ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Абітурієнту

Результати підсумкової контрольної роботи на підготовчих курсах ДДМА

Відповідно до положення про підготовчі курси та розділу VIІ Правил прийому до ДДМА в 2019 році за успішне закінчення підготовчих курсів для вступу на спеціальності: системний аналіз, прикладна механіка, галузеве машинобудування, металургія, електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технологіїї

НАКАЗУЮ:

Затвердити список слухачів підготовчих курсів та результати підсумкової контрольної роботи:


з/п
Призвіще І’мя По батькові Результати
підсумкової
контрольної
роботи
Додаткові
бали
1 Андреєва Юлія Олегівна 140 7,0
2 Бакун Михайло Олексійович 99 не склав
3 Бень Анастасія Олександрівна 145 7,25
4 Бобилєв Ярослав Сергійович 97 не склав
5 Бойко Надія Сергіївна 145 7,25
6 Бородіна Яніна Олександрівна 185 9,25
7 Брісова Олена Валеріївна 128 6,4
8 Бровко Даниїл Сергійович н/з не з’явився
9 Бульбаха Богдан Володимирович 92 не склав
10 Бунчикова Ольга Андріївна 185 9,25
11 Василькова Ірина Вікторівна 195 9,75
12 Веріхов Кирило Олесандрович 153 7,65
13 Галаган Анастасія Олегівна 115 5,75
14 Горбунов Ілля Геннадійович 88 не склав
15 Грунський Олег Олександрович 132 6,6
16 Гулько В'ячеслав В'ячеслав 75 не склав
17 Денисенко Єгор Павлович 60 не склав
18 Дерев'янко Дар'я Олександрівна 135 6,75
19 Димидов Костянтин Ігорович н/з не з’явився
20 Діденко Діана Сергіївна 117 5,85
21 Дрига Максим Леонидович 165 8,25
22 Дубок Вероніка Олегівна 120 6,0
23 Жужукін Максим Дмитрович 189 9,45
24 Журба Анастасія Миколаївна 172 8,6
25 Закордонець Катерина Анатоліївна 135 6,75
26 Захарова Анастасія Максимівна 152 7,6
27 Зубков Олександр Олександрович 133 6,65
28 Іващенко Яна Олегівна 78 не склав
29 Івков Єгор Сергійович 42 не склав
30 Ігнатьєва Анастасія Денисівна 146 7,3
31 Кальченко Катерина Володимирівна 160 8,0
32 Караговський Едуард Ігорович 148 7,4
33 Касьянов Кирило Андрійович 158 7,9
34 Кедров Кирило Костянтинович н/з не з’явився
35 Кіктєва Олена Олександрівна 99 не склав
36 Кітов Олексій Андрійович 108 5,4
37 Коваленко Микита Дмитрович 112 5,6
38 Колесников Данило Ігорович 190 9,5
39 Колодій Альона Олексіївна 72 не склав
40 Кондратьєв Нікіта Сергійович 143 7,15
41 Копейкіна Анастасія Вячеславівна 120 6,0
42 Котоман Поліна Володимирівна 60 не склав
43 Кривіченко Данило Русланович 149 7,45
44 Кубахова Марія Андріївна 134 6,7
45 Курінна Катерина Володимирівна 147 7,35
46 Кучериненко Владислав Олегович 155 7,75
47 Лаврик Лаврик Григорівна 111 5,55
48 Ларченкова Людмила Артемівна 119 5,95
49 Летюшева Єлизавета Ігорівна 144 7,2
50 Ліхачова Ліхачова Дмитрівна 168 8,4
51 Лукін Олександр Олександрович 200 10,0
52 Лукін Олександр Олексійович 72 не склав
53 Макієнко Дар'я Юріївна 146 7,3
54 Макогоненко Єлизавета Ігорівна 140 7,0
