ENG
 • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

 • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

 • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

 • Важлива не кількість знань, а якість їх.

 • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

 • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

 • Бич людини - це уявлюване знання.

 • Знання - сила.

 • Знання - знаряддя, а не ціль.

 • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Оголошення

Фотовиставка до Дня Соборності України: «Україна – це ми!»
1.png

Наразі проходить обласний етап фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!».

Вівторок, 18 січня 2022
В Академії відбудеться міська конференція МАН
1.jpg

З 18 по 20 січня в Академії відбудеться міська наукова конференція-конкурс Малої академії наук з...

П'ятниця, 14 січня 2022
Щодо участі закладів освіти України у Програмі ЄС Еразмус+
1.jpg

Європейське виконавче агентство з питань культури та освіти (EACEA) в рамках Програми Європейськ...

Середа, 12 січня 2022
Час подарунків!
4.jpg

Профком ДДМА щиро вітає всіх з прийдешніми святами!

Понеділок, 20 грудня 2021
Конкурс наукових студентських робіт на тему Революції Гідності
11.jpg

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє про проведення IV Все...

Четвер, 16 грудня 2021

Колекції повнотекстових баз даних EBSCO Кампания Элтона Брайсона Стивенса

1.jpg

Для науковців і викладачів академії з’явилась можливість долучитися до мультидисциплінарної база даних від EBSCO, до якої входить більше 3000 повнотекстових журналів та бібліографічна інформація ще з понад 10 000 назв із біології, хімії, фізики, психології, релігієзнавства та філософії. 2490 назв видань – це повнотекстові рецензовані журнали, що індексуються наукометричними базами Web of Science та Scopus.

Бази даних та ресурси, до яких пропонується доступ:

1 Academic Search Premier. База даних містить повні тексти понад 4600 журналів, за період з 1975 року по теперішній час.

2 Business Source Premier. Найпопулярніша база даних з досліджень в області бізнесу, яка містить повні тексти понад 2 300 журналів. Business Source Premier перевершує інші бази даних по повноті представлених текстів, що відносяться до всіх дисциплін бізнесу, у тому числі до маркетингу, менеджменту, інформаційних систем для менеджменту (MIS), управління виробництвом і експлуатацією (POM), бухгалтерії, фінансів та економіки.

3 ERIC. База даних ERIC (Education Resource Information Center), що забезпечує доступ до освітніх видань і ресурсів, включених в бази даних Current Index of Journals in Education і Resources in Education Index.

4 GreenFILE. База даних GreenFILE пропонує детальну інформацію, яка розкриває всі аспекти впливу людини на навколишнє середовище: глобальне потепління, екологічне будівництво, забруднення навколишнього середовища, сталий розвиток сільського господарства, відновлювані джерела енергії, переробка відходів та багато іншого.

5 Health Source – Consumer Edition. Ця база даних є найбільш повним зібранням з охорони здоров'я, доступних для бібліотек в усьому світі, і включає різні галузі охорони здоров'я, такі як медичні науки, харчування, виховання дітей, спортивну медицину і загальну охорону здоров'я.

6 Health Source: Nursing / Academic Edition. Ця база даних надає близько 550 повнотекстових наукових журналів з багатьох медичних дисциплін.

7 Library, Information Science & Technology Abstracts. У базі охоплено такі тематики, як бібліотекарська справа, класифікація, каталогізація, бібліометрія, пошук інформації в мережі, управління інформацією та інші. Найбільш ранні матеріали датуються серединою 1960-х років.

8 MasterFILE Premier. Багатопрофільна база даних, створена спеціально для публічних бібліотек, містить повні тексти більш як 1 700 видань загальної спрямованості за період з 1975 року по теперішній час.

10 MEDLINE. Містить авторитетну медичну інформацію з медицини, догляду за хворими, стоматології, ветеринарії, системі охорони здоров'я, доклінічних наук та багато іншого.

11 Newspaper Source. У базі даних представлені повні тексти більш ніж 40 газет США і міжнародних газет. База даних також містить вибрані повні тексти 389 регіональних газет (США). Крім того, є також повнотекстові стенограми теле- та радіоновин.

12 Regional Business News. Ця база даних містить вичерпні повнотекстові матеріали регіональних видань по бізнесу.

 

Для активації віддаленого доступу до ресурсів компанії  EBSCO необхідно:

 1. Мати читацький квиток ДНТБ (можна отримати онлайн https://dntb.gov.ua/about-dntb-ua/rules-ua);
 2. Заповнити ФОРМУhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfXHy4O_JvBFXLfuKkg8jqNtET3jYhcYHPFSS1DFqGEZ6OeVw/viewformдля активації віддаленого доступу; 
 3. Виконати інструкції з активації віддаленого доступу, що надійдуть (протягом доби після заповнення форми) на поштову скриньку.