ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

БЕЗКОШТОВНІ ВЕБІНАРИ З ВИКОРИСТАННЯ БАЗИ ДАНИХ WEB OF SCIENCE
glav.jpg

Протягом чотирьох днів, із 2 до 5 червня 2020 року, представники ЗВО та наукових установ України...

П'ятниця, 29 травня 2020
В Академії відбувся вебінар по використанню CAE-систем для підготовки фахівців медичного напрямку за програмою BIOART ioasdvckdlv
bioart2.png

На кафедрі КІТ ДДМА у дистанційному режимі пройшов вебінар з використання CAE-систем DS ABAQUS ...

Вівторок, 26 травня 2020
У Донецькій області запровадили послаблення карантину
img_2.jpg

Таке рішення ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних си...

Вівторок, 26 травня 2020
Літня сесія в Академії проходитиме в дистанційному режимі
img_3.jpg

Згідно з наказом ДДМА літня екзаменаційно-залікова сесія відбудеться у дистанційному режимі.

Понеділок, 25 травня 2020

Академія – спортивний виш!

2.1.jpg

З нагоди 66-річчя ДДМА біля другого корпусу відбулося спортивно-художне свято. Із привітальним словом до викладачів та студентів звернувся ректор нашої Академії Віктор Ковальов. Він підкреслив, що ДДМА здавна відома як спортивний виш. Студенти й викладачі мають достатньо високі спортивні показники. Багато серед них майстрів і кандидатів у майстри спорту, спортсменів-розрядників. А цього навчального року в Академії відкрита нова спеціальність – «Фізичне виховання і спорт».

У цей день привітали наш виш зі святом заступник начальника управління фізичної культури й спорту Донецької обласної державної адміністрації Наталія Точилова, провідний спеціаліст Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та обласного центру фізкультурно-оздоровчої роботи Ірина Нестеренко, головній спеціаліст комітету з фізичної культури й спорту управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради Марина Настенко.

У цьому році наші студенти брали участь у багатьох спортивних змаганнях, як у самій Академії, так і далеко за її межами. За результатами виступів у спортивних змаганнях були нагороджені грамотами:

– студент групи СМ-16-1 Микита Кадацький – «Кращій спортсмен факультету автоматизації машинобудування та інформаційних технологій»;

– студент групи ФК-16-1 Олександр Красюк – «Кращій спортсмен факультету економіки і менеджменту»;

– студент групи ОТП-15-1 Сергій Коршун – «Кращій спортсмен факультету інтегрованих технологій і обладнання»;

– студент групи МВС-17-1 Валерій Барбулін – «Кращій спортсмен факультету машинобудування».

Звання «Спортивна слава Академії – 2019» отримали одразу два студенти: Олена Мартинкова (ФКС-18-1), майстер спорту міжнародного класу з шахів, чемпіонка та призерка міжнародних і всеукраїнських змагань, та Герман Хоружий (МН-17-1), капітан збірної команди ДДМА з футболу, член збірної команди ФК «Авангард».

Головними змаганнями року в стінах Академії була Спартакіада серед факультетів ДДМА, яка проходила в шістьох видах спорту. Цього року між факультетами перше місце посів факультет автоматизації машинобудування та інформаційних технологій, друге – факультет інтегрованих технологій і обладнання, третє – факультет економіки і менеджменту.

Окрім студентів, активну участь у спортивному житті Академії беруть наші викладачі, які знаходять час відстоювати честь своїх факультетів у спартакіаді «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу. У цьому навчальному році викладачі брали участь у змаганнях із п’яти видів спорту. У результаті запеклої боротьби перше місце посів факультет економіки і менеджменту, друге – факультет інтегрованих технологій і обладнання, трете – факультет машинобудування.

Усі факультети були нагороджені перехідними кубками, а також дипломами 1, 2 і 3-го ступенів відповідно.

Усіх присутніх на святі підзарядили своєю запальною енергією команда чирлідерів Step by Step, а гарний настрій подарували виступи міського центру «Капоейра», вихованців відділення боксу ДЮСШ та вихованців ролер-школи «Факір». Екстриму додав «Спортивний клуб Айкідо».

Спортивно-художне свято залишило після себе не тільки гарний настрій та емоції, а й чудові враження та спогади.

5.jpg 4.jpg 6.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 12.jpg 15.jpg 19.jpg 1.1.jpg 24.jpg 3.1.jpg 13.jpg 16.jpg 14.jpg 17.jpg 18.jpg 22.jpg 20.jpg 23.jpg 21.jpg 7.jpg 11.jpg 27.jpg 26.jpg 28.jpg 29.jpg