ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

На засіданні вченої ради ДДМА
1.jpg

На лютневому засіданні вченої ради ДДМА, окрім питань діяльності Академії, було проведене випробо...

П'ятниця, 01 березня 2024
Вітаємо ювілярів!
1.jpg

Ректорат, профком і медіагрупа «Академія» щиро вітають ювілярів січня і лютого 2024 року:

Четвер, 29 лютого 2024
Названо спеціальності, на які буде збережено держзамовлення
2.jpg

Після ухвалення законодавчих змін, якими передбачено реформа системи бюджетного фінансування здо...

Середа, 28 лютого 2024
ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ВИПУСКНИКІВ АКАДЕМІЇ, ЯКІ ПОЛЯГЛИ ЗА УКРАЇНУ
1.jpg

Виконуючи військовий обов’язок із захисту Батьківщини, загинув випускник ДДМА Олег Проць.

Вівторок, 27 лютого 2024
10-а річниця від початку російсько-української війни
1.jpg

10 років тому, у лютому 2014 року, російська федерація розв’язала війну проти України. Вор...

Субота, 24 лютого 2024

В АКАДЕМІЇ КОМПАНІЯ SCHNEIDER ELECTRIC ПРЕЗЕНТУВАЛА СУЧАСНІ АВТОМАТИЗОВАНІ ЕЛЕКТРОПРИВОДИ, А ТАКОЖ ПРОВЕЛА ТРЕНІНГИ З ЇХ ПРОГРАМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ

img_13.jpg

З 8 по 10 вересня на кафедрі електромеханічних систем автоматизації (ЕСА) пройшли курси підвищення кваліфікації від компанії Schneider Electric. Метою проведення курсів було підвищення рівня професійної компетентності, обізнаності викладачів у галузі сучасних автоматизованих електроприводів.

Крім того, в рамках цього заходу, було проведено тренінги для магістрантів різних спеціальностей з програмування та використання обладнання компанії Schneider Electric.

Лектор, представник компанії Schneider Electric Микола Івченков, поділився професійним досвідом зі співробітниками нашої Академії. У ході лекцій були розглянуті питання за темами «Приводна техніка та цифрові сервіси EcoStruxure», «Перетворювачі частоти Altivar Proces», «Оновлення електроприводу Altivar Machine ATV340», «Motion системи Lexium 28 & Lexium 32».

Велика увага була приділена сучасним лінійкам перетворювачів частоти Altivar Process (ATV600, ATV900 та APM), сферам їхнього застосування, можливостям серії та основним функціям перетворювачів частоти низької напруги Altivar Process: керування насосами й насосними станціями, використання їх для системи опалення (вентиляції) і кондиціонування будівель, керування вантажопідйомними механізмами.

Жвавий інтерес викликала розповідь про перетворювачі частоти для високопродуктивних машин із широкими можливостями – Altivar Machine ATV320 та ATV340.

Також були розглянуті області застосування motion систем Lexium 32, їхні основні характеристики, діапазон потужностей. Розглянуті серводвигуни BMH, які призначені для великих навантажень і мають середній і великий момент інерції і BSH для динамічних завдань при низьких навантаженнях і більш високу здатність щодо прискорення через малу інерцію ротора.

Після теоретичної частини на практиці була показана робота в програмі SoMove, а саме покрокове налаштування перетворювача. Продемонстровано три способи автотюнінга: Easy Tuning – автоматичний, достатній для простих завдань; Comfort Tuning – із зазначенням деяких даних для адаптації до механізму та Expert Tuning – повний доступ до параметрів контурів управління з налаштуванням і використанням вбудованого осцилографа в SoMove.

img_11.jpg img_12.jpg img_14.jpg