ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

І буде мир у нашій рідній Україні
1.jpg

21 вересня весь світ відзначає День миру. Україна ж уже другий рік проживає Міжнародний день мир...

Середа, 20 вересня 2023
20 вересня – Міжнародний день студентського спорту
3.jpg

Міжнародний день студентського спорту, який відзначається у багатьох країнах світу, зокрема і в ...

Вівторок, 19 вересня 2023
Нові перемоги на міжнародних змаганнях з тхеквондо
1.jpg

Міжнародні рейтингові змагання з тхеквондо (ВТФ) «Polish Open 2023» відбулися 8–10 в...

Вівторок, 19 вересня 2023
МОН обіцяє підвищення зарплати освітян у 2024 році
1.png

Уряд затвердив проєкт державного бюджету на 2024 рік. Загалом на освіту закладено 178,8 млрд грн...

Понеділок, 18 вересня 2023
Зміна дат деяких державних свят
2.jpg

Від 1 вересня 2023 року ПЦУ та УГКЦ перейшли на новоюліанський календар, що спричинило зміни у с...

П'ятниця, 15 вересня 2023

В АКАДЕМІЇ КОМПАНІЯ SCHNEIDER ELECTRIC ПРЕЗЕНТУВАЛА СУЧАСНІ АВТОМАТИЗОВАНІ ЕЛЕКТРОПРИВОДИ, А ТАКОЖ ПРОВЕЛА ТРЕНІНГИ З ЇХ ПРОГРАМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ

img_13.jpg

З 8 по 10 вересня на кафедрі електромеханічних систем автоматизації (ЕСА) пройшли курси підвищення кваліфікації від компанії Schneider Electric. Метою проведення курсів було підвищення рівня професійної компетентності, обізнаності викладачів у галузі сучасних автоматизованих електроприводів.

Крім того, в рамках цього заходу, було проведено тренінги для магістрантів різних спеціальностей з програмування та використання обладнання компанії Schneider Electric.

Лектор, представник компанії Schneider Electric Микола Івченков, поділився професійним досвідом зі співробітниками нашої Академії. У ході лекцій були розглянуті питання за темами «Приводна техніка та цифрові сервіси EcoStruxure», «Перетворювачі частоти Altivar Proces», «Оновлення електроприводу Altivar Machine ATV340», «Motion системи Lexium 28 & Lexium 32».

Велика увага була приділена сучасним лінійкам перетворювачів частоти Altivar Process (ATV600, ATV900 та APM), сферам їхнього застосування, можливостям серії та основним функціям перетворювачів частоти низької напруги Altivar Process: керування насосами й насосними станціями, використання їх для системи опалення (вентиляції) і кондиціонування будівель, керування вантажопідйомними механізмами.

Жвавий інтерес викликала розповідь про перетворювачі частоти для високопродуктивних машин із широкими можливостями – Altivar Machine ATV320 та ATV340.

Також були розглянуті області застосування motion систем Lexium 32, їхні основні характеристики, діапазон потужностей. Розглянуті серводвигуни BMH, які призначені для великих навантажень і мають середній і великий момент інерції і BSH для динамічних завдань при низьких навантаженнях і більш високу здатність щодо прискорення через малу інерцію ротора.

Після теоретичної частини на практиці була показана робота в програмі SoMove, а саме покрокове налаштування перетворювача. Продемонстровано три способи автотюнінга: Easy Tuning – автоматичний, достатній для простих завдань; Comfort Tuning – із зазначенням деяких даних для адаптації до механізму та Expert Tuning – повний доступ до параметрів контурів управління з налаштуванням і використанням вбудованого осцилографа в SoMove.

img_11.jpg img_12.jpg img_14.jpg