ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Оголошення

Премії Верховної Ради України молодим ученим
1a.jpg

Подання претендентів та їх роботи на здобуття Премії Верховної Ради України молодим вченим у 202...

Середа, 20 січня 2021
Представників ОСС і Профкому запрошують на інформаційні онлайн-сесії «Молодь і Європа»
1.jpg

Профспілкова організація студентів Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля зап...

Четвер, 14 січня 2021
Конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2021» за напрямом «Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка»
2.jpg

Студентів і викладачів Академії запрошують узяти участь в Міжнародному конкурсі студентських нау...

Середа, 06 січня 2021
«Кращий студент України»
KSU.jpg

Всеукраїнська конкурсна програма «Кращий студент України» покликана виявити та надати імпульс до...

Четвер, 03 грудня 2020

Конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2021» за напрямом «Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка»

2.jpg

Студентів і викладачів Академії запрошують узяти участь в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2021» за напрямом «Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка». Метою конкурсу є розширення міжнародних зв'язків і залучення студентів до співпраці в наукових дослідженнях.

Участь в конкурсі безкоштовна.

Конкурс проводиться Одеською національною академією харчових технологій (ОНАХТ, Україна) за погодженням з Міністерством освіти і науки України.

За вказаним напрямом можуть бути представлені проєкти за такими розділами науки: застосування інформаційних технологій, автоматизація різних процесів, мехатроніка, робототехніка, електромеханіка, розробка програмного забезпечення, електроніка, Інтернет речей, прикладна математика, обробка інформації, бази даних, комп'ютерне моделювання – словом, все, що відноситься до загальноприйнятого терміну «Індустрія 4.0».

Участь у конкурсі дистанційна, представлення своїх робіт учасники проводять за допомогою сучасних комп'ютерних програм для телеконференцій (наприклад, ZOOM). Щоб узяти участь у «Black Sea Science 2021», студенти повинні підготувати й надіслати на адресу організаторів роботу на англійській мові (до 15 сторінок) до 1 лютого 2021 року.

Усі матеріали, що прийдуть і будуть прорецензовані за напрямом «Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка», будуть видані в збірнику, який вийде в ОНАХТ і буде виставлений в репозитарії академії (https://card-file.onaft.edu.ua/handle/123456789/13406). Кращі роботи будуть безкоштовно видані в журналі «Central European Researchers Journal» (Словаччина, http://ceres-journal.eu/events) або в журналі «Automation оf Technological аnd Business Processes» (Україна, https://www.atbp.onaft.edu.ua/en/site/page/journal).

Мовами конкурсу є англійська та українська, роботи подаються тільки англійською мовою (до 15 сторінок). Журі конкурсу у напрямку IT представляють вчені-фахівці з різних країн http://isc.onaft.edu.ua/jury3/.

Для участі в конкурсі необхідно заздалегідь зареєструватися на сайті http://pk.onaft.edu.ua/iscregister/index.php?route=register і до 01.02.2021 надіслати в електронному вигляді на адресу autoblacksea@gmail.com конкурсну роботу на англійській мові і відомості про авторів (при цьому у відповідь буде вислано підтвердження про отримання матеріалів).

Усі учасники та керівники проєктів отримають сертифікати, переможці – дипломи та цінні призи (надані спонсорами – IT фірмами України).

При виникненні питань прохання зв'язуватися з оргкомітетом по електронній пошті autoblacksea@gmail.com.

Додаткова інформація – на офіційному сайті конкурсу http://isc.onaft.edu.ua/, вимоги до учасників і робіт – http://isc.onaft.edu.ua/vimogi/.