ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

галузь знань: 05 Соціальні та поведінкові науки

спеціальність:    051 Економіка

Студентські роки пролетіли непомітно. Лекції, лабораторні, семінари, активна студентське життя. Потім - наполеглива, але захоплююча робота над написанням диплома. П'ять довгих років пролетіли як одна мить. Невже все закінчилося? Чи ви не буде більше цікавих лекцій, бесід з викладачами, участі у конференціях ?! А в голові ще стільки ідей, які хотілося б реалізувати, стільки проектів, які можна було б розробити спільно з улюбленими науковими керівниками. Якщо все це про тебе, то ласкаво просимо до магістратури за напрямом «Економіка підприємства»

Тут талановитим студентам допоможуть виявити себе, заявити про себе в наукових колах, допоможуть у написанні наукових публікацій. Навчання в магістратурі дозволить отримати більш глибокі знання за фахом, а також досвід розробки та впровадження твоїх креативних проектів.

Магістратура є хорошою базою для подальшого вступу до аспірантури і може розглядатися як її головна складова. Протягом усього навчання в магістратурі студентами буде зібраний матеріал, який зможе послужити основою для написання майбутньої дисертації.

Магістр - це вже не звичайний студент, а людина, яка голосно заявляє про себе у світі науки.

За магістрами - майбутнє !!!

Прізвище, ім’я та по батькові студента Тема кваліфікаційної роботи Посада, прізвище, ініціали керівника дипломної роботи
Волошина Лілія Валеріївна Вдосконалення організаційно-економічного механізму управління пе-рсоналом ПАТ "Слов'янський машинобудівний завод"
Реферат
Підгора Є.О.
доцент, к.т.н.
Голубова Ірина Вікторівна Удосконалення системи управління витратами залізничного цеху ПрАТ «НКМЗ» для забезпечення покращення результатів його діяльності
Реферат
Латишева О.В.
ст. викл., к.е.н.
Гончар Артем Володимирович Обґрунтування та вибір стратегії забезпечення ефективності викорис-тання ресурсного потенціалу в умовах ТОВ «Грінеджі»
Реферат
Смирнова І.І.
доцент, к.е.н.
Дячкіна Анастасія Сергіївна Вдосконалення організаційно-економічного механізму управління трудовим потенціалом на прикладі структурного підрозділу "Слов'-янська дистанція електропостачання" регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Українська залізниця»
Реферат
Підгора Є.О.
доцент, к.т.н.
Залятова Ганна Євгенівна Вдосконалення організаційно-економічного механізму управління пе-рсоналом в умовах цеху №16 ПрАТ «НКМЗ»
Реферат
Ровенська В.В.
доцент, к.е.н.
Логвіненко Богдан Ігорович Вдосконалення системи рефлексивного підходу до управління проце-сами прийняття рішень в умовах обласного комунального підприємс-тва «Науково-виробничий підрозділ «Донецьктеплокомуненерго»
Реферат
Рєкова Н.Ю.
проф, д.е.н.
Однораленко Тетяна Олександрівна Вдосконалення організаційно-економічного механізму оплати праці в умовах комунального некомерційного підприємства "Багатопрофіль-на лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради"
Реферат
Гітіс Т.П.
доцент, к.е.н.
Романенко Євгенія Володимирівна Вдосконалення організаційно-економічного механізму управління ка-дровим потенціалом в умовах Відділу освіти Слов’янської міської ра-ди
Реферат
Гітіс Т.П.
доцент, к.е.н.
Хаджийський Євген Анатолійович Вдосконалення механізму управління витратами на виробництво в умовах ТОВ «Корум Дружківський машзавод»
Реферат
Мішура В.Б.
доцент, к.е.н.
Шишкова Наталія Сергіївна Вдосконалення організаційно-економічного механізму управління трудовим потенціалом з використанням механізмів стимулювання в умовах туристичної компанії "Делюкс Тур"
Реферат
Ровенська В.В.
доцент, к.е.н.

Магістратури попередніх випусків