ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Довідки про студентів для ТЦК будуть формувати в ЄДЕБО

Довідки про те, що учень чи студент здобуває освіту на певному рівні, будуть формувати в Єдиній ...

Середа, 22 травня 2024
В Академії відбулася міжнародна науково-технічна конференція «Інформатика, управління та штучний інтелект»

ДДМА (кафедра КМСІТ) спільно з НТУ «ХПІ» традиційно стала організатором XI Міжнародної науково-т...

Вівторок, 21 травня 2024
Студраду ДДМА нагородили грамотою за участь у національній руханці до Міжнародного дня вишиванки

У день, коли світ відзначає красу і самобутність української вишиванки, Українська федерація &la...

Понеділок, 20 травня 2024
Наука – дорога в майбутнє

Наука – найважливіший чинник технічного і соціально-культурного прогресу. Особливо у воєнні часи...

Субота, 18 травня 2024
ВІТАЄМО НАУКОВЦІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ НАУКИ В УКРАЇНІ!

Шановні колеги, науковці, від щирого серця вітаємо вас із професійним святом – Днем науки ...

Субота, 18 травня 2024

Абітурієнту

Список осіб, рекомендованих до зарахування на навчання

Рейтинговий список осіб, рекомендованих до зарахування на ДЕННУ та ЗАОЧНУ форму здобуття освіти на основі ПЗСО 2023 року



Ретинговий список, рекомендованих до зарахування на бюджет на денну та заочну форму навчання на основі ПЗСО за квотою-2 2022 року

Рейтинговий список, рекомендованих до зарахування на денну форму здобуття освіти на основі ПЗСО 2022 року

Рейтинговий список, рекомендованих до зарахування на заочну форму здобуття освіти на основі ПЗСО 2022 року

Рейтинговий список, рекомендованих до зарахування на денну форму здобуття освіти на основі ПЗСО 2022 року (Контракт)

Рейтинговий список, рекомендованих до зарахування на заочну форму здобуття освіти на основі ПЗСО 2022 року(Контракт)

Рейтинговий список, рекомендованих до зарахування на контракт (додатковий набір) на денну форму здобуття освіти на основі ПЗСО

Рейтинговий список, рекомендованих до зарахування на контракт (додатковий набір) на заочну форму здобуття освіти на основі ПЗСО



Ретинговий список, рекомендованих до зарахування на бюджет на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти 2021 року

Ретинговий список, рекомендованих до зарахування на бюджет на заочну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти 2021 року

Розклад вступних випробувань

{nomultithumb}

Практична підготовка школярів до здачі ЗНО з хімії. «ХІМІЧНІ СТУДІЇ»

Кафедра хімії ДДМА розпочинає роботу хімічного гуртка – «Хімічні студії» для школярів 9, 10 і 11 класів шкіл м. Краматорська, в рамках якого школярі самостійно під керівництвом викладачів будуть виконувати хімічні експерименти. Це є практичною підготовкою і значно поліпшить підготовку школярів до здачі ЗНО з хімії для вступу до вищих закладів освіти.

«Хімічні студії» починають працювати з 21 січня 2019 року і будуть проводитися кожні два тижні по понеділкам (21.01, 4.02, 18.02, 4.03, 18.03, 1.04, 15.04, 13.05), початок о 15 годині на кафедрі хімії ДДМА в аудиторіях 1403 і 1401 (I корпус, 4-й поверх) за адресою: вул. Академічна, 72.

Бажаючим необхідно записатися за телефонами: 41-67-01 (кафедра хімії) або 066-026-10-79 (завідувач кафедри Авдєєнко Анатолій Петрович).

