ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

ДДМА – 70! Віхи історії. Частина третя
06.jpg

А ми продовжуємо цикл публікацій, присвячений 70-річному ювілею, який цього навчального року від...

Четвер, 09 лютого 2023
Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами захисників з Донеччини
3.jpg

23-річний військовослужбовець Єгор Сергєєв загинув 21 жовтня 2022 року під час штурму ворожих по...

Понеділок, 06 лютого 2023
Спортсмени ДДМА – кандидати на участь в Олімпійських іграх
3.jpg

Наші атлети наполегливо продовжують підготовку до найголовніших змагань своєї кар’єри – Олімпійс...

П'ятниця, 03 лютого 2023
А ви перейшли на українську?
3.png

За результатами опитування в додатку «Київ Цифровий» з початку повномасштабної війни 33% киян пе...

Четвер, 02 лютого 2023
Ще одна золота медаль у змаганнях зі штовхання ядра
4.jpg

Третю перемогу за січень здобула спортсменка ДДМА Марія Ларіна, яка навчається на 2-му курсі спе...

Середа, 01 лютого 2023

Вітаємо наших першокурсників!

1.jpg

Академія привітала своїх першокурсників – 12 вересня вони пройшли посвячення у студенти Донбаської державної машинобудівної академії! Через війну захід проходив в онлайн-жимі.

За традицією, посвята почалася з Гімну України і Гімну ДДМА. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про тих, хто поклав своє життя у повномасштабній війні росії проти України.

З початком незабутньої пори наших першачків привітав ректор Академії, доктор технічних наук, професор Віктор Ковальов, який наголосив, що вони зробили правильний вибір, ставши студентами ДДМА! Академія виховує людей багатогранними особистостями. Наші студенти окрім навчання, займаються наукою, мистецтвом, спортом, активно беруть участь у різноманітних культурних заходах, олімпіадах, наукових конференціях, міжнародних конкурсах, спортивних змаганнях тощо. Тож, ректор побажав нашим першокурсникам міцного здоров’я, самореалізації і яскравого студентського життя!

Далі – знайомство з ректоратом та деканами факультетів. А яке ж воно – справжнє студентське життя – студенти-новачки побачили у відеотурі ДДМА, що підготувала медіагрупа «Академія».

Творчі номери додали шарму цьому заходу. Студент Дмитро Коломієць, переможець Відкритого обласного фестивалю-конкурсу української пісні серед студентської молоді, виступив із композицію «Серцем до України». А наша талановита викладачка, доцентка кафедри АВП Ася Люта презентувала кліп на авторську композицію «Краматорськ – це Україна!».

Через російську агресію наші студенти розкидані по всій Україні. І з різних куточків нашої країни члени студентського самоврядування ДДМА привітали першачків з началом найцікавішого періоду їх життя, з надією, що після перемоги України ми зможемо навчатися у наших корпусах у Краматорську.

Наприкінці заходу ведучий – голова Ради студентського самоврядування Костянтин Чоста від усього колективу ДДМА промовив напутні слова нашим новим студентам.

Тож, шановні першокурсники! Саме вам обирати той шлях, який буде найцікавішим і найефективнішим саме для вас! А наша Академія буде поруч із вами на кожному кроці до вашої професійної мрії. Тож нехай вони здійсняться на радість вам, вашим родинам, нашій Академії і нашій рідній неньці Україні! Бажаємо вам натхнення та сил, що будуть необхідними у здобутті освіти! Бажаємо реалізувати весь свій потенціал, здобути багато нових умінь та навичок, бажаємо яскравих студентських років! А всім нам і нашій вільній, сильній, незалежній Україні бажаємо нашої перемоги, чистого неба, миру і щасливого, квітучого майбуття! Слава Україні!