ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Кафедра Менеджменту

РОЗВИТОК ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА КАФЕДРІ

img_21.jpg

Комп'ютеризація навчального процесу кафедри «Менеджмент» передбачає розвиток і впровадження технічної бази комп'ютерів, що забезпечують поглиблену підготовку студентів спеціальностей 073 «Менеджмент» та 075 «Маркетинг» з використання інформаційних технологій і освоєння сучасних програмних продуктів, які використовуються в освітньому процесі.

img_22.jpeg

Для організації взаємодії між викладачами та студентами на кафедрі застосовується Moodle (Modular Object Oriented Dictance Learning Environment) платформа для реалізації електронного навчання, що дозволяє створювати електронні навчальні курси та надавати слухачам доступ до них за допомогою глобальної мережі Інтернет для підтримки очного та організації електронного навчання.

Комп'ютеризація освітнього процесу здійснюється за такими напрямами: проведення занять з використанням сучасних інформаційних технологій; підготовка навчально-методичних матеріалів в електронній формі; підготовка студентами самостійних та практичних робіт із використанням сучасних інформаційних технологій; виконання студентами курсових і кваліфікаційних робіт бакалаврів та магістрів з використанням сучасних інформаційних технологій.

Навчально-методичні матеріали кафедри підготовлені в електронній формі і використовуються як у процесі проведення занять, так і в самостійній роботі студентів. Таким чином, сформований блок електронного навчально-методичного матеріалу може бути основою електронної бібліотеки і дистанційного навчання. Освітній процес ґрунтується на матеріально-технічному забезпеченні. Кафедра «Менеджмент» має у своєму розпорядженні комп’ютерний клас на одну групу (аудиторія 2413). Використання презентаційних мультимедійних технологій відбувається під час поточного освітнього процесу та захисту кваліфікаційних робіт бакалаврів та магістрів.

img_23.jpg

Колектив кафедри наполегливо працює над питанням розширення та вдосконалення інформаційно-методичного забезпечення кафедри, наповнення веб-сторінки кафедри якісними навчально-методичними матеріалами за всіма дисциплінами. Доступ до мультимедійного навчально-методичного забезпечення лекційних, практичних та самостійних робіт здійснюється через інформаційно-навчальний портал кафедри.

Спільними зусиллями викладачів кафедри і студентів ведеться науково-практична робота з:

– удосконалення інформаційного забезпечення освітнього процесу;

– удосконалення методики викладання;

– підготовка наукових статей та доповідей на конференціях.

Підвищення ефективності та якості навчання здійснюється за рахунок розробки, впровадження та використання Інтернет-технологій та інформаційних систем, розробка і впровадження яких в освітній процес, підтверджує необхідність їх використання при створенні дистанційних курсів.

Для організації дистанційного навчання в академії кафедра «Менеджмент» використовує сервіс Zoom, для організації онлайн-конференцій та відеозв'язку.

img_10.2.png