55 Маяцька Дар'я Олексіївна Олексіївна 5,4
56 Мельник Ілля Сергійович 117 5,85
57 Милютинов Максим Максимович Максимович 6,45
58 Моісеєнко Моісеєнко Михайлівна 170 8,5
59 Мотков Ярослав Ігорович н/з не з’явився
60 Моценко Карина Романівна н/з не з’явився
61 Новіков Дмитро Сергійович 140 7,0
62 Новікова Ганна Олексіївна 196 9,8
63 Новодран Аліса Олександрівна 111 5,55
64 Носко Катерина Сергіївна 93 не склав
65 Овсянников Микита Олександрович 168 8,4
66 Омельченко Вадим Едуардович 175 8,75
67 Орлянський Владислав Олегович 147 7,35
68 Парфьонова Анастасія Андріївна 138 6,9
69 Петренко Богдан Богдан 180 9,0
70 Под'яблонський Ростислав Андрійович 165 8,25
71 Попов Артем Олександрович 141 7,05
72 Попов Володимир Костянтинович н/з не з’явився
73 Поштак Максим Сергійович н/з не з’явився
74 Приходько Валерія Сергіївна 188 9,4
75 Пруденко Пруденко Андріївна 185 9,25
76 Пустовалов Владислав Ігорович 84 не склав
77 Раковський Марко Сергійович 124 6,2
78 Решетняк Анастасія Романівна 200 10,0
79 Решетняк Лоліта Валеріївна 109 5,45
80 Риженко Олександра Валеріївна 158 7,9
81 Рилькова Аліна Геннадіївна 146 7,3
82 Ростовська Єлизавета Віталіївна 155 7,75
83 Рудь Валерія Юріївна 71 не склав
84 Румянцев Данило Максимович 200 10,0
85 Рязанов Данило Володимирович 165 8,25
86 Самарська Владислава Валеріївна н/з не з’явився
87 Селезньов Олександр Олегович 190 9,5
88 Сергеєва Катерина Андріївна н/з не з’явився
89 Сергієнко Анастасія Михайлівна 166 8,3
90 Сердюк Єгор Романович 166 8,3
91 Сільченко Євгенія Юріївна 171 8,55
92 Скряга Анета Анета 180 9,0
93 Снітко Снітко Валеріївна 159 7,95
94 Соколов Даніїл Олександрович 136 6,8
95 Солоніна Валентина Олегівна н/з не з’явився
96 Сорожкін Андрій Вікторович 195 9,75
97 Сосненко Дмитро Дмитрович 87 не склав
98 Ступка Владислав Олегович н/з не з’явився
99 Суворов Максим Сергійович 110 5,5
100 Таран Єгор Дмитрович 157 7,85
101 Тарасенко Олександр Олександрович 170 8,5
102 Терентьєва Альона Сергіївна 136 6,8
103 Тимко Ілля Володимирович 140 7,0
104 Тимченко Дар'я Андріївна 200 10,0
105 Тихонов Дмитро Сергійович 160 8,0
106 Тихонова Єлизавета Віталіївна 157 7,85
107 Тілімова Олеся Сергіївна 147 7,35
108 Трофименко Данило Дмитрович 158 7,9
109 Трубачов Ігор Сергійович 128 6,4
110 Удовиченко Владислав Олександрович 112 5,6
111 Федоров Ілля Андрійович 100 5,0
112 Халява Олена Олександрівна 127 6,35
113 Хроленко Дар’я Сергіївна 174 8,7
114 Чумакова Марина Дмитрівна 164 8,2
115 Шалашна Діана Дмитрівна 188 9,4
116 Шаталов Володимир Денисович 160 8,0
117 Шатохіна Поліна Олександрівна 100 5,0
118 Шевченко Шевченко В'ячеславівна 145 7.25
119 Шевченко Микита Олександрович н/з не з’явився
120 Шевчук Катерина Катерина 200 10,0
121 Школьний Данило Володимирович 159 7.95
122 Яковенко Анастасія Вячеславівна 128 6,4
123 Яровой Денис Миколайович 191 9,55