ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

В Академії відбувся турнір з настільного тенісу
1.jpg

На спортивній базі ДДМА, з 4 по 13 жовтня, під керівництвом федерації настільного тенісу м. Крам...

П'ятниця, 22 жовтня 2021
Перемога в обласній спартакіаді
IMG_20211013_161741.jpg

З нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України у Краматорську відбулась Спартакіада із ...

Понеділок, 18 жовтня 2021
До Дня захисників і захисниць України студенти ДДМА відвідали етнографічний зал музею історії міста
photo_2021-10-18_13-02-48.jpg

Напередодні свят Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисників і захисниць України студенти ДДМ...

Понеділок, 18 жовтня 2021
Відкрита лекція з дисципліни «Цифрова обробка біомедичних сигналів»
2.jpg

В Академії відбулася відкрита лекція з дисципліни «Цифрова обробка біомедичних сигналів» на те...

Середа, 13 жовтня 2021

Активна молодь – майбутнє країни

1.jpg

Студент групи КН-19-1 Андрій Копилевич займається активною громадською діяльністю. У квітні-березні взяв участь у декількох заходах.

У Школі DRI та Восток-SOS «Молодь у політиці» Андрій разом із молоддю з усіх регіонів України досліджував розвиток демократії в України, політичну систему нашої країни, рух України в ЄС, проблеми гендерної політики, децентралізацію, громадський бюджет як один з інструментів впливу громадського суспільства на розвиток громади. Серед спікерів у цій школі були присутні відомі політологи, наприклад Олександр Солонтай, журналісти й суспільні діячі. За результатами навчання в цій школі наш студент посилив свої знання із суспільно-політичного життя громади й студентства та планує використовувати їх для розвитку молодіжного активізму серед студентів ДДМА.

Мета оффлайн-події Young Lublin Triangle, у якій Андрій брав участь на початку квітня, – поширювати серед молоді ідеї зміцнення зв’язків між Україною, Польщею та Литвою. Організатором цієї події є Public Diplomacy Platform. На цій події наш студент разом із молоддю Польщі та Литви обговорювали вектори розвитку молодіжної політики, наукової діяльності та соціальної політики для молоді, а також слухали виступи різних лідерів молодіжних центрів із цих країн і досвідчених політиків з України, які працюють у посольствах Литви та Польщі. Результатом участі є зміцнення зв’язків студентства ДДМА з молоддю Польщі та Литви, а також включення ДДМА до реєстру закладів, які цікавляться ідеями створення Балтійсько-Чорноморської Унії.

А 21 квітня Андрій узяв участь у Дебатному турнірі з політичних реформ, який було організовано ВІ «Активна Громада» за підтримки Institute Respublica. Андрій разом із студентом ДНМУ Артуром Семаком представляв Краматорськ у складі команди під назвою «Команда “Э”». Більшість команд на цьому турнірі були з Дніпра й Дніпропетровщини, тому можна впевнено сказати, що краматорські студенти захищали дебатний статус усієї Донеччини. Цей турнір проходив, згідно з форматом британського парламентарію, у три раунди. Наш студент виступав як Прем’єр-міністр у першому раунді та як аналітик із боку опозиції – у двох останніх. На цьому турнірі «Команда “Э”» посіла перше місце й виграла подарункові сертифікати на книги, а також отримала сертифікати за участь і сувенірну продукцію від ВІ «Активна Громада».

Ірина Гетьман, доц. кафедри КІТ