Перелік спеціальностей ДДМА прийому 2020 року

014 Середня освіта (математика)

133 Галузеве машинобудування (Комп’ютеризовані мехатронні системи, інструмент і технології)

133 Галузеве машинобудування (Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини та обладнання)

133 Галузеве машинобудування (Автоматизовані металургійні машини та обладнання)

131 Прикладна механіка (Ком’ютеризовані дизайн і моделювання процесів і машин; Технічна естетика та дизайн)

131 Прикладна механіка (Технології та устаткування зварювання)

131 Прикладна механіка (Технології машинобудування)

136 Металургія (Комп’ютеризоване проектування процесів обробки матеріалів тиском)

136 Металургія (Ливарне виробництво чорних та кольорових металів та сплавів)

132 Матеріалознавство

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

122 Комп’ютерні науки

123 Комп’ютерна інженерія

124 Системний аналіз

126 Інформаційні системи та технології

102 Хімія (Хімія харчових продуктів, Медична та фармацевтична хімія, Органічна хімія)

052 Політологія

017 Фізична культура і спорт

051 Економіка

071 Облік і оподаткування

072 Фінанси, банківська справа та страхування

073 Менеджмент

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Програми вступних випробувань у 2018 році

Програми вступних випробувань для вступу до магістратури

Іноземна мова

Основні

Додаткові

Програми вступних випробувань для вступу до аспірантури

Пам’ятка абітурієнту щодо поселення до гуртожитків ДДМА

Усі студенти, які мешкають за межами м. Краматорська, забезпечуються місцями в гуртожитках ДДМА.

Для поселення до гуртожитку необхідно:

  • отримати в приймальній комісії повідомлення про зарахування студента (після 07 серпня 2017 року);
  • знятися з реєстрації в населеному пункті, де проживаєте постійно (виписатися);
  • знятися з військового обліку за місцем проживання (для юнаків).

Для поселення до гуртожитку необхідно з’явитися до декана відповідного факультету з комплектом документів:

  • паспорт (з відміткою про виписку);
  • посвідчення про приписку до призовної дільниці або військовий квиток (для юнаків з відміткою про зняття з військового обліку);
  • довідка зі шкірвендиспансеру про відсутність інфекційних захворювань (термін придатності довідки – 5 днів);
  • 2 фото (для перепустки до гуртожитку та для особової картки).
  • Термін поселення: з 28.08.2017.

    Вартість проживання за станом на 03.08.2017 становить 440 гривень на місяць + вартість електроенергії.

    Місця в студентських гуртожитках розподіляються таким чином:

    Гуртожиток № 1
    (вул. Академічна, 76)
    тел. 41-80-75
    Гуртожиток № 2
    (б. Машинобудівників, 47)
    тел. 41-66-78
    Гуртожиток № 3
    (вул. Академічна, 74)
    тел. 41-63-14
    Факультет автоматизації машинобудування та інформаційних технологій (ФАМІТ) Факультет інтегрованих технологій і обладнання (ФІТО) Факультет машинобудування (МФ)
    Факультет економіки та менеджменту (ФЕМ)

Строки подання та документи необхідні для вступу

Етапи вступної компанії на основі повної загальної середньої освіти на основі ОКР «Молодший спеціаліст» на основі базової та повної вищої освіти
Денна форма навчання Заочна форма навчання Денна форма навчання Заочна форма навчання Магістр
Денна форма навчання Заочна форма навчання
Строк прийому заяв* і документів 12.07-26.07.17

*(12.07-20.07)

особи, які мають складати
вступні екзамени
12.07-24.07.17 21.07-19.08.17 27.07-20.08.17
Строки проведення вступних екзаменів 21.07-26.07 25.07– 31.07.17 20.08 – 21.08.17 25.08 – 30.08.17
Термін зарахування вступників 07.08.17 07.08.17 25.08.17 01.09.17

Комплект документів для поселення до гуртожитку ДДМА

  • паспорт або документ, що посвідчує особу;
  • посвідчення про приписку до призивної дільниці або військовий квіток (для юнаків);
  • довідка зі шкір вендиспансеру про відсутність інфекційних захворювань;
  • 2 фото (для перепустки до гуртожитку та для особової картки);
  • квитанція про сплату за проживання у гуртожитку.

Комплект документів для вступу до ДДМА

  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатку до нього;
  • копія сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Вступник пред’являє особисто оригінали:

  • документ, що посвідчує особу;
  • військовий квиток або посвідчення про приписка – для військовозобов’язаних;
  • документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
  • сертифікат (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти).


