ENG
 • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

 • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

 • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

 • Важлива не кількість знань, а якість їх.

 • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

 • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

 • Бич людини - це уявлюване знання.

 • Знання - сила.

 • Знання - знаряддя, а не ціль.

 • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Оголошення

Стартує реєстрація на стажування в Мінцифрі. Як потрапити?
2.jpg

Мрієте долучитися до цифрової трансформації країни та дізнатися, як створюють державні інноваційн...

П'ятниця, 01 березня 2024
Онлайн-семінар «Як закладу освіти стати дорадчою службою»
1.jpg

Науково-методичний центр ВФПО у 2024 році в партнерстві з Національною асоціацією сільськогоспод...

Середа, 28 лютого 2024
День відкритих дверей факультету економіки і менеджменту!
1.jpg

Шановні абітурієнти та батьки випускників!

Понеділок, 26 лютого 2024
Шановні викладачі і науковці!
3.png

Конкурс до галузевих експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти ...

П'ятниця, 23 лютого 2024
Міжнародна наукова конференція «Штучний інтелект: досягнення, виклики, ризики»
2.jpeg

Викладачів і науковців ДДМА запрошують узяти участь у роботі міжнародної наукової конференції &l...

П'ятниця, 23 лютого 2024

Колекції повнотекстових баз даних EBSCO Кампания Элтона Брайсона Стивенса

1.jpg

Для науковців і викладачів академії з’явилась можливість долучитися до мультидисциплінарної база даних від EBSCO, до якої входить більше 3000 повнотекстових журналів та бібліографічна інформація ще з понад 10 000 назв із біології, хімії, фізики, психології, релігієзнавства та філософії. 2490 назв видань – це повнотекстові рецензовані журнали, що індексуються наукометричними базами Web of Science та Scopus.

Бази даних та ресурси, до яких пропонується доступ:

1 Academic Search Premier. База даних містить повні тексти понад 4600 журналів, за період з 1975 року по теперішній час.

2 Business Source Premier. Найпопулярніша база даних з досліджень в області бізнесу, яка містить повні тексти понад 2 300 журналів. Business Source Premier перевершує інші бази даних по повноті представлених текстів, що відносяться до всіх дисциплін бізнесу, у тому числі до маркетингу, менеджменту, інформаційних систем для менеджменту (MIS), управління виробництвом і експлуатацією (POM), бухгалтерії, фінансів та економіки.

3 ERIC. База даних ERIC (Education Resource Information Center), що забезпечує доступ до освітніх видань і ресурсів, включених в бази даних Current Index of Journals in Education і Resources in Education Index.

4 GreenFILE. База даних GreenFILE пропонує детальну інформацію, яка розкриває всі аспекти впливу людини на навколишнє середовище: глобальне потепління, екологічне будівництво, забруднення навколишнього середовища, сталий розвиток сільського господарства, відновлювані джерела енергії, переробка відходів та багато іншого.

5 Health Source – Consumer Edition. Ця база даних є найбільш повним зібранням з охорони здоров'я, доступних для бібліотек в усьому світі, і включає різні галузі охорони здоров'я, такі як медичні науки, харчування, виховання дітей, спортивну медицину і загальну охорону здоров'я.

6 Health Source: Nursing / Academic Edition. Ця база даних надає близько 550 повнотекстових наукових журналів з багатьох медичних дисциплін.

7 Library, Information Science & Technology Abstracts. У базі охоплено такі тематики, як бібліотекарська справа, класифікація, каталогізація, бібліометрія, пошук інформації в мережі, управління інформацією та інші. Найбільш ранні матеріали датуються серединою 1960-х років.

8 MasterFILE Premier. Багатопрофільна база даних, створена спеціально для публічних бібліотек, містить повні тексти більш як 1 700 видань загальної спрямованості за період з 1975 року по теперішній час.

10 MEDLINE. Містить авторитетну медичну інформацію з медицини, догляду за хворими, стоматології, ветеринарії, системі охорони здоров'я, доклінічних наук та багато іншого.

11 Newspaper Source. У базі даних представлені повні тексти більш ніж 40 газет США і міжнародних газет. База даних також містить вибрані повні тексти 389 регіональних газет (США). Крім того, є також повнотекстові стенограми теле- та радіоновин.

12 Regional Business News. Ця база даних містить вичерпні повнотекстові матеріали регіональних видань по бізнесу.

 

Для активації віддаленого доступу до ресурсів компанії  EBSCO необхідно:

 1. Мати читацький квиток ДНТБ (можна отримати онлайн https://dntb.gov.ua/about-dntb-ua/rules-ua);
 2. Заповнити ФОРМУhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfXHy4O_JvBFXLfuKkg8jqNtET3jYhcYHPFSS1DFqGEZ6OeVw/viewformдля активації віддаленого доступу; 
 3. Виконати інструкції з активації віддаленого доступу, що надійдуть (протягом доби після заповнення форми) на поштову скриньку.