ENG
 • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

 • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

 • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

 • Важлива не кількість знань, а якість їх.

 • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

 • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

 • Бич людини - це уявлюване знання.

 • Знання - сила.

 • Знання - знаряддя, а не ціль.

 • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Центр дистанційної і заочної освіти (Центр ДЗО) Донбаської державної машинобудівної академії здійснює підготовку фахівців з вищою освітою за ступенем «бакалавр», освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» та ступенем «магістр» за заочною (заочно-дистанційною) формою. Навчальний процес проводиться безпосередньо в базовому навчальному закладі в м. Краматорську, а також у локальних центрах дистанційної і заочної освіти (ЛЦ ДЗО) в містах Дружківці, Костянтинівці та Добропіллі.

В Центрі навчається майже 1500 студентів за 12 спеціальностями технічного та економічного напрямків.

Переваги навчання в Центрі ДЗО за заочною (заочно-дистанційною) формою:

 1. Можливість ефективно поєднувати трудову діяльність з якісним навчанням за заочно-дистанційною формою за обраною спеціальністю.
 2. Створення для студентів привабливих і зручних в організаційному плані умов навчального процесу, а саме:
  • можливість навчання в межах свого населеного пункту з мінімальною кількістю обов’язкових відвідувань академії;
  • можливість навчання з будь-якого місця, де є мережа Інтернет;
  • можливість навчання в будь-який зручний час (веб-ресурси для дистанційного вивчення навчальних дисциплін є відкритими для доступу цілодобово);
  • можливість оперативного отримання консультацій з боку провідних викладачів академії;
 3. Для студентів, які здатні організувати своє самостійне навчання за заочно-дистанційною формою - це можливість звести навчальний процес до відвідування академії лише один раз наприкінці навчального року, для складання підсумкової екзаменаційної сесії.
 4. У разі навчання на базі локальних центрів дистанційної освіти (в містах Дружківка, Костянтинівка, Добропілля та ін.) студенти можуть самостійно вивчати матеріал навчальних дисциплін з використанням елементів дистанційного навчання та (або) відвідувати настановні сесії на базі академії, згідно із затвердженим розкладом. Складання екзаменаційних сесій організовується на базі локальних центрів згідно із затвердженим в академії розкладом, за участю виїзних комісій з числа професорсько-викладацького складу академії або окремих викладачів, які викладають відповідні дисципліни.

ОГОЛОШЕННЯ

19 травня 2017 року

До уваги студентів, які складають літню заліково-екзаменаційну сесію (групи 16з, 15з; 14з (зт); 13з (зт) та 11зт(маг)). Запрошуємо ознайомитись з графіком навчального процесу у травні-червні 2016-17 навч.року (аудиторні навчальні заняття по суботах; консультації перед сесією по суботах; заліково-екзаменаційна сесія). Починаючи з 27.05.17 можна звертатись до Центру ДЗО для оформлення довідок-викликів. Слідкуйте за розкладом!

Графік роботи Центру ДЗО за найближчими суботами:

20.05.17 – не робочий день;

27.05; 3.06; 10.06; 17.06; 24.06 – робочі дні.


15 травня 2017 року

Шановні випускники заочного відділення Донбаської державної машинобудівної академії! 20 травня Академія запрошує вас на День зустрічі випускників. Початок зустрічі об 11:00 в актовому залі 2-го корпусу академії. Чекаємо на вас, наші дорогі випускники!


15 березня 2017 року

До уваги студентів випускних груп спеціалістів, зазначених у списку! Вам необхідно терміново звернутись в кімнату 1112 (Пустовіт Ольга Петрівна) та розписатися в журналі реєстрації видачі раніше одержаних дипломів бакалаврів.


17 лютого 2017 року

До уваги студентів, які складають весняну заліково-екзаменаційну сесію (групи 12з, 12зт та 11зт, 11зт(маг)). Запрошуємо ознайомитись з графіком проведення сесії та її розкладом. Починаючи з 20.02.17 можна звертатись до Центру ДЗО для оформлення довідок-викликів.

Графік роботи Центру ДЗО за найближчими суботами:

18, 25.02.17 – не робочі дні;

4, 11, 18, 25.03 та 1.04 – робочі дні.


Архів оголошень ▼