладача. Варіанти контрольних робіт з навчальних дисциплін Ви також можете отримати у викладача, або в автоматичному режимі, для цього в розділі «Hавчально-методичні матеріали» за своєю спеціальністю потрібно знайти папку з назвою потрібної навчальної дисципліни і з неї завантажити файл зі списком варіантів контрольної роботи: № Вашого варіанту контрольної роботи відповідає порядковому номеру Вашого прізвища в списку Вашої академічної групи.


26 серпня 2016 року

Додані списки академічних груп студентів заочної форми навчання ІІ…V курсів. Номера варіантів контрольних робіт з навчальних дисциплін відповідають порядковим номерам студентів в списках груп.

Списки груп нового зарахування будуть додані найближчим часом.


25 серпня 2016 року

Доданий розклад настановної сесії для груп І…V курсів.

Розклад настановної сесії для студентів, які зараховані на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» або ступенем «магістр» буде доданий найближчим часом. Слідкуйте за розкладом.


12 серпня 2016 року

До уваги студентів заочного відділення нового зарахування!

25.08.2016 р. відбудуться збори - зустріч з адміністрацією Центру дистанційної і заочної освіти, де будуть розглянуті організаційні питання щодо навчального процесу на заочному відділенні.

Початок зборів о 8:00. Місце проведення: ІІ навчальний корпус ДДМА, 2-й поверх, актова зала. По закінченню зборів (з 9:00) розпочнуться навчальні заняття з настановної сесії згідно з розкладом.


11 серпня 2016 року

Про початок настановної сесії осіннього триместру 2016-17 навчального року:

1. Для студентів заочного відділення, які навчаються за ступенем бакалавра з 25.08.2016 р. (з 9:00);

2. Для студентів заочного відділення, які зараховані на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста та ступенем магістра з 5.09.2016 р. (з 11:45);

Орієнтовний термін настановної сесії 5…7 календарних днів. Слідкуйте за розкладом.


11 серпня 2016 року

До уваги осіб, які мають незакінчену вищу освіту!

Якщо Ви раніше навчались у ДДМА або в інших вузах та були відраховані не отримавши диплом про вищу освіту, запрошуємо Вас на поновлення на навчання на заочному відділенні ДДМА за відповідними спеціальностями. Термін подачі заяв на поновлення з 15 серпня по 20 вересня 2016 року. Звертатись за адресою: ІІ навчальний корпус ДДМА, ауд. 2327.


21 червня 2016 року

До уваги викладачів та студентів академії!

Запрошуємо Вас ознайомитись з оновленою структурою серверу системи дистанційного навчання Moodle (доступно для зареєстрованих користувачів).


18 червня 2016 року

Шановні студенти заочного відділення!

Запрошуємо Вас на реєстрацію в системі дистанційного навчання Moodle за електронною адресою: moodle.dgma.donetsk.ua

Починаючи з вересня місяця 2016-17 навчального року для студентів заочної (заочно-дистанційної) форми навчання на нашому сервері Moodle буде відкритий доступ для одержання варіантів контрольних робіт за навчальними дисциплінами поточного навчального року. До 30.11.2016 р. планується завершення наповнення ресурсу дистанційними курсами з навчальних дисциплін першого навчального триместру.