ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Оголошення

Національний фонд досліджень України оголосив новий конкурс проєктів «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди»
5.png

НФДУ оголосив новий конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Наука для відбу...

Середа, 18 січня 2023
Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і Космос»
3.jpg

12–14 квітня 2023 року на базі НЦАОМ ім. О.М. Макарова у місті Дніпро відбудеться чергова ХХV Мі...

Неділя, 15 січня 2023
Стипендія для українських студентів!
2.jpg

Команда veliki.com.ua оголошує про старт конкурсу SCHOLARSHIP для студентів українських вузів.

Неділя, 15 січня 2023
Конкурс «Передові дослідження в галузі математичних, природничих і технічних наук» (Індивідуальні гранти на проведення досліджень)
konkurs.jpg

Національний фонд досліджень України оголошує новий конкурс «Кембридж – НФДУ 2022. Індивідуальні...

П'ятниця, 30 грудня 2022
Міжнародний конкурс студентських наукових праць Black Sea Science 2023
4.jpg

Шановні колеги! Запрошуємо вас та ваших студентів взяти участь у Міжнародному конкурсі студентсь...

Субота, 26 листопада 2022

Міжнародний конкурс студентських наукових праць Black Sea Science 2023

4.jpg

Шановні колеги! Запрошуємо вас та ваших студентів взяти участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових праць Black Sea Science 2023 у номінації «Інформаційні технології, автоматизація та робототехніка». Номінація охоплює безліч напрямів, поєднаних сучасним терміном «Індустрія 4.0».

Метою конкурсу є розширення міжнародних зв'язків та залучення студентів до співпраці в наукових дослідженнях. Участь у конкурсі безкоштовна.

Участь у конкурсі дистанційна, двоетапна. На першому етапі, щоб взяти участь у Black Sea Science 2023, студенти повинні підготувати та надіслати на адресу організаторів роботу англійською мовою (не більше 15 сторінок) до 1 лютого 2023 року. Після незалежного рецензування найкращі роботи учасники представляють журі за допомогою сучасних програм для телеконференцій (наприклад, ZOOM).

Усі матеріали, які надійдуть та будуть рецензовані в номінації «Інформаційні технології, автоматизація та робототехніка», будуть видані у збірнику, який вийде до ОНТУ та буде виставлений у репозитарії академії (приклад минулорічної збірки матеріалів), кращі роботи будуть безкоштовно видані в журналі «Central European Researchers Journal» (Словаччина, http://ceres-journal.eu/events) або в журналі «Automation оf Technological and Business Processes» (Україна, https://atbp.ontu.edu.ua/en/site/page/journal). Причому у виданих журнальних статтях студенти та їх керівники виступають рівноправними співавторами. Усі учасники та керівники проєктів отримають сертифікати, переможці – дипломи та цінні призи (надані спонсорами – IT фірмами України).

Додаткові відомості про конкурс – на офіційному сайті http://isc.ontu.edu.ua/, вимоги до учасників та робіт – http://isc.ontu.edu.ua/requirements/. Мовами конкурсу є англійська та українська, роботи надаються лише англійською мовою (не більше 15 сторінок). Журі конкурсу за напрямом IT представляють вчені-фахівці з різних країн, його склад – http://isc.ontu.edu.ua/jury3/.

Для участі у конкурсі необхідно заздалегідь зареєструватися на https://pk.ontu.edu.ua/iscregister/index.php?route=register та до 01.02.2023 надіслати в електронному вигляді (на аркуші реєстрації або за адресою autoblacksea@gmail.com) конкурсну роботу англійською мовою та відомості про авторів (при цьому у відповідь буде надіслано підтвердження про отримання матеріалів).

У разі виникнення питань прохання зв'язуватися з оргкомітетом номінації електронною поштою autoblacksea@gmail.com.