ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

На оплату праці працівників освіти отримано грантові кошти
2.jpg

Від Сполучених Штатів Америки до державного бюджету України надійшли грантові кошти в розмірі 1,...

П'ятниця, 02 червня 2023
МОН вкотре доручає вишам виконувати мовне законодавство
1.jpg

Міністерство освіти і науки просить керівників закладів вищої та фахової передвищої освіти вжити...

Середа, 31 травня 2023
Афера тисячоліття. Як москалі стали росіянами
00.jpg

…і чому Папа Римський вірить у міф про «братні народи»

Вівторок, 30 травня 2023
Засідання вченої ради
1.jpg

На травневому засіданні Вченої ради ДДМА вирішені важливі питання внутрішнього життя Академії. З...

Понеділок, 29 травня 2023
До уваги абітурієнтів!
2.jpg

Основна сесія НМТ цього року розпочнеться 5 червня і триватиме до 23 червня. З міркувань безпеки...

П'ятниця, 26 травня 2023

В Академії стартував новий проєкт Sikorsky Challenge 

img_11.jpg

У вересні на Сході України стартував проєкт «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Мета проєкту – сприяти інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей шляхом розвитку екосистеми інновацій та підприємництва на базі університетів Сходу України.

Наша Академія є учасником проєкту, тому 7 жовтня в Музеї історії ДДМА відбувся перший семінар «Розвиток регіональної мережі інноваційних кластерів у Донецькій та Луганській областях на основі університетських стартап-шкіл». Семінар відвідали представники департаментів економіки, інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин, освіти й науки Донецької облдержадміністрації, управління освіти, управління з гуманітарних питань, відділу з інвестиційної діяльності та зовнішніх зв’язків виконавчого комітету Краматорської міськради, Центру позашкільної роботи, Клубу підприємців Краматорська, Торгово-промислової палати, компанії QuartSoft, а також студенти, викладачі та співробітники Академії.

Захід відкрив проректор з наукової роботи, управління розвитком та міжнародних зв’язків Михайло Турчанін. Він підкреслив, що Академія бере участь уже в другому проєкті Sikorsky Challenge. Попередній проект був досить результативним: учасники від ДДМА стали фіналістами конкурсу і були відзначені спонсорськими компаніями.

На семінарі було представлено мету та завдання проєкту, обговорено поточний стан інноваційних екосистем університетів та їхній потенціал, розглянуто питання розвитку місцевих інноваційних кластерів шляхом взаємовигідної співпраці зацікавлених сторін.

Керівниця цього проєкту Інна Малюкова у своєму виступі розповіла, що екосистема Sikorsky Challenge складається з чотирьох базових компонентів, а саме: Стартап-школи, Фестивалю інноваційних проєктів, Бізнес-інкубатора та Інноваційного холдингу. На сьогодні Інноваційна екосистема Sikorsky Challenge охоплює 15 вишів, серед яких – і наша Академія. Активно створюються регіональні інноваційні кластери, що формує підґрунтя для стимулювання розвитку інноватики в Україні.

Про те, як працює Стартап-школа, розповів директор інноваційного холдингу Sikorsky Challenge, тренер Олексій Струцинський. Він окреслив специфіку та різновиди стартапів, зазначив проблеми, з якими вони стикаються, використовуючи яскраві приклади з практики інноватики, а також розповів про тематику та зміст майбутніх тренінгів.

Перший тренінг Стартап-школи Sikorsky Challenge відбудеться вже в листопаді, інформація про строки проведення й реєстрацію учасників згодом з’явиться на сайті ДДМА.

Анастасія Трусова


img_9.jpg img_12.jpg img_13.jpg img_10.jpg img_14.jpg img_15.jpg img_16.jpg img_17.jpg img_8.jpg