ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Світлої пам'яті нашого колеги
1.jpg

Із глибоким сумом повідомляємо про передчасну смерть нашого колеги, старшого викладача кафедри ф...

Понеділок, 27 травня 2024
Українська мова є чинником національної безпеки
3.jpg

Міністерство освіти і науки України вкотре звертає увагу, що відповідно до статті 21 Закону Укра...

Субота, 25 травня 2024
Новий український правопис: відтепер старі норми вважаються помилковими
2.jpg

Добіг кінця п’ятирічний перехідний період для чинного українського правопису, затвердженого Пост...

П'ятниця, 24 травня 2024
Про уточнення облікових даних військовозобов'язаних
1.jpg

На виконання вимог Закону України від 11.04.2024 року №10449 «Про внесення змін до деяких ...

Четвер, 23 травня 2024
Довідки про студентів для ТЦК будуть формувати в ЄДЕБО
1.jpg

Довідки про те, що учень чи студент здобуває освіту на певному рівні, будуть формувати в Єдиній ...

Середа, 22 травня 2024

Наші тенісисти стали переможцями в Універсіаді!

photo_2022-02-21_01-16-37.jpg

З 15 по 16 лютого на спортивній базі ДДМА відбулися змагання II етапу XVII літньої Універсіади України в Донецькій області з настільного тенісу. У змаганнях узяли участь чотири збірні команди ЗВО.

У підсумку загально-командні місця розподілилися наступним чином:

  • 1-е місце – ДДМА;
  • 2-е місце – ДНМУ;
  • 3-є місце – ДДПУ.

 

В особистому заліку (1-і ракетки) серед чоловіків:

  • 1-е місце – Микола Мироненко (ДДМА);
  • 2-е місце – Станислав Широбоков (ДНМУ);
  • 3-є місце – Євген Максименко (ДДПУ).

 

В особистому заліку (1-і ракетки) серед жінок:

  • 1-е місце – Яна Черенкова (ДНМУ);
  • 2-е місце – Катерина Гайнуліна (ДДМА);
  • 3-є місце – Розалія Литвиненко (ДонНАБА).

 

В особистому заліку (2-і ракетки) серед чоловіків:

  • 1-е місце – Артем Ковальов (ДДМА);
  • 2-е місце – Ростислав Сапранов (ДДПУ);
  • 3-є місце –Ярослав Уточкін (ДНМУ).

 

В особистому заліку (2-і ракетки) серед жінок:

  • 1-е місце – Мілла Сазонова (ДДМА);
  • 2-е місце – Ольга Чебакова (ДНМУ);
  • 3-є місце – Поліна Дорош (ДонНАБА).

 

У парному розряді серед чоловіків:

  • 1-е місце – ДДМА;
  • 2-е місце – ДНМУ;
  • 3-є місце – ДДПУ.

 

У парному розряді серед жінок:

  • 1-е місце – ДНМУ;
  • 2-е місце – ДДМА;
  • 3-є місце – ДДПУ.

Кафедра фізичного виховання і спорту,
СК « Промінь»


photo_2022-02-21_01-16-26.jpg photo_2022-02-21_01-16-31.jpg photo_2022-02-21_01-16-20.jpg photo_2022-02-21_01-15-52.jpg photo_2022-02-21_01-15-59.jpg photo_2022-02-21_01-16-09.jpg