Копії документів можна завірити в Приймальній комісії ДДМА.

Розклад вступних випробувань

{nomultithumb}

Випускникам закладів вищої медичної освіти

Донбаська державна машинобудівна академія запрошує у 2016 році випускників навчальних закладів вищої медичної освіти (випуску 2016 р. та минулих років) на здобуття другої вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст» за спеціальністю 051 «Економіка» за спеціалізацією «Економіка, організація та управління в медичних закладах».

Детальна інформація


{nomultithumb}

Список слухачів, які мають право на додаткові бали за успішне закінчення підготовчих курсів ДДМА в 2014/2015 навчальному році

Прізвище Ім'я По батькові Місто ЗОШ Бал
1 Авагян Армен Самвелович Костянтинівка НВК 8
2 Агафонов Єгор Віталійович Краматорськ 22 10
3 Айрапетян Майя Самвелівна Костянтинівка 5 9
4 Акименко Владислав Олександрович Слов'янськ 18 9
5 Амоль Інга Андріївна Слов'янськ 17 10
6 Андрієнко Вікторія Вікторівна Краматорськ 18 9
7 Аніпченко Вадим Андрійович Краматорськ 10 8
8 Антонова Олександра Володимирівна Краматорськ 2 10
9 Ашумов Таір Ельханович Краматорськ 19 10
10 Бабак Євген Олегович Слов'янськ 17 10
11 Бабенко Наталія Олександрівна Миколаївка Гімн. 10
12 Балаболко Олена Романівна Краматорськ 22 10
13 Батирова Іванна Віталіївна Краматорськ 6 9
14 Безродний Георгій Вадимович Слов'янськ 10 10
15 Бережна Ангеліна Олексіївна Краматорськ 2 3
16 Берестова Крістіна Олександрівна Краматорськ 10 10
17 Білозьоров Володимир Володимирович Слов'янськ 18 10
18 Білоус Михайло Анатолійович Слов'янськ 17 10
19 Боженко Прохор Олександрович Білозерське 18 9
20 Бондаренко Антоніна Олексіївна Краматорськ 6 8
21 Борисова Марина Едуардівна Слов'янськ 16 8
22 Борщов Антон Олександрович Краматорськ 8 6
23 Брич Анастасія Миколаївна Добропілля Інтернат 9
24 Бугайова Ксенія Сергіївна Краматорськ 25 8
25 Буднік Євгенія Олександрівна Краматорськ 6 6
26 Буйкус Ярослав Олегович Краматорськ 35 10
27 Бутко Карина Русланівна Краматорськ 24 10
28 Васильцов Ігор Володимирович Краматорськ 4 7
29 Васін Андріц Олександрович Краматорськ 4 10
30 Величко Ярослав Максимович Краматорськ 8 9
31 Вініченко Анастасія Олегівна Білозерське 18 8
32 Віннік Марина Олександрівна Краматорськ 35 8
33 Власов Кирило Віталійович Краматорськ 35 9
34 Властов Павло Андрійович Краматорськ 15 10
35 Волокіта Крістіна Андріївна Добропілля Інтернат 8
36 Волошина Ганна Олександрівна Краматорськ 10 10
37 Ганжела Павло Сергійович Краматорськ 22 9
38 Гапонюк Руслана Дмитрівна Краматорськ 8 2
39 Гаргаун Дмитро Анатолійович Слов'янськ 17 7
40 Геряк Дмитро Сергійович Краматорськ 25 10
41 Горбатенко Діана Валеріївна Костянтинівка 5 8
42 Городчиков Ярослав Олегович Краматорськ 4 10
43 Григор’єв Владислав Анатолійович Слов'янськ 15 10
44 Григорян Михайло Рафаелович Слов'янськ 10 10
45 Гринь Богдан Костянтинович Краматорськ 18 9
46 Грудняк Євген Сергійович Слов'янськ 16 5
