ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Кафедра Підйомно-транспортних машин

Міжнародні зв'язки

Протягом останніх років кафедра підйомно – транспортних машин підтримувала зв’язки з технічними університетами  Білорусі, Словенії, Болгарії та Сербії . Так в 2003 – 2005 роках у наукових збірниках Московського гірничо-технічного університету та Тульського технічного університету були опубліковані статті викладачів кафедри ПТМ канд. тех. наук,  доцента Крупко В.Г., канд. тех. наук доцента Дорохова М.Ю., канд. тех. наук , доцента Крупко І.В. У 2011 році кафедра підйомно–транспортних машин провела міжнародний науково-технічний семінар за участю завідувача кафедри підйомно - транспортних і будівельних машин Білоруського Національного технічного університету професора Вавілова А.В., за результатами якого були видані тези доповідей. У 2008 році укладено довгострокову угоду про науково – технічне співробітництво між кафедрою підйомно – транспортних машин ім. професора Коха П.І. Донбаської державної машинобудівної академії та кафедрою підйомно - транспортних і будівельних машин Білоруського Національного технічного університету, якою передбачено обмін навчально – методичною літературою та науковою інформацією, а також сумісну участь у науково – технічних конференціях. У 2008 році опубліковано тези доповідей (доцент Крупко В.Г., магістр Діхтенко Р.М.) за результатами роботи міжнародної конференції в Сербії. У 2011 році році опубліковано тези доповідей (доцент Дорохов М.Ю., ст. викл. Альошичев П.В.) за результатами роботи міжнародної конференції в Болгарії.

Кафедра підйомно – транспортних машин ім. професора Коха П.І є членом міжнародної асоціації «Підйомні споруди» і бере активну учать у проведенні міжнародних наукових симпозіумів та семінарів, де розглядаються актуальні проблеми розвитку підйомно – транспортних, будівельних, дорожніх машин та обладнання, а також питання безпечної експлуатації цих машин.

У 2006 році укладено угоду про співробітництво між кафедрою підйомно – транспортних машин і ЗАТ «Запорожкран», яке є дочірнім підприємством всесвітньовідомої кранобудівної фірми «Конекрайн». Згідно цієї угоди випускника 2007 року магістра Євдокімова Б. було працевлаштовані на цьому підприємстві, а рівень його підготовки дозволив протягом року зайняти одну із високих посад.

Кафедра підйомно – транспортних машин веде активну роботу по залученню до співробітництва для сумісної підготовки фахівців фірми «Циппелін – Україна». Так, у 2008 році випускник кафедри магістр Шипілов М.Ю. пройшов довгострокову підготовку у навчальному центрі цієї фірми у м. Києві і з відзнакою склав випускні іспити на право проведення технічного діагностування і обслуговування підйомно – транспортного і будівельного обладнання фірми Катерпіллер. У 2008 році два випускники кафедри успішно пройшли тестування і зараховані до групи підготовки конструкторів італійсько – української фірми «Даніель» (м. Дніпропетровськ).

Кафедра підйомно – транспортних машин ім. професора Коха П.І., у рамках існуючих можливостей, веде значну роботу за встановленням міжнародних зв’язків із навчальними закладами і фірмами, як ближнього, так і дальнього зарубіжжя, про що свідчать угоди про співробітництво та публікації в наукових виданнях інших країн.