ENG
 • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

 • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

 • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

 • Важлива не кількість знань, а якість їх.

 • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

 • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

 • Бич людини - це уявлюване знання.

 • Знання - сила.

 • Знання - знаряддя, а не ціль.

 • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Дoнбаська державна машинобудівна академія

Центр дистанційної і заочної освіти

Центр дистанційної і заочної освіти (Центр ДЗО) Донбаської державної машинобудівної академії здійснює підготовку фахівців з вищою освітою за ступенем «бакалавр», освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» та ступенем «магістр» за заочною (заочно-дистанційною) формою. Навчальний процес проводиться безпосередньо в базовому навчальному закладі в м. Краматорську, а також у локальних центрах дистанційної і заочної освіти (ЛЦ ДЗО) в містах Дружківці, Костянтинівці та Добропіллі.

В Центрі навчається майже 1500 студентів за 12 спеціальностями технічного та економічного напрямків.

Переваги навчання в Центрі ДЗО за заочною (заочно-дистанційною) формою:

 1. Можливість ефективно поєднувати трудову діяльність з якісним навчанням за заочно-дистанційною формою за обраною спеціальністю.
 2. Створення для студентів привабливих і зручних в організаційному плані умов навчального процесу, а саме:
  • можливість навчання в межах свого населеного пункту з мінімальною кількістю обов’язкових відвідувань академії;
  • можливість навчання з будь-якого місця, де є мережа Інтернет;
  • можливість навчання в будь-який зручний час (веб-ресурси для дистанційного вивчення навчальних дисциплін є відкритими для доступу цілодобово);
  • можливість оперативного отримання консультацій з боку провідних викладачів академії;
 3. Для студентів, які здатні організувати своє самостійне навчання за заочно-дистанційною формою - це можливість звести навчальний процес до відвідування академії лише один раз наприкінці навчального року, для складання підсумкової екзаменаційної сесії.
 4. У разі навчання на базі локальних центрів дистанційної освіти (в містах Дружківка, Костянтинівка, Добропілля та ін.) студенти можуть самостійно вивчати матеріал навчальних дисциплін з використанням елементів дистанційного навчання та (або) відвідувати настановні сесії на базі академії, згідно із затвердженим розкладом. Складання екзаменаційних сесій організовується на базі локальних центрів згідно із затвердженим в академії розкладом, за участю виїзних комісій з числа професорсько-викладацького складу академії або окремих викладачів, які викладають відповідні дисципліни.

Оголошення

20 червня 2017

Шановні студенти!
З початку 2017-18 навчального року (з 1.09.2017 р.) у навчальний процес заочної форми впроваджується система дистанційного навчання Moodle DDMA:

Детальніше..
2 червня 2017

До уваги випускників заочної форми навчання, які захищають дипломи бакалаврів у червні 2017 року! Якщо Ви плануєте продовжити навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, Вам необхідно:

Детальніше..
19 травня 2017

До уваги студентів, які складають літню заліково-екзаменаційну сесію (групи 16з, 15з; 14з (зт); 13з (зт) та 11зт(маг)). Запрошуємо ознайомитись з графіком навчального процесу у травні-червні 2016-17 навч.року

Детальніше..
15 травня 2017

Шановні випускники заочного відділення Донбаської державної машинобудівної академії! 20 травня Академія запрошує вас на День зустрічі випускників.

Детальніше..
15 березня 2017

До уваги студентів випускних груп спеціалістів, зазначених у списку!

Детальніше..
17 лютого 2017

До уваги студентів, які складають весняну заліково-екзаменаційну сесію (групи 12з, 12зт та 11зт, 11зт(маг)). Запрошуємо ознайомитись з графіком проведення сесії та її розкладом.

Детальніше..