ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Афера тисячоліття. Як москалі стали росіянами
00.jpg

…і чому Папа Римський вірить у міф про «братні народи»

Вівторок, 30 травня 2023
Засідання вченої ради
1.jpg

На травневому засіданні Вченої ради ДДМА вирішені важливі питання внутрішнього життя Академії. З...

Понеділок, 29 травня 2023
До уваги абітурієнтів!
2.jpg

Основна сесія НМТ цього року розпочнеться 5 червня і триватиме до 23 червня. З міркувань безпеки...

П'ятниця, 26 травня 2023
Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами жителів Донеччини
1.jpg

50-річний десантник Вадим Моруженко загинув 23 березня 2022 року у боях за місто Лисичанськ.

Середа, 24 травня 2023
Визначено, якими будуть магістерські тести ЄФВВ
1.jpg

Міністерство освіти і науки оприлюднило характеристики предметних тестів єдиного фахового вступн...

Вівторок, 23 травня 2023

«ЩО? ДЕ? КОЛИ?»: «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ РІШЕННЯ» – ЧЕМПІОНИ УСЬОГО СЕЗОНУ

img_1.jpg

Ні літня спека, ні початок сезону відпусток, ні коронавірус не завадили восьми найкращим командам («вищої ліги») міста зібратися 4 липня в «Пападомабаре» на останній у сезоні, що минає, турнір із гри «Що? Де? Коли?» (редактор низки питань і ведучий – Владислав Пристинський).

Ще перед початком змагання стало зрозуміло, що боротьба за чемпіонство буде неабиякою: команда-лідер «Інтелектуальні рішення» прийшла без двох гравців основного складу, а її головний переслідувач «Фенікс» – у максимально повному і сильному складі. Перший тур показав непередбачуваність будь-яких прогнозів: одразу три команди – «Фенікс», «КЗВВ» і «ОСА» – набрали по 8 очок, решта – від 4 до 7. У більш складному другому турі ті ж 8 очок узяв «Фенікс», інші – від 1 до 5. Третій тур також завершився перемогою «Фенікса» – 7 очок (решта – від 4 до 5), але для перемоги в чемпіонаті їм потрібно було відповідати не менш ніж на 12 запитань. У підсумку чемпіоном сьомого міського турніру з 23 очками став «Фенікс», на друге місце несподівано вийшов «Напалм» (17), 3–4 місця поділили «Інтелектуальні рішення» і «КЗВВ» (по 16). Далі в таблиці розташувалися «КоньякСпорт» і «ОСА» (по 15), «Кіліманджаро» (13) і «Фартові» (11).

За підсумками семи міських турнірів, проведених у цьому сезоні, при використанні будь-якої формули підрахунку (як простого підсумовування, так і «відкидання» гіршого результату кожної команди або випадку, коли команда не змогла взяти участь в одному з етапів) чемпіоном Краматорська (причому другий рік поспіль) безальтернативно є команда Донбаської державної машинобудівної академії «Інтелектуальні рішення», яка набрала 149 очок у сумі (133 у шести кращих етапах). На другому місці – «Фенікс» (144/130), на третьому – «КоньякСпорт» (119/107). На 4-е місце вийшов «КЗВВ» (97/86). Далі при розрахунку за формулою «кращих 6 етапів» розташувалися «ОСА» (78), «Напалм» і «Фартові» (по 73), «Голосні» (62), «Кіліманджаро» (42), «Теремок» (19) і «Old-and-School» (16).

Примітно, що в разі підсумовування всіх ігор сезону (сім міських турнірів і два етапи синхронного чемпіонату України) розташування команд на 1–4 місцях залишається таким самим, далі «ОСА» і «Напалм» (5–6) міняються місцями. Усього в ігровому сезоні 2019–20 вищої ліги Краматорська (сім міських турнірів і два етапи синхронного чемпіонату України) було задано 405 питань, на який від 7 до 10 команд дали 910 правильних відповідей. Середній показник етапу за відповідями – 14,2 (31%). Кращий показник команди в сезоні – 30 відповідей («Інтелектуальні рішення», 4-й міський турнір 25.01.20). Самий «лідерський» етап – той же 4-й міський турнір від 25.01.20 – коефіцієнт перевищення результату «Інтелектуальних рішень» над середнім склав 1,75. Самий «середній» етап – 2-й етап синхрону від 8.02.20 – коефіцієнт перевищення результату лідера над середнім склав усього 1,3.

До зустрічі восени!