ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

ДДМА взяла участь у фестивалі з робототехніки RoboSmart Dn.Ua та конференції SmartPicnic
img_13.jpg

15 червня в Слов'янську відбулися Відкрита конференція IT-розробників SmartPicnic, присвячена пи...

Вівторок, 18 червня 2019
КОМАНДА ДДМА – ЧЕМПІОН СЕЗОНУ ІЗ «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»
img1.jpg

Ні літня спека, ні початок «довгих вихідних», ні «Олімпійський день», ні обласна IT-конференція,...

Вівторок, 18 червня 2019
Інформаційні війни, та як їм протистояти
img_com_3.jpg

Студенти ДДМА, члени медіа-групи «Академія», зустрілися з досвідченими журналістами з журналу De...

Четвер, 13 червня 2019
В Академії відбувся «Освітній хайп»
img_fest_15.jpg

8 червня в ДДМА відбувся фестиваль освітніх інновацій «Освітній хайп», який став найбільш яскра...

Четвер, 13 червня 2019
IT-Universe-2019: перемоги наших студентів
img_1.jpg

6–10 червня на базі Київського національного університету культури і мистецтв та Університету «К...

Середа, 12 червня 2019

Команда ДДМА – чемпіон змагань з міні-футболу

sport1.jpg

17 лютого у Дружківці відбувся XVII традиційний регіональний турнір з міні-футболу, присвячений випускникам Дружківського технікуму ДДМА й пам’яті керівника фізичного виховання ДМТ Л.І. Кожуховського. У змаганнях, які проходили в спортивному залі ПАТ «Грета», узяли участь шість команд: ДДМА (Краматорськ), ДТ ДДМА (Дружківка), дві команди МК ДДМА (Краматорськ), КМТ (Костянтинівка) та СЕТ (Слов’янськ).

За результатами матчів 1-е місце здобула збірна команда ДДМА у складі: Віктор Бобринський, Максим Буяновський, Роман Гримайло, Даніл Гузенко, Іван Дубасов, Михайло Левченко, Сергій Маланчук, Марк Пономаренко, Геннадій Рогованов, Дмитро Ромашкевич, Владислав Федоров, Т. Хорунджий.

2-е місце посіла команда ДТ ДДМА, 3-є місце – у команди СЕТ.