ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Глиняна Наталія Михайлівна

Glinaynay.jpg

На кафедрі працює з 1987 року

Робочий телефон: (0626)-41-67-01

Робоча кімната: 1404

Поштова скринька: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Освіта: Одеський державний університет, біологічний факультет

Вчене звання: доцент

Вчена ступінь: кандидат хімічних наук

Посада: доцент

Загальний стаж роботи: 38 років

Глиняна Наталія Михайлівна з 1978 по 1983 рік навчалася на біологічному факультеті Одеського державного університету ім. І.І. Мечникова, з 1980 року – на кафедрі генетики та молекулярної біології.

Закінчила Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова в 1983 році, з присвоєнням кваліфікації – біолог, викладач біології та хімії; отримала диплом з відзнакою.

З 1987 року працювала на кафедрі хімії Краматорського індустріального інститута (зараз Донбаська державна машинобудівна академія) на посаді інженера НДС. 01.11.1988 року була зарахована до очної аспірантури за спеціальністю 02.00.03 – органічна хімія. З 1991 по 1994 рік працювала на посаді молодшего наукового співробітника НДС кафедри хімії. В жовтні 1994 року захистила кандидатську дисертацію за темою «Дослідження в галузі хінонмоно- і хінондиоксимів та їх похідних» З 01.02.1995 року розпочала викладацьку діяльність на кафедрі хімії (зараз кафедра хімії та охорони праці) на посаді асистента, з 01.09.1998 – старшого викладача, з 01.09.2000 – доцента.

У 2002 році Глиняной Н.М. присвоєно вчене звання доцента кафедри хімії та охорони праці.

За період педагогічної діяльності Глиняна Н.М. викладала дисципліни: «Хімія», «Основи охорони праці», «Охорона праці в галузі», «Основи екології», «Безпека життєдіяльності», «Цивільний захист».

Під час роботи в академії Глиняною Н.М. було підготовлено та видано у співавторстві 36 методичних розробок, з них 6 посібників – з грифом МОН України.

З 1988 по 2011 рік виконувала наукову роботу, присвячену синтезу, структурним та спектральним дослідженням N-заміщених-п-хіноноксимів, а також дослідженням їх реакійної здатності. З 2012 року та в даний час Глиняна Н.М. виконує роботу, присвячену науково-методичній тематиці стосовно дисциплін кафедри.

За результатами наукових досліджень й науково-методичної работи Глиняна Н.М. має 66 публікацій Glinyanaya.pdf, в тому числі 11 – в міжнародних журналах, що входять до наукометричних баз даних ISI, Scopus, 29 – в спеціалізованих виданнях. Результати наукових досліджень доповідались на міжнародних та українських конференціях з органічної хімії, а також на конференціях, присвячених дослідженням в галузі науково-методичної роботи в вузі.