ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Наука – дорога в майбутнє
1.jpg

Наука – найважливіший чинник технічного і соціально-культурного прогресу. Особливо у воєнні часи...

Субота, 18 травня 2024
ВІТАЄМО НАУКОВЦІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ НАУКИ В УКРАЇНІ!
5.jpg

Шановні колеги, науковці, від щирого серця вітаємо вас із професійним святом – Днем науки ...

Субота, 18 травня 2024
Бронзовий призер Європи з тхеквандо
1.jpg

Чемпіонат Європи з тхеквондо (ВТФ) відбувся 9–12 травня в Белграді (Сербія). На цих змаганнях сп...

П'ятниця, 17 травня 2024
Студентське самоврядування вітає Академію із Днем вишиванки та запрошує на тематичну онлайн-гру
1.png

Щорічно у третій четвер травня ми відзначаємо одне з найяскравіших свят – Всесвітній день ...

Четвер, 16 травня 2024
Із Днем вишиванки!
6.jpg

Щорічно у третій четвер травня українці відзначають яскраве та самобутнє свято, присвячене нашом...

Четвер, 16 травня 2024

Вітаємо з ювілеєм доцентку кафедри фізичного виховання і спорту Людмилу Кошеву!

1.jpg

Сьогодні, 8 листопада, великий дружній колектив Донбаської державної машинобудівної академії від усього серця вітає з ювілеєм кандидатку педагогічних наук, доцентку, відповідальну за навчально-методичну роботу кафедри фізичного виховання і спорту Людмилу Василівну Кошеву!

Людмила Кошева 34 роки свого життя присвятила роботі в Академії. Увесь колектив нашого вишу знає і поважає її як кваліфіковану викладачку й висококласну організаторку. Людмила Василівна зарекомендувала себе як старанна, активна та відкрита до корпоративних перетворень у системі вищої освіти педагогиня, завдяки якій злагоджено працює й невпинно розвивається випускова кафедра фізичного виховання і спорту, а освітній процес перебуває на високому рівні, забезпечуючи якісну підготовку фахівців за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» навіть в умовах воєнного стану в країні.

Людмила Василівна – різнобічно розвинена, цікава особистість. Має декілька базових освіт. Серед них – за спеціальністю «Автоматизація та комплексна механізація машинобудування», яку отримала в тоді ще Краматорському індустріальному інституті (нині ДДМА) в 1976 році. Потім за фахом фізичне виховання і спорт здобула освіту в Донецькому національному університеті (2004 р.). У 2011 році успішно захистила кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему «Формування корпоративної культури студентів вищих технічних навчальних закладів засобами фізичного виховання». У 2013 році за рішенням Атестаційної колегії ювілярці присвоєно вчене звання доцента.

Людмила Кошева працювала старшим викладачем на кафедрі фізичного виховання (1989–2011 рр.), очолювала з 1998 до 2012 року спортивний клуб та фітнес-центр Академії. Під її керівництвом протягом 2016–2020 років збірна команда Академії з легкої атлетики щорічно посідала призові місця в Універсіаді України в Донецької області серед ЗВО.

Людмила Василівна – провідний фахівець навчальних курсів «Спортивна педагогіка», «Теорія і методика викладання легкої атлетики», «Підвищення спортивної майстерності з легкої атлетики», «Практикум з легкої атлетики», «Історія фізичної культури і спорту» та «Основи теорії здоров’я та здорового способу життя». Її авторству належить понад сотню наукових та науково-методичних праць, серед яких монографії, навчальні посібники, зокрема статті в наукових фахових виданнях, включно закордонних.

Шановна Людмило Василівно, Ваша самовіддана праця на відповідальних посадах визнана всім колективом ДДМА. Увесь цей шлях Ви йшли своєю власною стежиною, сміливо долаючи перешкоди, прагнучі досягти мети. Своєю завзятою працею Ви стали прикладом для наслідування колег і студентів, з якими повсякчас ділитеся власним досвідом і творчим запалом. Академічна спільнота пишається Вашими багаторічними напрацюваннями й досягненнями! Усі ми в цей визначний для Вас день від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, великого людського щастя, благополуччя та наснаги – задля нових визначних звершень!


Ректорат, профком, медіагрупа «Академія»,
колектив кафедри фізичного виховання і спорту