ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

На засіданні вченої ради ДДМА
1.jpg

На лютневому засіданні вченої ради ДДМА, окрім питань діяльності Академії, було проведене випробо...

П'ятниця, 01 березня 2024
Вітаємо ювілярів!
1.jpg

Ректорат, профком і медіагрупа «Академія» щиро вітають ювілярів січня і лютого 2024 року:

Четвер, 29 лютого 2024
Названо спеціальності, на які буде збережено держзамовлення
2.jpg

Після ухвалення законодавчих змін, якими передбачено реформа системи бюджетного фінансування здо...

Середа, 28 лютого 2024
ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ВИПУСКНИКІВ АКАДЕМІЇ, ЯКІ ПОЛЯГЛИ ЗА УКРАЇНУ
1.jpg

Виконуючи військовий обов’язок із захисту Батьківщини, загинув випускник ДДМА Олег Проць.

Вівторок, 27 лютого 2024
10-а річниця від початку російсько-української війни
1.jpg

10 років тому, у лютому 2014 року, російська федерація розв’язала війну проти України. Вор...

Субота, 24 лютого 2024

Активна молодь – майбутнє країни

1.jpg

Студент групи КН-19-1 Андрій Копилевич займається активною громадською діяльністю. У квітні-березні взяв участь у декількох заходах.

У Школі DRI та Восток-SOS «Молодь у політиці» Андрій разом із молоддю з усіх регіонів України досліджував розвиток демократії в України, політичну систему нашої країни, рух України в ЄС, проблеми гендерної політики, децентралізацію, громадський бюджет як один з інструментів впливу громадського суспільства на розвиток громади. Серед спікерів у цій школі були присутні відомі політологи, наприклад Олександр Солонтай, журналісти й суспільні діячі. За результатами навчання в цій школі наш студент посилив свої знання із суспільно-політичного життя громади й студентства та планує використовувати їх для розвитку молодіжного активізму серед студентів ДДМА.

Мета оффлайн-події Young Lublin Triangle, у якій Андрій брав участь на початку квітня, – поширювати серед молоді ідеї зміцнення зв’язків між Україною, Польщею та Литвою. Організатором цієї події є Public Diplomacy Platform. На цій події наш студент разом із молоддю Польщі та Литви обговорювали вектори розвитку молодіжної політики, наукової діяльності та соціальної політики для молоді, а також слухали виступи різних лідерів молодіжних центрів із цих країн і досвідчених політиків з України, які працюють у посольствах Литви та Польщі. Результатом участі є зміцнення зв’язків студентства ДДМА з молоддю Польщі та Литви, а також включення ДДМА до реєстру закладів, які цікавляться ідеями створення Балтійсько-Чорноморської Унії.

А 21 квітня Андрій узяв участь у Дебатному турнірі з політичних реформ, який було організовано ВІ «Активна Громада» за підтримки Institute Respublica. Андрій разом із студентом ДНМУ Артуром Семаком представляв Краматорськ у складі команди під назвою «Команда “Э”». Більшість команд на цьому турнірі були з Дніпра й Дніпропетровщини, тому можна впевнено сказати, що краматорські студенти захищали дебатний статус усієї Донеччини. Цей турнір проходив, згідно з форматом британського парламентарію, у три раунди. Наш студент виступав як Прем’єр-міністр у першому раунді та як аналітик із боку опозиції – у двох останніх. На цьому турнірі «Команда “Э”» посіла перше місце й виграла подарункові сертифікати на книги, а також отримала сертифікати за участь і сувенірну продукцію від ВІ «Активна Громада».

Ірина Гетьман, доц. кафедри КІТ