ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Подання заяв для вступу на бакалавра відкрито
1.jpg

19 липня почалося подання заяв до ЗВО для вступу на бакалавра. Йдеться про вступників на основі ...

П'ятниця, 19 липня 2024
Щоденник Кубка України з програмування
1.jpg

Липнева спека та канікули не завадили нашим кращим програмістам взяти участь у сьомому етапі Куб...

Четвер, 18 липня 2024
Як вберегтися від спеки
2.jpg

Цьогорічне літо б’є усі температурні рекорди. До таких високих температур, ще й у періоди відклю...

Середа, 17 липня 2024
16 липня 1990 року в Україні було прийнято Декларацію про державний суверенітет
1.jpg

Вона є одним із найважливіших документів за всю історію нашої державності, ухвалення якого стало...

Вівторок, 16 липня 2024
З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
1.jpg

Цього року Україна втретє відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента...

Понеділок, 15 липня 2024

МОН запрошує до участі в Програмі ЄС Еразмус+

1.jpg

Європейська Комісія оголосила про відкриття нових конкурсів у рамках Програми Еразмус+ на 2024 рік. Оголошення про конкурси до програми опубліковано на сайті Європейської комісії. Детальна інформація про особливості участі в конкурсах Програми Еразмус+ можна дізнатися на вебсайті Національного Еразмус+ офісу в Україні.

МОН пропонує закладам освіти взяти участь у конкурсах Програми Еразмус+ за різними напрямами і типами проєктів відповідно до пріоритетів, що додаються.

При підготовці заявок за напрямом КА2 «Розвиток потенціалу вищої освіти», strand 1 (Сприяння доступу до співпраці у сфері вищої освіти / Fostering access to cooperation in higher education) та strand 2 (Партнерство для трансформації вищої освіти/ Partnerships for transformation in higher education) неодмінно треба враховувати регіональні пріоритети, визначені додатком 1.

Проєктні заявки за напрямом КА2 «Розвиток потенціалу вищої освіти», strand 3 (Проєкти для структурної реформи / Structural reform projects), де Міністерство освіти і науки України виступає партнером, мають обов'язково враховувати також національні пріоритети, визначені додатком 2.

При підготовці проєктних заявок за напрямом КА2 «Співпраця між організаціями та установами, тип проєкту: Розбудова потенціалу у сфері професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти» неодмінно враховувати національні пріоритети, визначені додатком 3.

З метою отримання підтримки від Міністерства освіти і науки України за проєктами напрямів: КА2 «Розвиток потенціалу вищої освіти» (Strand 3) – структурні проєкти, КА2 «Розвиток потенціалу вищої освіти» (Strand 2) – спільні проєкти, КА2 «Розбудова потенціалу у сфері професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти» координатор проєктної команди має до кінця дня 14 січня 2024 року обов’язково заповнити гугл форму за посиланням та надіслати короткий опис проєктної заявки (мета, завдання, напрями діяльності та очікувані результати, інновації та запланований вплив на індивідуальному, інституційному, місцевому та національному, системному рівнях, відповідність проєктної заявки регіональним і національним пріоритетам, запланований склад партнерства структурного / спільного проєкту) до МОН через систему АСКОД або на електронну адресу org@mon.gov.ua.