ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Нові перемоги наших тхеквондистів
1.jpg

Студенти ДДМА, майстри спорту міжнародного класу з тхеквондо Артем та Андрій Гарбари додали до с...

П'ятниця, 19 квітня 2024
Студенти ДДМА вчилися робити перші кроки в кар’єрі
14.jpg

Здобувачі вищої освіти ДДМА сьогодні, 18 квітня, узяли участь в онлайн-тренінгу Донецького облас...

Четвер, 18 квітня 2024
В Академії відбулася Міжнародна конференція «Молода наука – роботизація і нанотехнології сучасного машинобудування»
1.jpg

Щорічна Міжнародна молодіжна науково-технічна конференція «Молода наука – роботизаці...

Четвер, 18 квітня 2024
17 квітня – День вільних людей у Краматорську
1.jpg

Десять років тому Краматорськ рішуче виступив проти російської окупації. 17 квітня 2014 року, уж...

Середа, 17 квітня 2024
Перемога на чемпіонаті України з самбо
3.jpg

Змагання Чемпіонату України з самбо серед студентів відбулися 10–12 квітня 2024 року у м. ...

Вівторок, 16 квітня 2024

Досягнення та проблеми розвитку технологій та машин обробки тиском

img_7.jpg

XXIIІ міжнародна науково-технічна конференція «Досягнення та проблеми розвитку технологій та машин обробки тиском», що відбулася в нашій Академії 13–15 жовтня й проходила в онлайн-режимі, була присвячена 85-літтю ПАО НКМЗ и 55-літтю ПАО ЕМСС.

Конференція організована за ініціативою Донбаської державної машинобудівної академії спільно з Донецьким фізико-технічним інститутом ім. О. О. Галкіна НАН України, Гірничо-металургійною академією ім. Станіслава Сташица AGH, ПАО НКМЗ, ПАО «Енергомашспецсталь» та інформаційної підтримки журналу «Обработка материалов давлением».

У конференції крім науковців Академії взяли участь представники Гірничо-металургійної академії ім. Станіслава Сташица AGH (Польща), ТУД (Дрезден, Німеччина), НТУУ «КПІ», ІПМ НАН України (Київ, Україна), НМетАУ, ДДТУ (Алчевськ, Україна), ПДТУ (Маріуполь, Україна), КМИ ГВУЗ «КНУ» (Кривий Ріг, Україна), ДонФТІ, ДДТУ (Кам'янське, Україна), КДІУ (Теміртау, Казахстан), КрНУ (Кременчук, Україна), КГИУ (Казахстан). Узагалі – 34 учасники.

Робота конференції проходила у формі пленарних засідань, роботи секцій і дискусій в онлайн-режимі за допомогою програми Zoom. Учасники конференції обговорювали проблеми використання сучасних методів моделювання (методу кінцевих елементів, методу клітинних автоматів) та традиційних методів для аналізу процесів обробки тиском та підвищення якості отриманих виробів; нові технології, що застосовують інтенсивну пластичну деформацію для підвищення якості виробу; перспективи розвитку процесів, технологій і обладнання для обробки матеріалів тиском у металургії та машинобудуванні.

На пленарних і секційних засіданнях було заслухано 20 доповідей і повідомлень. Одночасно працювало п’ять секцій за напрямками: моделювання технологічних процесів обробки тиском; процеси комбінованого деформування та отримання матеріалів із мультимасштабною структурою методами інтенсивного пластичного деформування; нові технології кування та штампування; удосконалення технологій прокатки й волочіння; удосконалення обладнання та устаткування обробки тиском.

За результатами конференції учасники винесли рішення продовжити розвиток та зміцнювати зв’язки із закладами вищої освіти й підприємствами в галузі обробки матеріалів тиском в Україні та проводити конференцію щорічно. Матеріали доповідей учасників конференції, що увійшли у два номери збірника наукових праць «Обработка материалов давлением», будуть корисні науковцям, викладачам, аспірантам і студентам ЗВО, а також фахівцям машинобудівних та металургійних підприємств.

Абхарі Пейман, професор кафедри ОМТ


img_5.jpg img_8.jpg img_9.jpg img_10.jpg