47 Гурєєва Ольга Олександріна Краматорськ 2 8
48 Дамян Ілля   Краматорськ 22 10
49 Дахно Тетяна Юріївна Краматорськ 18 10
50 Дербеньова Маргарита Сергіївна Слов'янськ 17 7
51 Дзюба Катерина Олегівна Миколаївка Гімн. 10
52 Дісяк Оксана Андріївна Слов'янськ 16 9
53 Довгополов Олександр Володимирович Добропілля ЗОШ НВК 9
54 Доценко Олександр Федорович Слов'янськ 17 8
55 Дроган Володимир Павлович Слов'янськ 17 8
56 Дугушкіна Дар'я Юріївна Миколаївка 1 9
57 Єленваренко Альона Андріївна Добропілля Інтернат 9
58 Ємельянова Єлизавета Сергіївна Миколаївка Гімн. 10
59 Єрмоленко Дмитро Олександрович Добропілля Інтернат 9
60 Жиров Ростислав Ігорович Слов'янськ 17 6
61 Жук Ярослав Анатолійович Краматорськ 35 10
62 Завгородній Денис Миколайович Слов'янськ 17 6
63 Загумьонний Артем Геннадійович Краматорськ 35 10
64 Замай Владислав Олегович Краматорськ 35 9
65 Зубков Віктор Сергійович Слов'янськ 5 10
66 Іванова Любов Сергіївна Слов'янськ 18 10
67 Івашин Андрій Юрійович Білозерське 18 10
68 Ільїчов Владислав Денисович Краматорськ 12 10
69 Кальченко Анастасія Олегівна Краматорськ 22 10
70 Канурний Ігор Максимович Краматорськ 22 7
71 Карпенко Карина Вадимівна Слов'янськ 11 7
72 Касатов Ігор Віталійович Костянтинівка 6 6
73 Каюн Богдан Олексійович Слов'янськ 17 9
74 Кесарь Антон Олександрович Краматорськ 25 9
75 Кириченко Юрій Васильович Слов'янськ 1 7
76 Кінденко Роман Артурович Краматорськ 22 8
77 Кіпренко Аліна Валентинівна Краматорськ 10 10
78 Коваленко Дмитро Андрійович Краматорськ 8 9
79 Коваленченко Анастасія Олексіївна Краматорськ 6 7
80 Ковальов Дмитро Романович Слов'янськ 11 10
81 Козюліна Юлія Сергіївна Краматорськ 22 9
82 Колесников Дмитро Вадимович Краматорськ 30 8
83 Колесниченко Євген Маркович Краматорськ 4 9
84 Комисарчук Анастасія Миколаївна Краматорськ 30 6
85 Комлєва Вікторія Сергіївна Добропілля Інтернат 9
86 Кононенко Анастасія Олексіївна Краматорськ 4 10
87 Константинова Валентина Олександрівна Костянтинівка 5 10
88 Копєйка Наталія Миколаївна Білозерське 13 9
89 Коротенко Вікторія Юріївна Краматорськ 2 6
90 Косенко Костянтин Юрійович Костянтинівка 4 10
91 Кочуков Микита Сергійович Костянтинівка ліцей 7
92 Кравців Валерія Володимирівна Краматорськ 22 10
93 Кротенко Кирило Віталійович Миколаївка 1 9
94 Крохін Ігор Володимирович Краматорськ 5 10
95 Крючек Ілля Сергійович Слов'янськ 15 9
96 Кубриченко Вадим Васильович Слов'янськ ліцей 10
97 Кузнецов Владислав Валентинович Костянтинівка ліцей 9
98 Куліш Микола Олександрович Краматорськ 8 8
99 Левченко Владислав Ігорович Костянтинівка 15 6
100 Ледовських Владислав Олексійович Краматорськ 5 9
101 Лисейко Дмитро Володимирович Добропілля № 20 9
102 Лисенко Антон Андрійович Краматорськ КУГ 10
103 Лисенко Роман Владиславович Краматорськ 12 10
104 Літвиненко Олександр Андрійович Костянтинівка 15 7
105 Логачов Микола Юрійович Слов'янськ ліцей 10
106 Логоша Борис Олегович Білозерське 18 9
