ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Зміни в розкладі занять
2.png

Увага! Розклад занять для студентів денної форми навчання оновлено!

Неділя, 02 жовтня 2022
З днем працівника освіти!
1.jpg

Шановні освітяни! Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві й знаход...

Субота, 01 жовтня 2022
Конференція трудового колективу поновила склад Вченої ради
gerb.jpg

Робота під час війни передбачає зміну або поновлення в складах керівних і дорадчих органах Акаде...

П'ятниця, 30 вересня 2022
Ще одна медаль у скарбничці нашого тхеквондиста Артема Гарбара
1.jpg

З 27 по 29 вересня в столиці Албанії місті Тірана проходить чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ, U-...

Середа, 28 вересня 2022
Вітаємо Сергія Ковалевського з ювілеєм!
1.jpg

27 вересня виповнилося 70 років доктору технічних наук, професору, завідувачу кафедри інноваційн...

Вівторок, 27 вересня 2022

Вітаємо наших першокурсників!

1.jpg

Академія привітала своїх першокурсників – 12 вересня вони пройшли посвячення у студенти Донбаської державної машинобудівної академії! Через війну захід проходив в онлайн-жимі.

За традицією, посвята почалася з Гімну України і Гімну ДДМА. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про тих, хто поклав своє життя у повномасштабній війні росії проти України.

З початком незабутньої пори наших першачків привітав ректор Академії, доктор технічних наук, професор Віктор Ковальов, який наголосив, що вони зробили правильний вибір, ставши студентами ДДМА! Академія виховує людей багатогранними особистостями. Наші студенти окрім навчання, займаються наукою, мистецтвом, спортом, активно беруть участь у різноманітних культурних заходах, олімпіадах, наукових конференціях, міжнародних конкурсах, спортивних змаганнях тощо. Тож, ректор побажав нашим першокурсникам міцного здоров’я, самореалізації і яскравого студентського життя!

Далі – знайомство з ректоратом та деканами факультетів. А яке ж воно – справжнє студентське життя – студенти-новачки побачили у відеотурі ДДМА, що підготувала медіагрупа «Академія».

Творчі номери додали шарму цьому заходу. Студент Дмитро Коломієць, переможець Відкритого обласного фестивалю-конкурсу української пісні серед студентської молоді, виступив із композицію «Серцем до України». А наша талановита викладачка, доцентка кафедри АВП Ася Люта презентувала кліп на авторську композицію «Краматорськ – це Україна!».

Через російську агресію наші студенти розкидані по всій Україні. І з різних куточків нашої країни члени студентського самоврядування ДДМА привітали першачків з началом найцікавішого періоду їх життя, з надією, що після перемоги України ми зможемо навчатися у наших корпусах у Краматорську.

Наприкінці заходу ведучий – голова Ради студентського самоврядування Костянтин Чоста від усього колективу ДДМА промовив напутні слова нашим новим студентам.

Тож, шановні першокурсники! Саме вам обирати той шлях, який буде найцікавішим і найефективнішим саме для вас! А наша Академія буде поруч із вами на кожному кроці до вашої професійної мрії. Тож нехай вони здійсняться на радість вам, вашим родинам, нашій Академії і нашій рідній неньці Україні! Бажаємо вам натхнення та сил, що будуть необхідними у здобутті освіти! Бажаємо реалізувати весь свій потенціал, здобути багато нових умінь та навичок, бажаємо яскравих студентських років! А всім нам і нашій вільній, сильній, незалежній Україні бажаємо нашої перемоги, чистого неба, миру і щасливого, квітучого майбуття! Слава Україні!