ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Зміни в розкладі занять
2.png

Увага! Розклад занять для студентів денної форми навчання оновлено!

Неділя, 02 жовтня 2022
З днем працівника освіти!
1.jpg

Шановні освітяни! Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві й знаход...

Субота, 01 жовтня 2022
Конференція трудового колективу поновила склад Вченої ради
gerb.jpg

Робота під час війни передбачає зміну або поновлення в складах керівних і дорадчих органах Акаде...

П'ятниця, 30 вересня 2022
Ще одна медаль у скарбничці нашого тхеквондиста Артема Гарбара
1.jpg

З 27 по 29 вересня в столиці Албанії місті Тірана проходить чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ, U-...

Середа, 28 вересня 2022
Вітаємо Сергія Ковалевського з ювілеєм!
1.jpg

27 вересня виповнилося 70 років доктору технічних наук, професору, завідувачу кафедри інноваційн...

Вівторок, 27 вересня 2022

В АКАДЕМІЇ КОМПАНІЯ SCHNEIDER ELECTRIC ПРЕЗЕНТУВАЛА СУЧАСНІ АВТОМАТИЗОВАНІ ЕЛЕКТРОПРИВОДИ, А ТАКОЖ ПРОВЕЛА ТРЕНІНГИ З ЇХ ПРОГРАМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ

img_13.jpg

З 8 по 10 вересня на кафедрі електромеханічних систем автоматизації (ЕСА) пройшли курси підвищення кваліфікації від компанії Schneider Electric. Метою проведення курсів було підвищення рівня професійної компетентності, обізнаності викладачів у галузі сучасних автоматизованих електроприводів.

Крім того, в рамках цього заходу, було проведено тренінги для магістрантів різних спеціальностей з програмування та використання обладнання компанії Schneider Electric.

Лектор, представник компанії Schneider Electric Микола Івченков, поділився професійним досвідом зі співробітниками нашої Академії. У ході лекцій були розглянуті питання за темами «Приводна техніка та цифрові сервіси EcoStruxure», «Перетворювачі частоти Altivar Proces», «Оновлення електроприводу Altivar Machine ATV340», «Motion системи Lexium 28 & Lexium 32».

Велика увага була приділена сучасним лінійкам перетворювачів частоти Altivar Process (ATV600, ATV900 та APM), сферам їхнього застосування, можливостям серії та основним функціям перетворювачів частоти низької напруги Altivar Process: керування насосами й насосними станціями, використання їх для системи опалення (вентиляції) і кондиціонування будівель, керування вантажопідйомними механізмами.

Жвавий інтерес викликала розповідь про перетворювачі частоти для високопродуктивних машин із широкими можливостями – Altivar Machine ATV320 та ATV340.

Також були розглянуті області застосування motion систем Lexium 32, їхні основні характеристики, діапазон потужностей. Розглянуті серводвигуни BMH, які призначені для великих навантажень і мають середній і великий момент інерції і BSH для динамічних завдань при низьких навантаженнях і більш високу здатність щодо прискорення через малу інерцію ротора.

Після теоретичної частини на практиці була показана робота в програмі SoMove, а саме покрокове налаштування перетворювача. Продемонстровано три способи автотюнінга: Easy Tuning – автоматичний, достатній для простих завдань; Comfort Tuning – із зазначенням деяких даних для адаптації до механізму та Expert Tuning – повний доступ до параметрів контурів управління з налаштуванням і використанням вбудованого осцилографа в SoMove.

img_11.jpg img_12.jpg img_14.jpg