107 Малакан Олексій Володимирович Краматорськ КВПУ14 10
108 Мамонов Кирило Олександрович Добропілля Інтернат 10
109 Мартинова Карина Дмитрівна Слов'янськ 13 9
110 Мельничук Віталій Олегович Краматорськ 18 10
111 Меренков Ігор Анатолійович Костянтинівка НВК 8
112 Меркулов Олександр Костянтинович Краматорськ 6 7
113 Мєльник Наталія Сергіївна Білозерське 13 10
114 Мирошниченко Андрій Ігорович Краматорськ 26 8
115 Михайлов Антон Ігорович Слов'янськ 18 10
116 Михальська Крістіна Валеріївна Слов'янськ 17 8
117 Мірошниченко Єлизавета Валеріївна Краматорськ 35 8
118 Мовсісян Кароліна Артурівна Краматорськ 2 7
119 Московченко Аліна Геннадіївна Краматорськ 2 9
120 Непекло Діана Янівна Добропілля НВК 8
121 Нецвіт Владислав Володимирович Черкаське ЗОШ 10
122 Николаєва Юлія Володимирівна Краматорськ 6 8
123 Новак Андрій Андрійович Слов'янськ 18 10
124 Новосельська Єлізавета Валеріївна Білозерське 18 7
125 Новощинський Ігор Віталійович Краматорськ 35 10
126 Носаньова Аліна Сергіївна Краматорськ 12 10
127 Олійник Іван Валерійович Краматорськ 15 10
128 Олійников Іван Сергійович Краматорськ 8 10
129 Орисенко Юлія Вікторівна Краматорськ 32 3
130 Орлянська Валерія Вікторівна Добропілля Інтернат 9
131 Остапенко . Ольга Андріївна Добропілля Інтернат 9
132 Охрименко Катерина Леонідівна Краматорськ 32 6
133 Павленко Вікторія Вячеславівна Краматорськ 22 10
134 Павленко Костянтин Дмитрович Слов'янськ 5 4
135 Панченко Єлизавета Володимирівна Слов'янськ 10 8
136 Пензов Дмитро Анатолійович Слов'янськ 6 8
137 Пермінова Крістіна Сергіївна Костянтинівка 6 7
138 Петренчик Ірина Володимирівна Кр. Лиман Гімн. 8
139 Петров Ілля Романович Краматорськ 8 10
140 Пєніна Катерина Михайлівна Краматорськ 22 10
141 Пилипенко Дмитро Олександрович Костянтинівка 15 9
142 Піткевич Вікторія Сергіївна Краматорськ 18 10
143 Плотніков Іван Геннадійович Слов'янськ 18 10
144 Поляков Олександра Олександрівна Миколаївка Гімн. 10
145 Попов Максим Олександрович Краматорськ 6 8
146 Почапська Юлія Андріївна Слов'янськ 12 8
147 Прокопенко Вікторія Анатоліївна Білозерське 18 6
148 Прохорова Кристина Олегівна Слов'янськ 10 7
149 Пузиня Анастасія В'ячеславівна Білозерське 13 4
150 Путіліна Катерина Володимирівна Слов'янськ ліцей 10
151 Римар Кирило Сергійович Краматорськ 30 6
152 Рідель Тетяна Андріївна Білозерське 15 9
153 Рожанська Анастасія Ігорівна Слов'янськ 1 10
154 Ростовський Олег Русланович Краматорськ 22 10
155 Рядченко Катерина Євгнівна Слов'янськ 1 10
156 Рязанова Дар'я Володимирівна Слов'янськ 18 10
157 Сайко Алєся Дмитрівна Краматорськ 22 9
158 Сапель Данило Олексійович Слов'янськ 15 5
159 Свідерська Олександра Іванівна Слов'янськ 18 10
160 Семенюк Наталія Олександрівна Краматорськ 3 8
161 Семеренко Володимир Костянтинович Краматорськ 6 8
162 Семіошко Олександр Олександрович Краматорськ 9 10
163 Сігіда Олег Олександрович Костянтинівка НВК 10
164 Сілкін Артем Андрійович Краматорськ 22 10
