ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

12 серпня в Україні відзначають День молоді!
938d192b8b820ec660b51e8fe7cd31fc.jpg

Міжнародний день молоді заснований Генеральною Асамблеєю ООН 1998 року. У 2022 році в Україні вп...

П'ятниця, 12 серпня 2022
Деконструкція дези. Віра у фейки – це фасад, за яким схована конструкція світогляду
1.png

Чому люди вірять у найбезглуздішу пропагандистську брехню й не перестають за неї триматися навіт...

Четвер, 11 серпня 2022
ДДМА запрошує на ювілейну XX Міжнародну науково-технічну конференцію «Важке машинобудування. Проблеми та перспективи розвитку»
1.jpg

XX Міжнародна науково-технічна конференція «ВАЖКЕ МАШИНОБУДУВАННЯ. ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИ...

Середа, 10 серпня 2022
Донецька область отримала найбільше прямих збитків через війну з Росією – Центр економічної стратегії.
photo_2022-08-02_09-59-17.jpg

На карті позначені лише прямі збитки, тобто те, що було безпосередньо знищено Росією.

Виходячи з...

Вівторок, 09 серпня 2022
10 ПРИЧИН ОБРАТИ ДДМА
9.jpg

Субота, 06 серпня 2022

Активна молодь – майбутнє країни

1.jpg

Студент групи КН-19-1 Андрій Копилевич займається активною громадською діяльністю. У квітні-березні взяв участь у декількох заходах.

У Школі DRI та Восток-SOS «Молодь у політиці» Андрій разом із молоддю з усіх регіонів України досліджував розвиток демократії в України, політичну систему нашої країни, рух України в ЄС, проблеми гендерної політики, децентралізацію, громадський бюджет як один з інструментів впливу громадського суспільства на розвиток громади. Серед спікерів у цій школі були присутні відомі політологи, наприклад Олександр Солонтай, журналісти й суспільні діячі. За результатами навчання в цій школі наш студент посилив свої знання із суспільно-політичного життя громади й студентства та планує використовувати їх для розвитку молодіжного активізму серед студентів ДДМА.

Мета оффлайн-події Young Lublin Triangle, у якій Андрій брав участь на початку квітня, – поширювати серед молоді ідеї зміцнення зв’язків між Україною, Польщею та Литвою. Організатором цієї події є Public Diplomacy Platform. На цій події наш студент разом із молоддю Польщі та Литви обговорювали вектори розвитку молодіжної політики, наукової діяльності та соціальної політики для молоді, а також слухали виступи різних лідерів молодіжних центрів із цих країн і досвідчених політиків з України, які працюють у посольствах Литви та Польщі. Результатом участі є зміцнення зв’язків студентства ДДМА з молоддю Польщі та Литви, а також включення ДДМА до реєстру закладів, які цікавляться ідеями створення Балтійсько-Чорноморської Унії.

А 21 квітня Андрій узяв участь у Дебатному турнірі з політичних реформ, який було організовано ВІ «Активна Громада» за підтримки Institute Respublica. Андрій разом із студентом ДНМУ Артуром Семаком представляв Краматорськ у складі команди під назвою «Команда “Э”». Більшість команд на цьому турнірі були з Дніпра й Дніпропетровщини, тому можна впевнено сказати, що краматорські студенти захищали дебатний статус усієї Донеччини. Цей турнір проходив, згідно з форматом британського парламентарію, у три раунди. Наш студент виступав як Прем’єр-міністр у першому раунді та як аналітик із боку опозиції – у двох останніх. На цьому турнірі «Команда “Э”» посіла перше місце й виграла подарункові сертифікати на книги, а також отримала сертифікати за участь і сувенірну продукцію від ВІ «Активна Громада».

Ірина Гетьман, доц. кафедри КІТ