165 Сінатор Дмитро Олександрович Добропілля Інтернат 9
166 Скачко Дар'я Олександрівна Слов'янськ 18 10
167 Скрипник Дар'я Едуардівна Слов'янськ ліцей 10
168 Скубанов Назар Олександрович Костянтинівка 15 6
169 Смирнов Роман Олегович Добропілля Інтернат 8
170 Соболь Наталія Сергіївна Краматорськ 24 10
171 Соколов Євгеній Володимирович Краматорськ 5 10
172 Соловйов Ігор Олександрович Слов'янськ 16 7
173 Солощенко Андрій Сергійович Добропілля № 19 10
174 Сопілка Маргарита Юріївна Слов'янськ 18 10
175 Сорокіна Дар’я Валеріївна Краматорськ 30 6
176 Спичка Анастасія Дмитрівна Слов'янськ 17 7
177 Старов Владислав Сергійович Краматорськ 8 9
178 Степанова Дар'я Котянтинівна Краматорськ 1 9
179 Стрельцов Едуард Романович Слов'янськ 17 8
180 Стрельченко Костянтин Сергійович Краматорськ 22 9
181 Стульнєв Олег Геннадійович Костянтинівка 5 9
182 Супруненко Максим Костянтинович Слов'янськ 15 10
183 Тещинський Олександр Сергійович Добропілля № 19 10
184 Ткаченко Євген Ігорович Костянтинівка 5 9
185 Толубець Ганна Миколаївна Костянтинівка НВК 9
186 Трелін Андрій Олександрович Слов'янськ 17 9
187 Тристень Микита Олександрович Краматорськ 26 8
188 Тургунова Ірина Сергіївна Слов'янськ 15 9
189 Уварова Олена Геннадіївна Слов'янськ 17 8
190 Удовенко Олена Олександрівна Слов'янськ 17 7
191 Урсулов Євген Юрійович Слов'янськ 15 7
192 Фареник Сергій Олексійович Краматорськ 35 8
193 Федан Марина Володимирівна Краматорськ 30 9
194 Федоріщев Євген Андрійович Слов'янськ 15 5
195 Харасайло Михайло В'ячеславович Слов'янськ ліцей 10
196 Харламова Людмила Геннадіївна Миколаївка 1 9
197 Хмельовий Валерій Валерійович Слов'янськ 15 10
198 Хорошайло Ілля Володимирович Краматорськ 12 9
199 Хорунжий Ілля Володимирович Краматорськ 4 10
200 Цепелєв Артем Віталійович Билбасівка ЗОШ 10
201 Цюх Ксенія Андріївна Краматорськ 22 10
202 Чеботарьова Вікторія Олексіївна Слов'янськ 8 9
203 Чепеленко Олексій Юрійович Краматорськ Мих. 10
204 Чередниченко Анна Вадимівна Білозерське 13 9
205 Чернікова Валерія Олександрівна Добропілля НВК-ліцей 10
206 Чунаєв Олег Олегович Краматорськ 30 6
207 Шеховцова Валерія Олександрівна Слов'янськ 17 9
208 Шинкар Олександр Вікторович Краматорськ 15 10
209 Шотт Анастасія Едуардівна Білозерське 18 9
210 Шпичка Аліна Олексіївна Миколаївка Гімн. 10
211 Шраменко Анастасія Євгнівна Краматорськ 6 10
212 Щабельський Максим Андрійович Краматорськ 10 9
213 Юркін Андрій Олексійович Костянтинівка 9 8
214 Юрченко Каріна Геннадіївна Костянтинівка 5 8
215 Юсєєва Карина Закирівна Слов'янськ 10 10
216 Юцик Ігор Олегович Краматорськ 17 10
217 Ячмень Богдан Вікторович Слов'янськ 17 10

Екзамени ЗНО

Дворівневі тести ЗНО-2015


Денні підготовчі курси (м. Білозірськ)

{nomultithumb}
Розклад занять на підготовчих курсах ДДМА в 2014/2015 навч.році м.Білозірськ, ЗОШ №15
укр. мова та література Укр. мова та література
вівторок п'ятниця
16:00 - 19:00 16:00 - 19:00
Рєзнік Оксана Миколаївна

Дочірні категорії